Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Votum SA odszkodowania - profesjonalna pomoc
ID linku 9967
Tytuł Votum SA odszkodowania - profesjonalna pomoc
Url http://wojciech-strychuniec.votum-co.pl
Opis Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe odszkodowania   odszkodowanie   odszkodowań   centrum odszkodowań   dochodzenie odszkodowań   wniosek o odszkodowanie   komunikacyjne   odszkodowania   odzyskiwanie   odszkodowań   wypłata odszkodowań   wysokość odszkodowania   wniosek   wrocław   votum   za   wypadek   p
Data Jul 25, 2010
Imię kontaktowe Wojciech
Email wyślij email do Wojciech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenie OC
  Czy wiesz, że dzięki dostępowi do internetu, a zwłaszcza naszej stronie www, możesz szybko i bezproblemowo znaleźć dla siebie najlepsze i najbardziej korzystne ubezpieczenie samochodu? Otóż posiadamy specjalny kalkulator składek OC i AC, dzięki któremu można szybko sprawdzić wiele ofert poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Najważniejsze wpisane dane dotyczące auta, wypadkowości, stażu za kierownicą są w stanie w bardzo wysokim stopniu pokazać typową składkę za ubezpieczenie OC. Warto, żebyś wiedział, że nie każda firma oferuje podobne warunki i jedna z nich może zaproponować niezwykle wygórowane i niekorzystne ubezpieczenia OC, natomiast inna wręcz przeciwnie. W związku z tym warto z nami unikać tych pierwszych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Kalkulator OC
  Firmy ubezpieczeniowe kuszą na każdym kroku ubezpieczeniem samochodu, które będzie najtańsze, najbardziej rozbudowane, najciekawsze i ogólnie naj. Wiemy jak trudno jest Państwu wybrać odpowiednią ofertę, dlatego postaraliśmy się stworzyć narzędzie, które pokaże wszystkie opcje na jednej stronie. Nasz kalkulator ubezpieczeń pokazuje tylko aktualne oferty. Zawsze mogą Państwo sprawdzić oddzielnie oferty auto casco czy odpowiedzialności cywilnej. Kalkulator OC pokaże najtrafniejsze wyniki po wpisaniu danych samochodu oraz właściciela. Od tego uzależnione są ceny w większości agencji ubezpieczeniowych. Dodatkowo kalkulator AC pokaże, gdzie warto wybrać to dodatkowe ubezpieczenie, aby nie przepłacić a mieć dodatkowe zabezpieczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Bagińska- Bezpieczeństwo finansowe
  Od początku swojej aktywności, mające swoją siedzibę w Opolu, Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe Irena Bagińska, specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z doradztwem ubezpieczeniowym. adekwatne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, produkty finansowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia zdrowotne i majątkowe, to domena naszej działalności. Współpracujemy z największymi, renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, a o ich dostępnych produktach szczegółowo informujemy każdego klienta. Zróżnicowaną propozycję kierujemy, zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji, z terenu całego kraju. Naszym nadrzędnym celem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb i oczekiwań klientów, poprzez elastyczność i zaangażowanie naszych doświadczonych konsultantów. Szczegóły oferty na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Ubezpieczenia samochodowe
  Z myślą o kierowcach poszukujących przydatnych informacji o ubezpieczeniach auta, stworzyłem blog autoubezpieczenie.com.pl. Wielu osobom wyda się dziwne, dlaczego chce mi się prowadzić blog o ubezpieczeniach... Już tłumaczę. Parę lat temu naciąłem się na współpracy z pewnym ubezpieczycielem.

Efekt był taki że nie uzyskałem odszkodowania po kradzieży samochodu, pomimo iż miałem wykupione autocasco. Po tej sytuacji, zacząłem się interesować ubezpieczeniami samochodu, czytać OWU a nawet spojrzałem na ustawę o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Zrozumiałem swój błąd.

Wcześniej podpisywałem umowy "w ciemno", nie czytałem warunków ubezpieczycieli i nie wiedziałem o różnych "kruczkach". Teraz jestem świadomym nabywcą ubezpieczeń auta i nie dam się więcej wykiwać. Was też do tego zachęcam.

Odwiedźcie naszego bloga, a znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak: kiedy autocasco nam nie pomoże, jak poradzić sobie z awarią auta za granicą, jakie są sposoby na najtańsze OC i komu przyda się NNW. Jeżeli macie inne pytania odnośnie ubezpieczeń samochodowych z chęcią na nie odpowiem na blogu. Zapraszam na autoubezpieczenie.com.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Porównywarka ubezpieczenia auta
  Nasza strona internetowa jest rozbudowanym serwisem internetowym, którego celem jest zapewnienie możliwości szybkiego oraz wygodnego wyliczenia składki ubezpieczenia OC. Za pośrednictwem naszej strony internetowej po wpisaniu danych kierowcy oraz informacji o pojeździe możliwe jest bardzo dokładne oszacowanie wysokości składki ubezpieczenia samochodu przy jednoczesnym zapewnieniu ofert dostępnych na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i pochodzących od większości towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0