|
|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo |
| 1. |
KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE - ULTRIM
|
|
|
Witam na stronie internetowej firmy Ultrim działającej w branży budowlanej .
Oferujemy kompleksowe usługi remonto-budowlane, modernizacje budynków i wykończenia wnętrz sklepów ,restauracji ,hal przemysłowych, biur oraz domów jednorodzinnych. Z usług naszej firmy skorzystali miedzy innymi restauracja „Hammurabi” oraz sieć sklepów „ Vanila”, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony www.ultrim.pl, oraz zapoznania się z nasza ofertą .
|
| 2. |
Certyfikat, świadectwo energetyczne Gryguć
|
|
|
Realizujemy kompleksowe usługi z zakresy certyfikacji energetycznej budynków i instalacji oraz wyceny nieruchomości. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na profesjonalizm i atrakcyjną ofertę cenową.
Obszar naszej działalności to rejon Warmi i Mazur w tym między innymi Olsztyn, Olsztynek, Biskupiec, Szczytno, Nidzica, Ostróda, Morąg, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Kętrzyn.
|
| 3. |
WMS Budownictwo - Drewno klejone
|
|
|
WMS Budownictwo sp z o.o Drewno Klejone. Doświadczenie naszej firmy sięga LAT 70-dziesiątych. Wówczas nasz obecny główny kooperant, w zakresie montażu Konstrukcji z Drewna Klejonego, Firma Montbud nabywał doświadczenie i m.in. uczestnicząc w szkoleniach zarówno w kraju jak i zagranicą propagując później w Polsce nieznane wówczas Konstrukcje z Drewna Klejonego, konstrukcje dachu, hale sportowe. Zebrane doświadczenia oraz rosnąca ilość zleceń pozowliła w drugiej połowie 2008 roku podjąć decyzję o poszerzeniu dotychczasowej oferty o projektowanie i sprzedaż Drewna Klejonego.Powstała wówczas Firma Konstrukcje Budowlane Projektowanie i Realizacja WMS BUDOWNICTWO sp. z o.o. Nawiązaliśmy współpracę z europejskimi dostawcami konstrukcji, którzy posiadają certyfikaty jakościowe Otto-Graf-Institut Uniwersytetu w Stuttgarcie i wykonują Konstrukcje z Drewna Klejonego przy zapewnieniu najwyższej jakości produkcji i montażu w klasach wytrzymałości zgodnie z normą PN-EN 1194-2000 - Konstrukcje Drewniane, drewno klejone warstwowo, konstrukcje dachu, hale sportowe.
|
| 4. |
Budowa domów modułowych EKOBAU
|
|
|
Budujemy domy modułowe, energooszczędne i ekologiczne. W ofercie budynki jednorodzinne, wielorodzinne, motele i obiekty usługowe. W ofercie także pompy ciepła, systemy solarne, projekty i doradztwo. Jesteśmy przedstawicielem regionalnym na zachodnią Polskę i Niemcy spółki UNIHOUSE. Udzielamy gwarancji nawet do 30 lat.
|
| 5. |
SPRINGAP (Wodociągi - Kanalizacja)
|
|
|
Firma SPRINGAP oferuje usługi w zakresie projektowania m. in.:
* przyłączy oraz sieci wodociągowych
* przyłączy oraz sieci kanalizacyjnych
* zbiorników bezodpływowych (szamb)
* kanalizacji deszczowej
* odwodnień, itp.
Doświadczenie naszych inżynierów w budowie oraz eksploatacji wodociągów, sieci kanalizacyjnych a także oczyszczalni ścieków, pozwala nam zaoferować Państwu również nadzór i doradztwo podczas całej inwestycji związanej z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzeniem ścieków.
Istnieje możliwość wykonania całej inwestycji: projekt, uzgodnienia, pomiary geodezyjne, wykonawstwo.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z usług naszej firmy...
|
|
|