Kategorie w katalogu

Aktualności 328
Biznes i ekonomia 2190
Dom 1481
Firmy wg branży 3629
Internet 2495
Komputery 483
Kultura i sztuka 415
Motoryzacja 447
Muzyka 262
Nauka 476
Rozrywka 533
Społeczenstwo 254
Sport 392
Turystyka 1041
Zdrowie i uroda 1178
Zwierzęta i rośliny 195




Pokoje
ID linku 13095
Tytuł Pokoje
Url http://www.ranchoulinia.pl
Opis Gospodarstwo agroturystyczne Rancho Ulinia - jazda konna nad morzem, konie Łeba. Stadnina koni - pensjonat i hotel dla koni. Wszechobecna natura i liczne atrakcje turystyczne - prawdziwy i urozmaicony zdrowy wypoczynek. Zakwaterowanie pokoje i kwatery agroturystyczne oraz jazdy konne - obozy jeździeckie, wczasy w siodle, nauka jazdy konnej i przejażdżki konne nad morze. Zapraszamy na noclegi i jazdy konne nad morzem - agroturystyka morze, wakacje z końmi, Łeba i Kaszuby.
Kategoria Turystyka > Agroturystyka
Słowa kluczowe konie nad morzem   konie morze   jazda konna nad morzem   jazdy konne nad morzem   konie Łeba   jazda konna Łeba   jazdy konne Łeba   pokoje Łeba   kwatery Łeba   noclegi Łeba   agroturystyka Łeba   agroturystyka nad morzem
Data Apr 14, 2011
Imię kontaktowe marian
Email wyślij email do marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Agroturystyka
1. Agroturystyka na Żuławach nad Jeziorem Drużno - Green Farm
  Green Farm to gospodarstwo eko agroturystyczne mieszczące się na Żuławach, 12 km na południe od Elbląga, w otulinie rezerwatu przyrodniczego Jeziora Drużno Natura 2000. Piękne plenery artystyczne, bogata fauna i flora, unikatowy ekosystem.

W niedalekiej odległości znajduje się wieża widokowa na jeziorze Drużno. Wspaniałe miejsce o każdej porze roku dla wędkarzy, rowerzystów i amatorów nieskażonej przemysłem przyrody.

Liczne zabytki kultury materialnej holenderskiej, domy podcieniowe, zagrody mennonickie, zabytkowe obiekty hydrotechniczne. Liczna sieć szlaków rowerowych, pieszy szlak św. Wojciecha, unikatowy szlak wodny Kanału Elbląskiego biegnący przez jezioro Drużno i zespół zabytkowych pochylni, rejsy przeszklonym elektrycznym statkiem po j.Drużno, rejsy wodolotem z Elbląga do Kaliningradu.
link textW niedalekiej odległości od farmy leży najniżej położony punkt w Polsce -1,8 m. p.p.m. Dogodne miejsce na dalsze wypady na mierzeję, Zalew Wiślany, zamek krzyżacki w Malborku, kanał Elbląsko-Ostródzki, Mazury.

Oferujemy 5 pokoi w budynku całorocznym, dwie łazienki z udogodnieniami dla dzieci, kuchnia dla gości, salon integracyjny z multimediami, internet bezprzewodowy, rzutnik, tv sat, kącik zabaw dla dzieci, telefon w każdym pokoju, sauna oraz małe spa. Na miejscu można wypożyczyć kajak, rower. W ogrodzie plac zabaw dla dzieci, altana, wiata grillowa, zarybiony staw, jazda konna. Na miejscu nauka jazdy konnej oraz niewielka stadnina koni arabskich. Zapraszamy!
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


2. Białowieża - Wypoczynek w Twoim Raj
  Domek położony jest w samym sercu "Zielonych Płuc Polski" nad malowniczym Zalewem Siemianówka, na obrzeżach Puszczy Białowieskiej oraz w niedalekiej odległości od Białowieży - czyli w miejscu, które jest atrakcyjne o każdej porze roku. Gospodarstwo Agroturystyczne położone na skraju Puszczy Białowieskiej przy Zalewie Siemianówka
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


