Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Przewodniki turystyczne
ID linku 9842
Tytuł Przewodniki turystyczne
Url http://www.przewodniki.info.pl
Opis Przewodniki Turystyczne, Mapy oraz Rozmówki z różnych stron świata to trzy rzeczy, które trzeba wziąć ze sobą na wszystkie wyprawy. Opisujemy i polecamy przewodniki turystyczne z serii Lonely Planet i Rough Guide w językach polskim i angielskim. Na dalekie wycieczki samochodowe polecamy profesjonalne i niedrogie mapy przydatne w różnych okolicznościach. Na stronie przewodniki.info.pl opisujemy nawet najbardziej egzotyczne przewodniki.
Kategoria Kultura i sztuka > Ksiązki
Słowa kluczowe przewodniki   przewodniki turystyczne   mapy   rozmówki   przewodniki po europie   przewoedniki po azji   przewodniki po afryce   przewodniki po australii   przewodnik   mapy samochodowe   podróże   wycieczki   przewodniki samochodowe
Data Jul 17, 2010
Imię kontaktowe jakub
Email wyślij email do jakub
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Ksiązki
1. Esensja
  Gdyby nie to że prasa papierowa od wielu lat przeżywa kryzys, Esencja byłaby zapewne wydawana w całkiem sporym nakładzie, bo jest serwisem o szeroko pojętej kulturze popularnej (ale i o tej mniej) mającym bardzo wysoki poziom. Esencja to recenzje i zapowiedzi książek, filmów, gier, konwentów fanowskich i wydarzeń kulturalnych z nastawieniem na fantastykę (fanstasy, sf, horror). Jeżeli szukasz recenzji książki to nie znam lepszego miejsca.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


2. Księgarnia Power
  Księgarnia językowa i edukacyjna POWER - polski dystrybutor wydawnictwa ELI Publishing. Najbogatsza oferta, najniższe ceny, najszybsza realizacja. Podręczniki do nauki języków obcych, kursy, słowniki, gry językowe, podręczniki szkolne do wszystkich przedmiotów, literatura obca, pomoce dydaktyczne, multimedia, podręczniki do szkół międzynarodowych i wiele innych. Realizujemy zapytania ofertowe, przetargi, zamówienia z EFS. Obsługujemy teren całego kraju - wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 200 złotych (lub dowóz na terenie Bydgoszczy).
Dodatkowe rabaty przy zamówieniach grupowych - skontaktuj się z nami 52 321 03 47 lub info@ksiegarniapower.pl
Nauczycielom oraz studentom przysługuje u nas stała zniżka na zakupy zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.
Honorujemy karty zniżkowe (np. prokultura, Rodzina 3+), kupony rabatowe.
Zapraszamy do współpracy szkoły, hurtownie, księgarnie - korzystne warunki, hurtowe rabaty, fachowa obsługa.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


3. Books You've Read
  Stwórz listę czytanych i przeczytanych książek; oglądaj swoje statystyki (uaktualniane w miarę czytania nowych pozycji), umieść swoją listę książek na blogu / w sygnaturce na forum, lub dyskutuj o ulubionych książkach.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


