Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Świadectwa energetyczne
ID linku 962
Tytuł Świadectwa energetyczne
Url http://www.swiadectwoenergetyczne.mh1.pl
Opis Sporządzanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków, lokali mieszkalnych lub częci budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową przez uprawnionego certyfikatora. Od dnia 1 stycznia 2009 w związku z nowelizacją Ustawy Prawo Budowlane każdy dom, budynek czy też mieszkanie, podlegające sprzedaży, wynajmowi lub oddane do użytkowania raz na 10 lat będzie musiało mieć sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej dokładnie określające jego zużycie energii.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe świadectwo charakterystyki energetycznej   certyfikat energetyczny   klasa energetyczna   audytor   audyt   wydawania świadectw energetycznych   świadectwo energetyczne   certyfikator
Data Apr 2, 2009
Imię kontaktowe heemir
Email wyślij email do heemir
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Izolacje, fundamenty izolacja
  Szeroki wybór produktów i fachowa pomoc. Firma działa w sektorze zabezpieczeń przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo
Biznes i ekonomia > Handel elektroniczny


2. Zmg.pl
  Zmg to producent łyżek do koparek. Swoim klientom dostarcza najwyższej klasy części zamienne do koparek i innych maszyn budowlanych. Nie wiesz jaka łyżka do koparki będzie dobrym rozwiązaniem? Skontaktuj się z ZMG. łyżki do koparek to nie jedyne oferowane produkty w swoim asortymencie firma ma także zamiatarki uliczne i do ciągnika rolniczego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Rynny.pl - systemy rynnowe
  Wiesz jak konserwować rynny? Aby służyły Ci przez długi czas musisz je odpowiednio traktować. Pamiętaj, o okresowych przeglądach! Ze strony www.rynny.pl dowiesz się, co musisz robić i na co szczególnie zwracać uwagę. Zajrzyj już teraz i posiądź niezbędną wiedzę. Podziel się nią z rodziną i przyjaciółmi. Zacznij dbać o swój dom!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Parapety granitowe
  Zuzenti - Granti. Jesteśmy bezpośrednim importerem z Brazylii, Indii, Chin, Włoch, Hiszpanii. Gwarancja trwałości i wytrzymałości, współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Płytki granitowe, schody granitowe, parapety granitowe. Możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych towarów. Granity - duży asortyment, szeroki wybór kolorów i odcieni. Prowadzimy sprzedaż najbardziej wyszukanych kompozycji, gwarantujemy profesjonalne i szybkie działanie. Granit to skała magmowa - składa się z kwarcu, skalenia i miki. Wydobywany na całym świecie - Skały o dużej twardości i niezmienności. Granity - materiały budowlane, tekstura ziarnista, dostojności i zdolności do kompozycji zdobniczych, podstawowe odcienie prowadzą od szarości poprzez żółcienie, zielenie, błękity i brązy do czerwień. Zapraszamy po Zapraszamy po schody granitowe, płytki granitowe i parapety granitowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Przetargi i zlecenia budowlane
  Jeśli poszukujesz przetargów i zleceń budowlanych, może się okazać, że serwis Eurobudowa.pl będzie Ci niezbędny. Codziennie na stronach serwisu publikujemy aktualne ogłoszenia przetargów i zleceń budowlanych. Ale nie ograniczamy się wyłącznie do tego. Zamieszczamy również oferty kupna i sprzedaży materiałów czy maszyn budowlanych. Od siedmiu lat tworzymy platformę o tematyce branży budowlanej. Dysponujemy przyjazną i czytelną wyszukiwarką, która z pewnością ułatwi Ci poszukiwania interesujących zleceń z branży budowlanej w naszym serwisie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0