Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Profesjonalny serwis drukarek Zebra
ID linku 9860
Tytuł Profesjonalny serwis drukarek Zebra
Url http://www.datasystem.net.pl
Opis Ogólnopolski serwis drukarek Zebra.
Działamy na terenie całego kraju. Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie doradztwa i serwisu drukarek do kodów kreskowych. Specjalizujemy się w produktach marki Zebra. Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne, konserwacje - modernizujemy i rozbudowujemy drukarki zgodnie z życzeniami i potrzebami klientów. Dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek do kodów kreskowych. Służymy także pomocą w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych tak aby uzyskać optymalne wydruki przy zachowaniu minimalnych kosztów.
Sprawdź jak niskie mogą być ceny serwisu!
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe serwis drukarek Zebra   serwis Zebra   Zebra   drukarki Zebra   drukarki do kodów kreskowych   serwis drukarek do kodów kreskowych   service   service Zebra   kody kreskowe   etykiety   etykiety papierowe   etykiety foliowe   etykiety termotransferowe
Data Jul 17, 2010
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Budimpeks F - producent profili stalowych
  Producent oferuję duży wybór profili stalowych ocynkowanych, jak również ocynkowanych i powlekanych lakierem. Profile do zastosowania w budownictwie, do bram garazowych, scianek gipsowych, do sufitow Armstrong, do przemyslu samochodowego, do uzbrojenia okien, do drzwi, do zaluzi, meblowe. Profile produkowane w procesie ciągłym, nie mają ograniczenia długości. Mogą być wykonane profile niestandardowe wg dokumentacji klienta
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Pralnia dla gastronomii Kraków - lavanderia.net.pl
  Pralnia dla hoteli to nasza oferta. Prowadzicie hotel i restauracje? My dla restauracji tez mamy ofertę. Przyjedziemy i zabierzemy pościel, ręczniki, obrusy i wszystko, co jest do prania. Korzystamy z tradycyjnego prania wodnego. Prasujemy pranie wykorzystując do tego magiel. Gwarantujemy najwyższą jakość. Zachęcamy do wybrania naszych usług prania dla biznesu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Hostessa
  Klienci potrzebujący pięknych hostess mogą skorzystać z małopolskiej agencji hostess Fordanserki. Piękne dziewczyny nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również i potrafią świetnie tańczyć, co stanowi główny ich atut. Dziewczyny potrafią ośmielić towarzystwo na każdej imprezie muzycznej, niezależnie od tego, czy będzie to event społeczny, czy też prywatna impreza a nawet i konferencja firmowa z różnymi atrakcjami i after party.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Honeywell dystrybutor
  Strona przedstawia Grupę Przedsiębiorstw DEMPAN, która specjalizuje się w systemach instalacyjnych, zarówno wentylacji, centralnego ogrzewania, jak i wielu innych. Specjalnością prezentowanej firmy jest honeywell dystrybutor - w zamieszczonym na stronie sklepie internetowym znajduje się wiele produktów tej marki, takich jak zawory grzejnikowe czy równoważące, a także termostaty. Oprócz kwestii, takich jak honeywell dystrybutor, firma specjalizuje się też w systemach oczyszczalni ścieków.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Pisanie artykułów
  StrefaPisania.pl – firma zajmująca się pisaniem artykułów rozmaitego rodzaju, zarówno na ulotki i plakaty, jak i na strony WWW, zaprasza do szczegółowego poznania naszej oferty. Świadczymy usługi w zakresie: copywriting, ghostwriting oraz e-copywriting. Proponujemy fachową pomoc w wymyśleniu nazwy firmy czy produktu oraz wypromowania istniejących na portalach społecznościowych firm i instytucji. Tworzymy wpisy na bloga, zajmujemy się mailingiem. Proponujemy napisanie artykułów sponsorowanych, tekstów okolicznościowych a także ofert handlowych. Hasła reklamowe, naming a także tworzenie i redagowanie książek elektronicznych. Teksty typu precel, treści na strony internetowe zawierające odnośniki do stron tematycznych. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0