Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
Plexipol Robert Walewski - Warszawa ul.Puławska 48.
ID linku 9621
Tytuł Plexipol Robert Walewski - Warszawa ul.Puławska 48.
Url http://www.plexipol.com.pl
Opis Plexipol Robert Walewski Warszawa ul.Puławska 48. Firma z dużym doświadczeniem i tradycja. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtowa. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroką gamę tworzyw sztucznych oraz wielobarwną ofertę foli samoprzylepnych. Realizujemy projekty takie jak:kasetony, banery, stojaki, szyldy, reklamy świetlne oraz inne według uznania klienta. Zapraszamy na stronę www.plexipol.com.pl
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe plexi   plexa   poliwęglan   tworzywa sztuczne   płyty   folia samoprzylepna   wyklejanie samochodów   reklama   plexipol   puławska   warszawa
Data Jun 30, 2010
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wynajem podestów scenicznych Kraków - podesty.sceniczne.pl
  Korzystając z usług naszej firmy wybierają Państwo usługi zawodowców w zakresie wynajmu podestów scenicznych. W ofercie posiadamy najlepszej klasy podesty sceniczne. Z kolei doświadczony team pomoże Państwu dobrać właściwe rozwiązanie do zaistniałej okoliczności imprezy typu koncert, pokaz mody, warsztaty taneczne, pokaz motoryzacyjny i inne. Posiadany asortyment pozwala nam zbudować scenę lub estradę każdej wielkości, w dowolnym kształcie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Liga Firm - organizator sportu dla biznesu: ligi, rozgrywki, turnieje, piłkarskie, siatkarskie
  LigaFirm.PL to kompleksowy system rozgrywek sportowych i imprez dla biznesu obejmujący m.in.: ligi dla firm, rozgrywki wewnętrzne dla pracowników, ligi i turnieje branżowe, eventy, imprezy rekreacyjne a także treningi, zajęcia sportowe oraz aktywny wypoczynek.

LigaFirm.PL jest doświadczonym organizatorem sportu, dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na Klienta i jego potrzeby. Dba zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę, zadowolenie i czas Klienta.

Poprzez dostarczane usługi LigaFirm.PL wspiera swoich Klientów w budowaniu strategicznej przewagi nad konkurencją, promowaniu kultury organizacyjnej ich firmy, budowaniu i umacnianiu więzi w zespole pracowniczym, podtrzymywaniu lub rozwijaniu kontaktów biznesowych i redukcji kosztów socjalnych. Zapewnia również skuteczną reklamę firmy i/lub jej oferty oraz wspaniałą zabawę, która wyzwala energię, kreatywność i potencjały niezbędne w godzinach pracy.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. BST transformatory olejowe Poznań
  W miejscowości Czerwonak koło Poznania mieści się Firma BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast dokonać próby napięciowe i oddać kabel do eksploatacji. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować ogromny standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowatorskie pomysły. Dokładne wiadomości o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Filmowanie konferencji
  Event czy impreza firmowa wymaga rejestracji filmowej lub fotograficznej. Zajmujemy się reportażami filmowymi, które są przez nas przygotowywane od początku do końca. Specjalizujemy się w filmowaniu konferencji, szkoleń czy sympozjów. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Pamiętaj jesteśmy gotwi przygotować dla Ciebie także film promocyjny czy reklamowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TECHNI - KOR S.C lakiernia proszkowa Pruszków
  Lakiernia i malarnia Technikor z Pruszkowa pod Warszawą zapewnia Państwu możliwość fachowego zabezpieczenia przeciwrdzewnego metali. Wśród usług proponowanych przez przedsiębiorstwo znajduje się obróbka ciśnieniowo-strumieniowa (piaskowanie) konstrukcji stalowych, wytrawianie aluminium, cynkowanie ogniowe jak i lakierowanie i malowanie proszkowe. Dzięki zaawansowanemu piecowi polimerowemu i stosowanym nowoczesnym metodom, otrzymane rezultaty są nie tylko satysfakcjonujące, ale również trwałe. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewni również terminową oraz rzetelną obsługę każdego zlecenia. Ze szczegółami propozycji lakierni mogą Państwo zapoznać się wchodząc na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0