Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ibutton ACD - Demiurg
ID linku 9310
Tytuł Ibutton ACD - Demiurg
Url http://www.readers.com.pl
Opis Produkowane przez nas czytniki ibutton acd służą do kontroli dostępu do wszelakich maszyn elektronicznych lub ogrodzeń jako immobilisery, niemożliwe do oszukania. Opieramy się na technologii firmy Dallas. Nasze czytniki są kwasoodporne. Oferujemy czytniki typu: ibutton readers, probes, touch memory oraz touch and hold. Niedawno wprowadziliśmy do produkcji nowy typ obudowy układu DS19XX typu TAH, który automatycznie sprawił, że wszystkie czytniki z wbudowanym pierścieniem metalowym stały się czytnikami typu TAH. Różnorodność typów czytników pozwala konstruktorom zabezpieczeń na ciągłe doskonalenie tej technologii. Na chwilę obecną pracujemy nad kluczem typu mini, który może okazać się w dobie miniaturyzacji bardzo potrzebnym produktem. Chcemy rozwijać systemy kontroli dostępu bazujące na technologii Dallas.
Kategoria Dom > Alarmy
Słowa kluczowe ibutton readers   ibutton probes   ibutton ACD   touch and hold   holders   dallas technology   readers stainless steel   demiurg
Data Jun 3, 2010
Imię kontaktowe Adam Sobczyk
Email wyślij email do Adam Sobczyk
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Alarmy
1. OC-SERWIS Warszawa –Systemy alarmowe
  Usługi świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiekty handlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne.

ZAKRES USŁUG:


Instalacje systemów alarmowych do mieszkań domów firm, montaż telewizji przemysłowej osiedla firmy domy,kontrola dostępu, podłączenia alarmów do stacji monitorowania agencji ochrony, opieka nad systemem alarmowym. Serwis naprawa systemów alarmowych satel, serwis kamer, modernizacja telewizji przemysłowej, systemy alarmowe satel, montaż kamer, instalacja kamer ukrytych, monitoring domów, monitoring szkół, serwis naprawa-
świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
Z naszych usług korzystają firmy jak i osoby prywatne
Kategoria:   Dom > Alarmy


2. AVAL - zabezpieczenia, anteny, nagłośnienia
  AVAL Sp. z o.o. od 1993 roku zajmuje się sprzedażą materiałów i urządzeń do systemów technicznej ochrony mienia. Są to systemy alarmowe, kontroli dostępu, domofony i wideodomofony, telewizja dozorowa CCTV i IP.
W ofercie spółki znajdują się ponadto urządzenia do systemów teletechnicznych, w tym szafy rack 19-calowe, sprzęt do instalacji antenowych oraz do systemów nagłośnieniowych PA (100V).
Uzupełnieniem oferty są akumulatory bezobsługowe żelowe i AGM oraz różnego rodzaju zasilacze i UPSy.
Na stronie internetowej znajduje się katalog z opisami, licznymi zdjęciami i kartami katalogowymi oferowanych towarów. Jest tam także branżowy poradnik zawierający kilkadziesiąt artykułów.
Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne warunki rabatowe i odroczone płatności.
Kategoria:   Dom > Alarmy


3. Montaż alarmów Warszawa
  Teraz możecie Państwo bronić swojego mienia z użyciem najnowocześniejszych technologii, a nasza firma w tym pomoże korzystając z wieloletniego doświadczenia i obecności w branży systemów bezpieczeństwa. Systemy monitoringu ze zdalnym podglądem online, systemy alarmowe z wieloma typami czujników i inne nowoczesne rozwiązania pozwolą dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. Po stworzeniu projektu w pełni wdrożymy go w życie. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Dom > Alarmy


4. Kamery CCTV - izabezpieczenia.pl
  Firma izabezpieczenia oferuje sprzedaż i montaż systemów monitoringu i alarmowych wykonanych przy użyciu najnowszych technologii. Instalacja monitoringu jest wykonywana przez doświadczoną kadrę pracowniczą. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i instalacji systemów zabezpieczeniowych.
Kategoria:   Dom > Alarmy


5. Inteligentny dom
  Inteligentny dom to miejsce, które samo żyje, co za tym idzie, ułatwia życie swoim domownikom. Teraz, dzięki najnowocześniejszym technologiom, możesz osobiście cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem i oszczędnością w swoim własnym, inteligentnym domu. Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania systemu, dobierzemy odpowiednie funkcje dla każdego domu. Dzięki temu Wasz inteligentny dom będzie dopasowany do Waszych potrzeb.
Kategoria:   Dom > Alarmy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0