Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. AQUA PARK Rzeźba ogrodowa warszawa
  Mamy zaszczyt przedstawi Państwu znajdującą się w Łazach pod Warszawą firmę Aqua Park. Z jej pomocą każdy skrawek zieleni zamieni się w oryginalny ogród pełen elegancji i charakteru. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu krajobrazu z elementami systemów nawodnienia. Zespół dyplomowanych architektów stworzy dla Państwa ciekawy projekt, jaki będzie łączył w sobie elegancję oraz funkcjonalność. Ich wiedza i umiejętności pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanej aranżacji. Szczegóły każdego projektu są ustalane indywidualnie z Klientem, aby zagwarantowa pełną satysfakcję z uzyskanego efektu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie dostępne są szczegóły jej usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Wózki widłowe
  Firma Lemarpol-Wózki oferuje sprzedaż oraz naprawę wózków widłowych z napędem zarówno benzynowym, gazowym, diesel jak i elektrycznym. Sprzedaż wózków obejmuje egzemplarze nowe jak i wózki widłowe używane. Spółka jest w posiadaniu warsztatu naprawczego gdzie wykonuje się remonty maszyn. Posiada profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy sumiennie naprawią każda usterkę. Usługi firmy dotyczą zarówno małych bieżących napraw jaki i remontów kapitalnych. Spółka Lemarpol prowadzi także sprzedaż części zamiennych do różnych wózków widłowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. THOMSON grzejniki łazienkowe małopolskie
  Firma Manissa funkcjonuje w wielu krajach, a jej polski oddział znajduje się w województwie małopolskim. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą grzejników drabinkowych, cokołowych i panelowych. Proponujemy również szeroki wybór akcesoriów grzejnikowych, w tym między innymi zawory, odpowietrzniki, uchwyty i podłącza. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne, jakie spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa produkcji. Tworzymy w nich grzejniki ze stali nierdzewnej dla kilku wiodących marek oraz pod własną marką Thomson. Dodatkowe wiadomości o nas można odkryć na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Liberta – kamień naturalny
  Pomimo dynamicznego rozwoju technicznego, branża budowlana w dalej bazuje na surowcach naturalnych, w tym skałach. Nie ma wszakże nic bardziej ekologicznego, niż to co dała nam natura. Do w większości sytuacji wykorzystywanych materiałów, w branży budowlanej, należą: marmur, granit, piaskowiec, trawertyn oraz onyx. Kraków jest miastem, w którym branża budowlana rozwija się najbardziej.
Granit jest skałą głębinową, zbudowaną z kwarcu, skaleni potasowych, biotytu oraz dodatkowo nieznacznych ilości magnetytu i cyrkonu. W budownictwie wykorzystywany jest do tworzenia: schodów, kominków oraz parapetów. Produkuje się z niego również grys, który jest z kolei stosowany do budowy dróg.
Trawertyn to jest porowata skała osadowa. Znany był już w starożytnym Egipcie, gdzie robiono z niego posągi. Na dzień obecny, dzięki bogactwu różnych kolorów, trawertyn wykorzystany jest do produkcji materiałów ozdobnych. Produkuje się z niego: blaty, posadzki, okładziny a czasami nawet obudowy.
Marmur jest skałą, powstałą na skutek przeobrażenia wapieni. Posiada dość szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym. Tworzy się z niego schody, parapety, kominki , a ponadto blaty. Marmur wykorzystuje się oprócz tego w przemyśle chemicznym , a dodatkowo szklarskim. Służy także jako materiał rzeźbiarski.
Piaskowiec jest drobnoziarnistą skałą osadową. Znajduje szerokie użycie w biznesie budowlanej, gdzie wytwarza się z niego płyty okładzinowe, materiały izolacyjne , a ponadto ścierne. Piaskowiec jest a dodatkowo wykorzystywany w biznesie szklarskiej oraz dodatkowo ceramicznej.
Onyx jest dość rzadkim minerałem półszlachetnym. Kiedyś zastosowany był do produkcji pieczęci, amuletów oraz innych przedmiotów, którym przypisywano cudowne właściwości. Obecnie użyty jest głównie jako element dekoracyjny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Sufdekor sufity napinane Barrisol
  Funkcjonujemy na rynku Polskim od końca lat dziewięćdziesiątych,
zajmując się kompleksową obsługą w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych sufitów napinanych BARRISOL firmy NORMALU S.A.

BARRISOL jest to elastyczny materiał - kopolimer na bazie polichlorku winylu (gwarancja nieobecności kadmu), uodporniony na ogień (klasa B s2 d0, klasyfikacja ITB), odporny na działanie wody, wilgoci, chloru, roztworów soli, promieni rentgenowskich, kwasów: siarkowego i azotowego (przy stężeniu do 15%), proszków piorących (stężenie do 10%).


HIGIENA – materiał nietoksyczny, niedopuszczający do rozwoju grzybów, nadający się do sterylizacji, zmywalny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0