3. Gospodarstwo agroturystyczne u Jasia i Małgosi
  Gospodarstwo agroturystyczne U Jasia i Małgosi leży 40km od Warszawy,między Puszczą Kampinoską i Wisłą. Do dyspozycji gości są pokoje z łazienkami, sala kominkowa, jadalnia, barek z bilardem. Jest tu również miejsce na ognisko, grilla, grę w piłkę nożną i siatkową oraz małe kąpielisko. Zapraszamy na wypoczynek, szkolenia, spotkania integracyjne, biesiady.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


4. białowieża noclegi
  Przepiękny drewniany domek położony nad jeziorem Siemianówka w samym centrum Zielonych Płuc Polski czyli Puszczy Białowieskiej. Gospodarstwo Agroturystyczne oferuje noclegi w apartamentach jak i zwykłych pokojach gościnnych. Zapraszamy wszystkich spragnionych chwil wytchnienia w malowniczej wsi Białowieża ona nad wspaniałym zalewem Siemianówka.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


5. Agroturystyka Bieszczady - Zielony Azyl
  W ubiegłym roku spędziłem najwspanialsze wczasy w swoim życiu. Tego urlopu nie zapomnę nigdy. Miało to miejsce w przepięknej krainie o której mało kto pamięta o nazwie Bieszczady. Bo właśnie w Bieszczadach w ostatnim czasie bardzo rozwinęła się turystyka a dokładniej mówiąc agroturystyka. Dziś już nie musimy wyjeżdżać na drogie wczasy za granice czy nawet zastanawiać się pomiędzy wakacjami nad morzem czy w górach. Ten problem szybko możemy rozwiązać wybierając Bieszczady. Agroturystyka jest na tyle rozwinięta że z całą pewnością możemy liczyć na wysoki komfort podczas naszego pobytu na wczasach, ale również i Ci którzy na wygody nie liczą i z wielką chęcią zrezygnują z komfortu aby przez chwile odpocząć od cywilizacji, zgiełku, hałasu i ciągłej gonitwy aby odseparować się od tych doczesnych dóbr i spędzić czas po prostu odpoczywając na przykład bez radia, telewizji i Internetu to takie miejsca również znajdziemy. Wielu z nas chciałoby po prostu odpocząć jak za dawnych czasów (czasy te pewnie pamiętają jedynie nasze babcie i dziadkowie) tylko my i natura. Moim skromnym zdaniem wczasy w Bieszczadach a zwłaszcza wczasy w gospodarstwie agroturystycznym to najwspanialsza rzecz jaka może spotkać człowieka chcącego wypocząć. W Bieszczadach mamy kontakt ze wszystkim co najlepsze i najpiękniejsze a w dodatku to wszystko jest na wyciągniecie dłoni. Sporo zieleni, bliskość gór, rzek i jezior, szlaki turystyczne dzięki którym możemy dojść praktycznie w każdy zakątek Bieszczad. To coś w sam raz dla amatorów pieszych wędrówek i nie tylko. A każda wyprawa sprawia że coraz bardziej integrujemy się z przyrodą. Ja swoje szczęście znalazłem w Zielonym Azylu. Od dziś nazwa ta jak dla mnie pasuje w stu procentach do miejsca jak i do samej agroturystyki dla mnie to najlepszy azyl jaki możemy sobie wymarzyć. Bo to właśnie pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Zielony Azyl otworzył mi oczy na piękno Bieszczad i przyrody. Każdy z nas znajdzie dla siebie w Bieszczadach ciekawą formę wypoczynku, której z całą pewnością długo nie zapomni i zawsze chętnie powrócimy tam myślami.
Gorąco zapraszam w Bieszczady
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2009 Katalog stron Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0