Kategorie w katalogu

Aktualności 639
Biznes i ekonomia 5784
Dom 3215
Firmy wg branży 7984
Internet 3996
Komputery 735
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 773
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1855
Zdrowie i uroda 2822
Zwierzęta i rośliny 314
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. PUMAR Siłowniki pumar
  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę firmy PUMAR, której siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, naprawami oraz modernizacją ścianowych obudów zmechanizowanych, produkcją elementów ścianowych obudów zmechanizowanych, pośrednictwem, wynajmem transportu samochodowego, usługami finansowo-księgowymi oraz handlem węglem. Specjalizujemy się również w wykonywaniu konstrukcji urządzeń górniczych i pracami związanymi ze zbiornikami oraz rurociągami ciśnieniowymi. Wykonujemy oprócz tego konstrukcje maszyn oraz różnych urządzeń. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Maszyny Budowlane - maszynybudowlane24h.pl
  Maszynybudowlane24h.pl są platformą umożliwiającą złożenie bezpłatnego zapytania ofertowego o maszyny budowlane. Resztą zajmują się dedykowani konsultanci którzy pomogą w wyborze lub przeprowadzą przez proces składania oferty.. Oferujemy szeroki wybór maszyn budowlanych: koparki, koparko-ładowarki, spycharki, minikoparki. Ponad 260 dostawców na terenie całego kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Acousticity - Projekty akustyczne, panele, izolacje, ustroje - Systemy ProTools
  Czy zastanawiałeś sie kiedyś jak olbrzymi wplyw na to, co słyszysz, ma pomieszczenie, w którym pracujesz czy odpoczywasz? Nie? W sumie racja, przecież dźwięku nie widać, fala dźwiękowa w sposób niewidoczny rozpływa się po pomieszczeniu więc czym się przejmować..

Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i nawet najlepszy sprzęt zagra tylko tak dobrze na ile pozwoli mu na to akustyka pomieszczenia. Bez niej jest jak luksusowy jacht na pustyni pozwalający żeglować, ale jedynie po bezkresnym oceanie autosugestii...

Jesteśmy po to, by Twoje brzmienie było dokładnie takie, jakie lubisz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Betto.pl
  Nasza firma działa w branży od wielu lat. Oferujemy różnego rodzaju systemy ogrodzeniowe, które są trwałe, solidne i wysoce estetyczne. Polecamy ogrodzenia łupane, modułowe, imitujące klinkier, betonowe, metalowe i inne. Ponadto produkujemy materiały konstrukcyjne bloczki betonowe fundamentalne, pustaki, cegły, nadproża, stropy, kostkę brukową, tynki elewacyjne, galanterię betonową. Gwarantujemy kompetentną obsługę i terminową realizację zleceń.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Hale
  Przedsiębiorstwo W.P.I.P. - hale stalowe, Cleanroom, hale Astron, Wiese, Nerak, przenośniki, transportery, przenośniki kubełkowe, platformowe i taśmowe, conveyors, odpylanie powietrza a także oczyszczanie powietrza. Serdecznie zapraszamy Państwa - hale stalowe, Nerak, Wiese, przenośniki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0