Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Poradnia Uzaleznień Centrum Redukcji Szkód RETURN
ID linku 9470
Tytuł Poradnia Uzaleznień Centrum Redukcji Szkód RETURN
Url http://www.return-wroclaw.pl/
Opis Działania związane z redukcją szkód społecznych – wymiana igieł i strzykawek, rozdawnictwo prezerwatyw, środków higieny osobistej, środków do dezynfekcji, pakietów opatrunkowych, motywowanie odbiorców do zmiany stylu życia (działania streetworking, partyworking oraz świetlica typu Drop-In dla osób uzależnionych)
Poradnia uzależnień - porady związane z uzależnieniem i współuzależnieniem .
Porady pedagogiczne
Porady psychologiczne
Terapia indywidualna i grupowa uzależnień
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe streetworking   partyworking   terapia   poradnia uzależnień   świetlica Drop-In   terapia grupowa i indywidualna   psychoterapia   narkomania   alkoholizm  
Data Jun 17, 2010
Imię kontaktowe Anna Porańska
Email wyślij email do Anna Porańska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psychoterapia, warsztaty psychologiczne Warszawa
  W Pracowni Psychologicznej Domino prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par. Przeprowadzamy zajęcia interakcyjne w szkołach z zakresu: komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem i emocjami, profilaktyki przemocy i marginalizacji społecznej. Prowadzimy grupy rozwojowe dla dzieci z zaburzeniami życia emocjonalnego i społecznego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. ANETA NALEWAJKO Porady psychologiczne na czacie
  Psycholog SOS Aneta Nalewajko zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy psychoterapeutycznej. Jeśli czujesz się bezradny oraz nie masz kontroli nad własnym życiem, brak Ci motywacji i siły do podjęcia jakichkolwiek działań, zgłoś się do mnie. Prowadzę terapię online (mailowo, telefonicznie, przez Skype). Dzięki wspólnemu z terapeutą odkrywaniu oraz zamykaniu kolejnych figur z przeszłości, zrozumiesz, z jakiego powodu Twoje życie wygląda tak, a nie inaczej i odzyskasz motywację, aby nadać mu właściwy, pożądany przez Ciebie kształt. Więcej wiadomości znajdziesz na mojej stronie internetowej, na której możesz także przeczytać o terapii.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psycholog Gdynia trójmiasto
  Psycholog, seksuolog Gdańsk, Sopot, trójmiasto - Dobre Rozmowy - Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk. Osoby zainteresowane zapraszamy dalej - kliknij w link i zobacz więcej co polecamy na stronie. Konsultacje, pomoc seksuologiczna i pomoc psychologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta Justyna Piątkowska. Profesjonalny i doświadczony psycholog Gdańsk - pomorskie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Poradnia
  Psycholog w Warszawie o najwyższych standardach? Polecamy wam znajdowanie informacji przygotowanych w takim miejscu jak Drogowskazy Warszawa. Wieloletnia praktyka, szerokie spektrum usług, doskonała poradnia psychologiczna która zagwarantuje wam najlepsze opcje. Zachęcamy zatem do działania, polecamy wam wszystko co przygotowaliśmy w Drogowskazy Warszawa
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. MGR IRENA MAŚLANKOWSKA depresja Opole
  W Opolu mieści się Prywatny Gabinet Psychologiczny Irena Maślankowska. Magister posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego typu konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog kieruje poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa zapewnia delikatne i jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję i sukces. Leczone są tutaj depresje, zaburzenia nerwicowe, lękowe i inne. polecana jest także pomoc w codziennych sytuacjach kryzysowych. Więcej wiadomości o gabinecie psychologicznym na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0