Kategorie w katalogu

Aktualności 656
Biznes i ekonomia 6146
Dom 3339
Firmy wg branży 8353
Internet 4154
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 913
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1905
Zdrowie i uroda 3001
Zwierzęta i rośliny 318
Roboty ziemne, drogowe i odkrywkowe RP Complex
ID linku 9427
Tytuł Roboty ziemne, drogowe i odkrywkowe RP Complex
Url http://www.rpcomplex.pl
Opis RP Complex II świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych, drogowych, odkrywkowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji, stabilizacji gruntu, odkrywek, wykopów, nasypów oraz wynajmu i serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego.

Oferta:
Oferta RP Complex jest profesjonalna i kompleksowa. Wykonujemy prace zlecone lub prowadzimy inwestycje w zakresie:
- wykonawstwa zmechanizowanych robót ziemnych dla budowy obiektów,
- makroniwelacji terenów;
- rekultywacji terenów budowy, zbiorników wodnych;
- wyburzenia metodami tradycyjnymi i minerskimi, prowadzone w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska;
- wynajem wraz z obsługą operatorską specjalistycznego sprzętu budowlanego najwyższej jakości.
Świadczymy również usługi w zakresie wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego i napraw maszyn takich firm, jak: Catepillar, VOLVO, itp.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kompleksowe roboty inżynieryjne   roboty ziemne   roboty drogowe   wyburzenia   rozbiórki   roboty rekultywacja terenu   stabilizacja gruntu   roboty odkrywkowe   wykopy   makroniwelacja
Data Jun 14, 2010
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. certyfikaty energetyczne
  Firma istnieje od 2009 roku. Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych i remontowych na potrzeby termomodernizacji. Nasze biuro znajduje się w Tychach. Współpracujemy z firmami budowlanymi z naszego regionu. Poprzez witrynę w internecie pragniemy przedstawić swoją ofertę klientowi indywidualnemu. Wykonujemy usługi na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Kostka oświęcim
  Nie wiesz jaka firma budowlana będzie dla Ciebie najlepsza? Wymagający klienci mogą skorzystać z usług brukarskich, które oferuje firma Slawia. Dzięki potrzebom i wymaganiom naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zlecenie. Wykorzystanie nowoczesnych sprzętów przekłada się na wysoką jakość wykonania, która od wielu lat jest wizytówką naszej firmy. W trosce o naszych klientów stale pragniemy urozmaicać naszą ofertę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. T.M. CZERWIŃSCY piaskowanie szkła mazowieckie
  Zakład szklarski mieszczący się w Okuniewie niedaleko Warszawy prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1990 roku. Rozpoczynaliśmy od produkcji luster metodą natryskową, ale z biegiem czasu poszerzyliśmy naszą ofertę o szklane zabudowy, drzwi, kabiny prysznicowe i panele kuchenne. U nas można znaleźć szkło hartowane, laminowane, szkło z dowolną fototapetą oraz lakierowane na wybrany przez klienta kolor. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o wysoką postać każdego produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zajrzyj na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, stalowe zbiorniki na wodę
  DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, pompy pożarowe, przepompownie ppoż

Specjalizujemy się od wielu lat w dostawie i montażu stalowych zbiorników na wodę przeciwpożarową firmy Avasco. Zbiorniki przeciwpożarowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie Polski oraz spełniają normy polskie i zagraniczne, w tym najbardziej rygorystyczne wytyczne standardu amerykańskiego FM.
Zbiorniki przeciwpożarowe wykonujemy od pojemności ok. 3m3 do ok. 2500m3, według norm VDS, LPCB, NFPA i certyfikatów FM, CEA i CE. Jako jedyni w Polsce wykonujemy stalowe zbiorniki o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, jak i o nietypowym kształcie np. litery "L". Montujemy je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach budynków, garażach itp.

Ważna informacja:
Zbiorniki przeciwpożarowe nie podlegają wymogowi certyfikacji CNBOP. Zbiorniki przeciwpożarowe mogą być wprowadzane do obrotu i stosowania, jedynie na podstawie certyfikatu zgodności (Dz. U. Nr 55, poz. 362)

Nasze zbiorniki cechuje bardzo duża estetyka wykonania. Jako jedyni na rynku Polskim uszczelniamy nasze zbiorniki masą uszczelniającą Sika FLEX, posiadającą wymagane certyfikaty i świadectwa. Jest to sprawdzona konstrukcja, którą stosuje się w wielu krajach Unii Europejskiej. Zapewnia ona szczelność, co potwierdza kilkuletnia gwarancja jaką dajemy na nasze zbiorniki. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę serwisową, która w czasie trwania gwarancji, wykona wszelkie ewentualne usługi serwisowe. Oferujemy jednocześnie pomoc przy projektowaniu oraz przy odbiorach ostatecznych, łącznie z wykonaniem dokumentacji po wykonawczej.

Ocieplanie wykonujemy wełną mineralną lub styropianem na zewnątrz zbiornika. Ocieplenie jest przykryte blachą trapezową powlekaną w wybranym kolorze. Kolor zbiornika wybierany jest przez inwestora z palety kolorów RAL. Istnieje też możliwość zamieszczenia dowolnej reklamy lub napisu na zbiorniku oraz dostosowanie wyglądu do pobliskiej hali magazynowej.

Z przyjemnością pomożemy również w wykonaniu przepompowni przeciwpożarowych oraz w ich pełnym wyposażeniu w pompy pożarowe diesla, elektryczne, jockey oraz inne urządzenia niezbędne do sprawnego funkcjonowania urządzeń pożarowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że cała instalacja zostanie wykonana solidnie i bezproblemowo przez jedną, solidną firmę. Jakość gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie w branży przeciwpożarowej oraz nasze rekomendacje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dywit.com.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

DYWIT Sp. z o.o.
ul. Jana Kazimierza 1/29
(022) 877-38-18
biuro@dywit.com.pl
www.dywit.com.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Sufity podwieszane - Progress Eco S.A.
  Oferowane przez firmę Progress Eco S.A. produkty wykonane są z użyciem najnowszych technologii zapewniających wyrobom trwałość estetyczny wygląd. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w procesach projektowania oraz samej produkcji sprawiamy, że nawet najśmielsze projekty stają się możliwe do zrealizowania. Praktyczna znajomość zaawansowanych technika obróbki stali nierdzewnych oraz wysoka estetyka naszych wyrobów powodują, że nasza oferta produktowa stale się poszerza.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0