Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Poradnia Uzaleznień Centrum Redukcji Szkód RETURN
ID linku 9470
Tytuł Poradnia Uzaleznień Centrum Redukcji Szkód RETURN
Url http://www.return-wroclaw.pl/
Opis Działania związane z redukcją szkód społecznych – wymiana igieł i strzykawek, rozdawnictwo prezerwatyw, środków higieny osobistej, środków do dezynfekcji, pakietów opatrunkowych, motywowanie odbiorców do zmiany stylu życia (działania streetworking, partyworking oraz świetlica typu Drop-In dla osób uzależnionych)
Poradnia uzależnień - porady związane z uzależnieniem i współuzależnieniem .
Porady pedagogiczne
Porady psychologiczne
Terapia indywidualna i grupowa uzależnień
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe streetworking   partyworking   terapia   poradnia uzależnień   świetlica Drop-In   terapia grupowa i indywidualna   psychoterapia   narkomania   alkoholizm  
Data Jun 17, 2010
Imię kontaktowe Anna Porańska
Email wyślij email do Anna Porańska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Terapia par Ursus - psychoterapia-jestem.pl
  Jeżeli nie radzisz sobie z jakimś problemem i potrzebujesz pomocy specjalisty, na pewno nie zawiedziesz się na wsparciu naszego terapeuty, który prowadzi zajęcia z zakresu psychoterapii. Jesteśmy w stu procentach przekonani, że każdy z Was znajdzie u nas pomoc, jakiej od takiej osoby oczekuje. Duże doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam pomóc pacjentom zgłaszającym się do nas z różnymi problemami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Pomoc najlepszych psychologów w Warszawie
  Zapraszamy na konsultacje psychologiczne osoby, które doświadczają życiowych trudności, zmagają się z problemami w pracy, w życiu rodzinnym czy uczuciowym. Osoby, które przeżyły traumę i szukają najlepszych psychologów i psychiatrów. Nasi specjaliści sa jednymi z najwyższej ocenianych psychologów i psychiatrów w Warszawa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 732 877 004.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychoterapeuta Warszawa
  Psychoterapia Gestalt to dziedzina w której się specjalizujemy. Prowadzimy w Warszawie kameralny gabinet w którym udzielamy pomocy w różnego rodzaju problemach psychologicznych. Oferujemy także wsparcie w rozwoju osobistym. Osoby potrzebujące pomocy psychoterapeuty czy psychologa zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Zawarliśmy na niej opis naszych kwalifikacji, zakres oferowanych usług oraz napisaliśmy parę słów o psychoterapii Gestalt. Oprócz indywidualnych spotkań z psychoterapeutą organizujemy także warsztaty grupowe. Współpracujemy z ludźmi pragnącymi poszerzyć świadomość samych siebie oraz być w lepszym kontakcie z samym sobą.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Dobry psycholog - osrodekprzystan.com
  Przystań to wrocławski ośrodek psychoterapii psychodynamicznej. Organizujemy konsultacje stacjonarne oraz online dla rodziców zainteresowanych prawidłowym podejściem do rozwoju dzieci. Prowadzimy psychoterapię w atmosferze maksymalnego zaufania. Rozumiemy problemy dzieci, młodzieży, par znajdujących się na granicy rozejścia, uzależnionych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. EEG Biofeedbeck Warszawa
  EEG Biofeedback to metoda stosowana do wspomagania leczenia w ośrodkach rehabilitacyjnych, klinikach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych cieszy się dużym uznaniem w Polsce. Jest oficjalną metodą leczenia wpisaną do Międzynarodowego Spisu Procedur Medycznych. Biofeedback to terapia oparta na metodzie biologicznego sprzężenia zwrotnego, prowadzona jest z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, która na bieżąco monitoruje parametry neurofizjologiczne trenowanej osoby. Podstawą neuroterapii jest wykorzystanie plastyczności mózgu, czyli jego zdolności do tworzenia nowych połączeń neuronalnych pod wpływem bodźców, które na niego oddziałują. W ten sposób biofeedback doskonali funkcjonowanie poznawcze naszego mózgu, a w efekcie wpływa na zmianę naszego zachowania. Zapraszamy do naszego gabinetu EEG Biofeedbeck w Grodzisku Mazowieckim.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0