Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
HYDROprofil
ID linku 9617
Tytuł HYDROprofil
Url http://hydroprofil.pl
Opis HYDROprofil - strona poświęcona zagadnieniom z zakresu hydrologii, hydrotechniki, inżynierii i gospodarki wodnej. Zawiera ona koncepcje i projekty wykonane przez autora, a także jego subiektywne opienie na temat gospodarki wodnej. Na stronie zawarta jest również oferta usług śiwadczonych przez autora.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe hydrologia   hydrolog   hydrotechnika   inżynieria   inżynier   inżynieria wodna   odwodnienia   projektowanie   melioracja   hydrology   woda   hydrotechnics   osuszanie   warszawa   poland   polska   gospodarka wodna   FIDIC   uprawnienia   operaty wodnoprawne   operaty   p
Data Jun 30, 2010
Imię kontaktowe Małgorzata Pietrak
Email wyślij email do Małgorzata Pietrak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.sintex.pl części do maszyn do szycia
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy SINTEX z Poznania. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i serwisem specjalistycznych przemysłowych i domowych maszyn do szycia. W naszej ofercie znaleźć można również maszyny prasowalnicze i krojcze, dziurkarki, guzikarki, owerloki, renderki, ryglówki, stebnówki, hafciarki, stoły prasowalnicze jak również wiele akcesoriów i części. Współpracujemy również z zakładami krawieckimi w zakresie serwisowania maszyn. Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i najwyższą jakość oferowanych produktów. Więcej szczegółów znajduje się na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. South Energy Partners outsourcing energetyczny Śląsk
  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo South Energy Partners z Radlina. Działamy na rynku od 2014 roku i przeprowadzamy profesjonalne usługi outsourcing'owe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, organizowaniem szkoleń oraz konferencji, usługami rachunkowo-księgowymi i sporządzaniem pism urzędowych. Poza tym proponujemy usługi oraz rozwiązania IT związane z projektowaniem stron internetowych lub zarządzaniem bezpieczeństwem danych. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy, którym proponujemy pełną uczciwość, wysoką kulturę osobistą i fachową obsługę Klienta. Wszystkich zaciekawionych naszą działalnością zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Agencja Detpol
  Agencja Detpol to licencjonowane biuro detektywistyczne. Naszą dewizą jest skuteczność i pełna dyskrecja. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę specjalistów, dzieki czemu realizujemy pełen zakres usług.
Obsługujemy przedsiębiorców, kancelarie adwokackie oraz osoby prywatne.

Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie celem doboru środków gwarantujących oczekiwany efekt przy minimalizacji kosztów Zleceniodawcy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ANTYKOR- konstrukcje stalowe
  Aktywność firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Antykor, to wszystkie prace związane z zabezpieczeniami antykorozyjnymi. Specjalizujemy się w antykorozyjnym zabezpieczaniu różnego rodzaju, nawet trudno dostępnych, metalowych konstrukcji. Nasza firma zdobyła uznanie na rynku za indywidualne podejście do klientów, elastyczność, fachowość, wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótki czas realizacji zleceń, potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2008, 14001: 2004, 18001: 2004. Służymy naszym interesantom techniczną wiedzą w wyborze odpowiedniego rodzaju zabezpieczeń antykorozyjnych. Szczególnie polecamy nasze usługi czyszczenia strumieniowo - ściernego metodą piaskowania i nakładanie powłok malarskich według wybranego przez Państwa systemu. Działamy na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje o firmie i jej usługach znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. MK ILUMINACJE POLSKA SP. Z O.O. iluminacje świąteczne
  MK Iluminacje Polska Sp. z o.o. to firma z Bielska-Białej, wykonująca na zlecenie miast, gmin, centrów handlowych, hoteli, kościołów, dyskotek, dekoracje świetlne. Używane materiały są najwyższej jakości a także spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Do tego firma w najwyższym stopniu dba o środowisko i z tej przyczyny używa tylko oświetlenia niskonapięciowego, w technologii LED, a materiały, z jakich wykonywane są dekoracje, są biodegradowalne. Młody, pełen pasji i pomysłów zespół dba kompleksowo o klienta od koncepcji, poprzez projekt dekoracji, jej montaż i rozmontowanie po sezonie. W ofercie mieszczą się figury przestrzenne anioły, kule, fontanny świetlne, ale też standardowe dekoracje jak świetlne sople, kurtyny świetlne, węże i sznury świetlne i wiele innych. Szczegółowe informacje o ofercie mieszczą się na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0