Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6219
Dom 3365
Firmy wg branży 8423
Internet 4203
Komputery 757
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 923
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 487
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3043
Zwierzęta i rośliny 319
Roboty ziemne, drogowe i odkrywkowe RP Complex
ID linku 9427
Tytuł Roboty ziemne, drogowe i odkrywkowe RP Complex
Url http://www.rpcomplex.pl
Opis RP Complex II świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych, drogowych, odkrywkowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji, stabilizacji gruntu, odkrywek, wykopów, nasypów oraz wynajmu i serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego.

Oferta:
Oferta RP Complex jest profesjonalna i kompleksowa. Wykonujemy prace zlecone lub prowadzimy inwestycje w zakresie:
- wykonawstwa zmechanizowanych robót ziemnych dla budowy obiektów,
- makroniwelacji terenów;
- rekultywacji terenów budowy, zbiorników wodnych;
- wyburzenia metodami tradycyjnymi i minerskimi, prowadzone w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska;
- wynajem wraz z obsługą operatorską specjalistycznego sprzętu budowlanego najwyższej jakości.
Świadczymy również usługi w zakresie wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego i napraw maszyn takich firm, jak: Catepillar, VOLVO, itp.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kompleksowe roboty inżynieryjne   roboty ziemne   roboty drogowe   wyburzenia   rozbiórki   roboty rekultywacja terenu   stabilizacja gruntu   roboty odkrywkowe   wykopy   makroniwelacja
Data Jun 14, 2010
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Zbiorniki Zapuszczane Sołtys
  Spółka istnieje na europejskim rynku od 30 lat. Trudni się wszechstronną budową rezerwuarów przeciwpożarowych i na szamba. Od 30 lat spółka pozyskała 1000 kontrahentów. W tym przedziale czasu firma skompletowała najwyższej klasy ekipę majstrów, prywatne ciężarówki transportowe i szalunki. Prace realizowane są na terytorium Europy, nawet w trudnych sytuacjach. Spółka wykonuje prace kompleksowo, zapewnia projekt, licencję oraz eksploatację gwarancyjną.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. K3Agro - Płyty warstwowe
  Oferujemy płyty warstwowe, budujemy kurniki, chlewnie, obory. Naszym celem jest rozwój firm poprzez proponowanie gotowych rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych i obudowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od projektowania i dostarczenia materiałów, poprzez wykonawstwo i serwis. Naszą domeną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Ościeżnice - Zakpol
  Producent ościeżnic stalowych i dealer stolarki budowlanej. W naszej ofercie ościeżnice do zabudowy tradycyjnej, ścian gipsowo-kartonowych, oscieżnice nietypowe, okna, drzwi, futryny, ramy drzwiowe. Oława.
Przedsiębiorstwo ZAKPOL to marka poparta 28-letnią tradycją. Pozycja rynkowa jaką osiągnęliśmy po tylu latach pozwala nam z dumą stwierdzić, iż jesteśmy jednym z wiodących producentów ościeżnic i innych kształtowników oraz profili stalowych. Nasze ościeżnice typowe pasują do większości skrzydeł drzwiowych dostępnych na rynku, a ościeżnice nietypowe rozszerzają naszą ofertę na wszystkie skrzydła drzwiowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. kolumny DSM
  Firma Aarsleff Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w Polsce w roku 1996. Stanowi element koncernu PER AARSLEFF A/S, którego główna siedziba jest zlokalizowana w Danii. Firma specjalizuje się w robotach fundamentowych, nie tylko w zakresie projektowania, ale też wykonawstwa. W ofercie Aarsleff znajdują się m.in. wykopy głębokie, zabezpieczenia wykopów, odwodnienia wykopów, próbne obciążenia pali czy też monitoring wibracji. Co więcej, dzięki wieloletniej i skutecznej aktywności na rynku europejskim, firma zyskała dobrą opinie wśród swoich klientów. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, ogromne doświadczenie, nowoczesny sprzęt i materiały najlepszej jakości - to atuty, które cechują firmę Aarsleff.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Goster
  Goster to z roku na rok coraz bardziej renomowana firma, która zapewnia swoim klientom solidne odwadniacze kołowe, kruszarki udarowe, przenośniki taśmowe, kruszarki walcowe, kruszarki szczękowe czy przesiewacze - generalnie rozchodzi się o takie urządzenia, których zastosowanie znajdowane jest w przemyśle. Czyli jeżeli ktoś z Państwa rozgląda się za nowoczesnymi urządzeniami, które bez najmniejszego cienia wątpliwości są w stanie znacznie zmienić działanie firmy, to zapraszamy bardzo serdecznie do rzucenia okiem na ofertę tej firmy. Znajduje się ona w Bydgoszczy, jednakże przesiewacze i całą resztę oczywiście jest w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0