Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6366
Dom 3447
Firmy wg branży 8605
Internet 4323
Komputery 768
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1930
Zdrowie i uroda 3150
Zwierzęta i rośliny 325
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Wkręty ciesielskie - Rynny - Obróbki blacharskie
  Prowadzimy sprzedaż wkrętów ciesielskich, wkrętów do tarasów, wkrętów do drewna, rynny, instalacje odgromowe. Zaginamy blachy na wymiar do trzech metrów, ale sprzedajemy również standardowe obróbki blacharskie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju opierzenia na dach płaski i skośny. W ofercie mamy również okna dachowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Prace wysokościowe Wrocław, Katowice
  Szukasz firmy:
- solidnej
- szybkiej w działaniu
- udzielającej gwarancji
- wykonującej usługę zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa
- świadczącej usługi w rozsądnej cenie ?

Wreszcie dobrze trafiłeś!

Nasza firma świadczy usługi wysokościowe przy użyciu technik alpinistycznych. Działamy szybciej, gdyż nie stawiamy rusztować. Działamy taniej, gdyż nie potrzebujemy zwyżki. Dzięki wykorzystaniu jedynie atestowanego sprzętu pracujemy bezpiecznie. Jesteśmy tak pewni swojej pracy, że udzielamy gwarancji.

Świadczymy usługi w zakresie:

- Budowlano-remontowe : remonty elewacji, wymiana uszczelnień w łączeniach płyt elewacyjnych, antykorozja
- Montaże oraz demontaże : systemy stop-ptak, rynny i rury spustowe, instalacje odgromowe, kratki wentylacyjne, śniegołapy, ławy kominiarskie, reklamy zewnętrzne oraz inne
- Mycie i czyszczenie : elewacji szklanych, okien, świetlików, konstrukcji i hal przemysłowych
- Montaż i obsługa reklam zewnętrznych
- Wycinka i koronowanie drzew

Działamy głównie na terenie Dolnego (Wrocław) i Górnego Śląska (Katowice, Bytom, Gliwice, Chorzów).
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Drenaże, przyłącza wod-kan, kruszywa
  Jeżeli ktoś myśli o zagospodarowaniu terenu wokół domu lub firmy powinien skorzystać z oferty firmy JANSZ z Pyskowic w województwie śląskim. Firma świadczy usługi remontowo-budowlane między innymi brukarstwo kompleksowe, ale również z powierzonego materiału, usługi sprzętem budowlanym, renowacja nawierzchni brukowych, kompleksowa obsługa robót budowlanych czy kompleksowe zagospodarowanie terenu wokół domu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. MALTA SZUBA SP. J. usługi budowlane
  Przedsiębiorstwo Malta Szuba Spółka Jawna główną siedzibę posiada w Olsztynie. W branży budowlanej dynamicznie działa już od 25 lat. Zapraszamy klientów, którzy chcą wybudować nowoczesne budynki mieszkalne i użytkowe, w tym magazyny, firmy logistyczne i kosmetyczne. Wykonamy siedziby banków, hoteli, szpitali oraz sklepy i restauracje. Wykonamy konstrukcje żelbetowe, a także betonowe i murowe. Ponadto wykonamy prace wykończeniowe obiektów, wykorzystując w tym celu fachowy sprzęt. Z pewnością przedstawimy Państwu korzystne warunki współpracy oraz terminowo zrealizujemy inwestycje. Zastosujemy pewne, oszczędne i wydajne rozwiązania konstrukcyjne. Nasi pracownicy odpowiedzą także na wszelkie pytania, dotyczące usług oraz wykorzystanych materiałów. Więcej informacji na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Montaż oczyszczalni - montazoczyszczalni.pl
  Zastanawiasz się nad montażem przydomowej oczyszczalni ścieków? Firma montazoczyszczalni.pl to uznana marka, która w trakcie swojej działalności stworzyła ponad 14 tysięcy takich instalacji. Ekologiczne oczyszczalnie ścieków nie zajmują dużo miejsca, są tanie w eksploatacji, a także nie stwarzają problemu z przykrymi zapachami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0