|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo |
1. |
Zboża, ceny mięsa
|
|
Zboża i ich ceny oraz ceny mięsa to główne informacje, jakie znaleźć można w serwisie giełdy rolnej Rolpetrol. Od poniedziałku do piątku publikujemy aktualne notowania cen zbóż paszowych i konsumpcyjnych, podajemy informacje z rynków towarowych. Rolpetrol to giełda rolna pozwalająca na nieodpłatne i szybie zgłaszanie ofert zakupu bądź sprzedaży zboża i mięsa. Zapraszamy do naszego serwisu.
|
2. |
Zdrowa żywność jajka zielononóżki kuropatwianej
|
|
Gospodarka Nasza istnieje od 1997 roku, zajmujemy się uprawą truskawki, hodowlą kur oraz gęsi. Obecnie specjalizujemy się w hodowli wspaniałej rasy kur- zielononóżki kuropatwianej. Zielononóżki nie da się zamknąć, nie może żyć w tłoku, w wielkiej hali. Dochodzi wówczas do aktów pterofagii (piórożerstwa) i kanibalizmu. Dlatego też jedyny sposób hodowli to wolny wybieg. 350 sztuk kur w stadzie jest to optymalna ilość dla tej rasy, tyle kur nawzajem się rozpoznaje. Powyżej tej ilości - kury, spotykając „obce osobniki”, same czują się obco, reagują stresem, co odbija się na ich produkcyjności. Zarówno pod względem jakości jaj jak i ich ilości
|
3. |
Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
|
|
Firma "Marco-Polo" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem Chlewni i Obór,Maszyny Rolnicze,nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo. "Marco-Polo" jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną działającą na polskim rynku od 2002 roku. Szeroki wybór asortymentu, indywidualne podejście do każdego z zamówień oraz świadomość wymagań stawia naszą Firmę w czołówce Polskiego Rynku.
|
4. |
ZObacz
|
|
Grupa OSI - koncern mięsny posiadający około 50 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w obu Amerykach, Azji i Europie. Polędwica wołowa, smaczna wołowina dojrzewająca i wołowina kulinarna, steki wołowe, mięso wołowe. SFS Standard Hodowli Bydła - BQS Beef Quality Standard, system kontraktacji bydła - Kontraktacja krów (Byki, krowy, jałówki - Rostbef wołowy, Antrykot wołowy). Zapraszamy - sprawdź ceny bydła, skup i kontraktacja bydła.
|
5. |
Omnivent
|
|
Omnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.
Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.
Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.
Wybierz projekt Omnivent i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.
|
|
|