4. Radosław Milczarek: jak żyć by być szczęśliwym – książki.
  Radosław Milczarek, niezależny myśliciel, autor, w którego dorobku są dobre książki psychologiczne, filozoficzne, a także religijne. Strona prezentuje jego najnowsze książki, w których zawarte jest przesłanie prezentujące przebudzenie do życia. Odpowiedź na tak ważne pytania: jak żyć by być szczęśliwym, czym jest miłość, czym jest szczęście, gdzie jest cała prawda o życiu, gdzie jest Bóg, czy możliwe jest życie przed śmiercią?
Jego filozofia i przesłanie zawarte na stronie, o czym mówią też jego książki, to charakterystyczny podział życia na cztery obszary: uśpienie, błądzenie, przebudzenie i odkrywanie. Pisarz dzieli ludzkie życie na: uśpienie – sen na jawie; błądzenie – poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak żyć; przebudzenie – jak w książce de Mello (http://radoslawmilczarek.pl/przeslanie/przebudzenie-przepis-na-szczescie-przebudzony-nowy-czlowiek-nowe-zycie-anthony-de-mello), opisuje drogę do odkrycia czym jest miłość i szczęście; oraz odkrywanie – nowy człowiek i jego nowe życie oraz objawiająca się cała prawda życia.
W najnowszej książce „Czy możliwe jest ŻYCIE przed śmiercią” odnajdujemy odpowiedź na pytania: jak żyć by być szczęśliwym, czym jest miłość i szczęście. To poradnik psychologiczny, pomimo tego, że inspiracją autora jest Ewangelia według Mateusza, lub nawet bardziej literatura New Age, niż chrześcijańska. Choć zawarte w niej przesłanie miłości chrześcijańskiej, Jezus czy Bóg, są uniwersalną zdolnością do rozwoju, które prezentuje przebudzony nowy człowiek, jakże bardzo charakterystyczny naukom buddyzmu. Milczarek kreśli przepis na szczęście i receptę na prawdziwą miłość. Wyrzuty sumienia i poczucie winy charakteryzuje jako skutki odmiennych stanów natury ludzkiej. Bóg, życie i twórczość są drogą i wzorem na poszukiwanie szczęścia, czy też szczęśliwej miłości. Nieszczęśliwa miłość zanika u jednostki o której możemy powiedzieć: dojrzały człowiek. W swoje książce dowodzi, że szczęście i miłość jest blisko każdego, kto tylko chce. A ludzki sen na jawie oraz codzienne błądzenie może szybko przeinaczyć się w przebudzenie, a potem szczęśliwe życie. To może uczynić każdy podążając drogą Jezusa, ale nie w klasycznym rozumieniu, a według interpretacji Milczarka. Ale nie będzie to śmierć za życia, a radość, szczęście i miłość, dojrzałe życie wewnętrzne, to będzie nowy szczęśliwy człowiek i jego nowe życie w miłości, jak w filmie „Drzewo życia” reżysera Terence Malick.
Pierwsza książka „Formelana” opisuje fragment życia bohatera nieszczęśliwego, który za wszelką cenę pragnie odkryć sens życia i dowiedzieć się jak żyć. Czy odnajdzie miłość i szczęście? To druga strona twórczości Milczarka, literatura piękna, prezentująca życie zagubionego i nieszczęśliwego człowieka, który musi odpowiedzieć na pytania, czy chce żyć, czy wybrać życie czy śmierć, nienawiść czy miłość, ale nie w dosłownym znaczeniu tych słów, ale w odniesieniu do codziennego życia każdej istoty ludzkiej. Zabić poczucie winy i pozwolić na głos wyrzutów sumienia, by odnaleźć całą prawdę życia.
W treści książek można znaleźć wpływ literatury New Age, takich osobowości jak Dawid Icke, czy Michael Tsarion. To bardzo dobra literatura faktu opisująca prawdziwą naturę człowieka i jego wewnętrzne życie, śmierć za życia, po czym przebudzenie i otwarcie na miłość i szczęście. Eseje literackie i dobra proza.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


5. ILLUMINATIO - książki dla umysłu, ciała i duszy
  Serdecznie zapraszamy na strony wydawnictwa ILLUMINATIO. Nasz oficyna powstała w 2008 roku. Wydajemy książki, które dotyczą tematyki ezoteryki, magii, rozwoju duchowego. W ramach naszych wydawnictw leżą też poradniki o zdrowym odżywianiu i literatura młodzieżowa. Naszym celem jest inspirowanie czytelników do poszukiwania wiedzy i odkrywania własnych prawd. Gorąco zachęcamy do zakupu naszych książek.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0