Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze
ID linku 926
Tytuł Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze
Url http://www.pakrol.pl
Opis Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe agregaty uprawowe   brony aktywne   brony talerzowe   ciagnik rolniczy   ciagniki   ciagniki rol   ciagniki rolnicze   ciągnik ogrodniczy   ciągnik rolniczy   ciągnik rolniczy sprzedaż   ciągnik sprzedam   ciągnika rolniczego   ciągniki i kombajny rolnicze   ciągniki i maszyny rol
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe pakrol
Email wyślij email do pakrol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze
  Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. HANAT - Gospodarstwo Sadownicze
  Sady HANAT-u zlokalizowane są na Płaskowyżu Wyżyny Sandomierskiej na terenie gmin Obrazów i Wilczyce w miejscowości Kleczanów 87 na trasie Sandomierz - Opatów. Jest tu optymalny mikroklimat jak i wspaniałe gleby sprzyjające uprawie owoców . Ziemia Sandomierska to sadownictwo a jej owoce to : czereśnie , orzechy laskowe a także orzechy włoskie . Czyste powietrze oraz specyficzne warunki klimatyczno-glebowe sprawiają że smaku naszych owoców nie zapomnisz nigdy. Zobacz nasze sady ;) Produkujemy świeże owoce dla Ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Producent żółtka w proszku
  Basso jest producentem sproszkowanych i płynnych pasteryzowanych przetworów jajowych. Oferuje Produkty suszone takie jak jajko w proszku, żółtko w proszku, białko w proszku, białko w proszku wysokopieniste, albumina wyskokopienista oraz produkty płynne pasteryzowane takie jak masa jajowa, żółtka jaj, białka jaj. Firma starannie selekcjonujemy surowiec - świeże jaja kurze, pochodzące jedynie od producentów jaj, którzy są pod stałym weterynaryjnym nadzorem. Posiada również własne laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybką i precyzyjną analizę fizykochemicznych parametrów naszych produktów. Każda wyprodukowana partia towaru opatrzona jest we wszystkie niezbędne świadectwa kontroli jakości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Sadownicze.info-wszystko dla sadownictwa-opisy, dane techniczne
  Sadownicze.info to otwarta baza danych o produktach i usługach dla sadowników i całego sadownictwa. Znajdziesz tu podstawe informacje o niemal wszystkich markach i akcesoriach sadowniczych. Oczywiście lista jest otwarta i jeżeli brakuje jakiejś pozycji możesz wysłać do nas materiały a my postaramy się je umieścić, oczywiście zachowując bezstronniczość i obiektywizm.
Nie musisz już godzinami przechodzić ze strny na stronę żeby dowiedzieć się czegoś o nowym sprzęcie, maszynach, czy innych produktach, wszystko znajdziesz w jednym miejscu- maszyny sadownicze-ciągniki, opryskiwacze,platformy do zbiory owoców i cięcia, wózki widłowe-narzędzia-sekatory ręczne, elektryczne-zakładanie i ochrona plantacji-sadzonki i materiał szkółkarski, systemy ochrony plantacji przed dradem, deszcze i wiele innych.
Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. AGROMARKET ciągniki
  Chcesz nabyć ciągnik bądź maszyny rolnicze? Oczekujesz profesjonalnej porady, specjalistycznego serwisu czy też przystępnych ofert cenowych? Skorzystaj z oferty firmy Agromarket, która oferuje sprzedaż ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych i ładowarek teleskopowych koncernu DEUTZ-FAHR oraz maszyn rolniczych wiodących producentów SIPMA Lublin, EXPOM Krośniewice, POM Augustów, KONGSKILDE, MASCHIO, GASPARDO, KVERNELAND i wielu innych odznaczających się doskonałą jakością firm. Nasza siedziba, wraz z halą serwisową, znajduje się w Jaryszkach k/Poznania, oddziały zaś w Kutnie, Żninie i Zamościu. Dzięki połączeniu rzetelnej obsługi, niezawodnych maszyn oraz dużego wyboru akcesoriów, ogumienia, a także części zamiennych, cieszymy się ciągle rosnącym zaufaniem szerokiego grona klientów. Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu, jak również do zapoznania się z ofertą na stronie
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0