Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
Plexipol Robert Walewski - Warszawa ul.Puławska 48.
ID linku 9621
Tytuł Plexipol Robert Walewski - Warszawa ul.Puławska 48.
Url http://www.plexipol.com.pl
Opis Plexipol Robert Walewski Warszawa ul.Puławska 48. Firma z dużym doświadczeniem i tradycja. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtowa. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroką gamę tworzyw sztucznych oraz wielobarwną ofertę foli samoprzylepnych. Realizujemy projekty takie jak:kasetony, banery, stojaki, szyldy, reklamy świetlne oraz inne według uznania klienta. Zapraszamy na stronę www.plexipol.com.pl
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe plexi   plexa   poliwęglan   tworzywa sztuczne   płyty   folia samoprzylepna   wyklejanie samochodów   reklama   plexipol   puławska   warszawa
Data Jun 30, 2010
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Tłumaczenia symultaniczne
  Tłumaczenie symultaniczne wchodzą w skład usług oferowanych przez ogólnopolskie biuro tłumaczeń T&T Academy. Współpracujemy zarówno z firmami uczestniczącymi w różnych międzynarodowych wydarzeniach, organizatorami konferencji i eventów jak i klientami indywidualnymi. W bazie naszych tłumaczy znajduje się wielu specjalistów z konkretnych branż, takich jak medycyna, prawo, przemysł, nowe technologie, którzy z powodzeniem pracują z użyciem zaawansowanego, specjalistycznego języka. Biuro tłumaczeń T&T Academy świadczy usługi tłumaczeń ustnych (konsekutywne i symultaniczne) oraz pisemnych ( w tym m.in. tłumaczenia przysięgłe).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wynajem pomieszczeń
  Usługowa Spółdzielnia Pracy z Pszczyny w woj. śląskim działa od ponad trzydziestu lat. Nasi pracownicy szyją odzież na indywidualne zamówienie klientów, według dostarczonych projektów. Pracujemy na materiałach klienta, możemy również dobrać najlepsze do konkretnego projektu tkaniny. Szyjemy przede wszystkim odzież sportową, ochronną oraz roboczą. Realizujemy zlecenia na partie odzieży wynoszące minimum 50 sztuk.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. ĆWIKLIŃSKI- czyszczenie studni
  Na obszarze Wrocławia oraz okolic od 1997 roku swoje prace prowadzi firma Zakład Usług Studniarskich Marek Ćwikliński. Firma ta zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem studni do 30 metrów głębokości na obszarach nizinnych. Jej propozycja obejmuje: wiercenie studni na działkach ogrodowych oraz budowlanych, studnie odwodnieniowe, wiercenia pod badania geologiczne oraz oczyszczanie studni wierconych i kopanych. Zakład Usług Studniarskich Marek Ćwikliński to gwarancja szybkiej i fachowej realizacji usługi, a także doradztwo i realizacja usług w zgodnie z polskim prawem. Do budowy studni oraz prac pośrednich firma ta wykorzystuje artykuły najwyższej jakości zapewniające wytrzymałość studni przez wiele pokoleń. Odwierty dokonywane są w sposób ręczny, z użyciem przenośnego zestawu, dzięki czemu firma nie musi mieć bezpośredniego dojazdu. obszerniejsze informacje na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Tłumaczenia Oława Biuro Tłumaczeń Tłumacz Przysięgły
  Nasza firma Biuro tłumaczeń grupująca tłumaczy przysięgłych która zarządza znany na rynku oławskim tłumacz przysięgły języka francuskiego niemieckiego i angielskiego jest jedną z najbardziej doświadczonych na rynku usług tłumaczeniowych w Oławie. Mamy bogatą ofertę świadczonych usług językowych, dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych. Nasz wielojęzyczny zespół tłumaczy, rozwiąże każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem językowy. Naszym priorytetem jest wykonanie zlecenia profesjonalnie, kompleksowo i na czas. Aby to osiągnąć korzystamy z nowoczesnych mediów, najnowszych osiągnięć technologicznych doskonaląc procedury utrzymania jakości. U nas w naszym biurze masz możliwość przekazania a następnie odbioru zlecenia w najdogodniejszy dla Ciebie sposób: faksem, pocztą email, pocztą tradycyjną, kurierem, na papierze w kopercie, w pliku, bądź na płycie CD. Współpracujemy jedynie z dobrymi doświadczonymi, wyspecjalizowanymi i najlepszymi w swoim fachu profesjonalnymi tłumaczami. Nasza uczciwość dyskrecja rzetelność doświadczenie i wysokie standardy pracy, przełożyły się na posiadanie grona wielu zadowolonych z naszych usług klientów, polecających właśnie nasze Biuro Tłumaczeń w Oławie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Http://miwa-media.com.pl/
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MiwaGroup, która oferuje następujące usługi - tłoczenie płyt CD, DVD i BD, wykonywanie nadruków na płytach, kopiowanie płyt CD-R i DVD-R, tworzenie opakowań do płyt łącznie z drukiem na opakowaniach. Wykonanie usług jest możliwe nawet przy niskich nakładach. Współpracę z MiwaGroup polecamy wytwórniom muzycznym, producentom filmowym, producentom gier, audiobooków i innym firmom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0