Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Domy szkieletowe rzeszów - Producent domow drewnianych podkarpackie
  W zależności od życzenia Klienta domy wykonywane są w dwóch stopniach wykończenia:

- stan surowy zamknięty
- stan pod klucz

Oferujemy Państwu wykonanie domu „pod klucz” dające wiele korzyści – uniknięcie wszelkich przestojów w pracach, świadomość całościowych kosztów budowy, jasność w prowadzeniu poszczególnych prac, spokojną głowę – wszystko zapewnia jedna firma.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Materiały budowlane, dachówki Szczecin
  Firma ISOLACJE POLSKA jest składem fabrycznym firmy ROBEN. Posiadamy w sprzedaży pustaki ceramiczne służące do budowy domów o nazwie POROTON. Jest to materiał ekologiczny i wysoce wytrzymały, wytwarzany z naturalnych surowców technologią wypalania. W naszej ofercie znajdziecie państwo pokycia dachowe ROBEN. Dachówki ceramiczne MONZA, FLEMING czy BORNHOLM są chętnie kupowne ze względów estetycznych i wytrzymałoścowych
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Systemowe płyty montażowe
  Euklides to dystrybutor płyt łazienkowych francuskiej firmy Euro Mat Services. Zajmujemy się również produkcją elementów pod płytkowych takich jak: brodziki pod płytki i drzwiczki rewizyjne do glazury. Służymy naszym Klientom fachowym i profesjonalnym doradztwem w kwestii aranżacji oraz wystroju wnętrz, głównie łazienek. Oferowane przez naszą firmę płyty Euro`Mat, to elementy pod płytkowe składające się z rdzenia z twardego i sztywnego polistyrenu ekstrudowanego XPS i obustronnej powłoki ze specjalnej zaprawy wzmocnionej siatką z włókna szklanego.Taka konstrukcja płyt stwarza stabilne, wodoodporne, ocieplające i niebutwiejące podłoże dla wszelkich rodzajów płytek.
Ich wszechstronność znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych takich jak: łazienki, pomieszczenia kąpielowe, łaźnie parowe, toalety, kuchnie, pralnie czy suszarnie. Za pomocą płyty Euro`Mat można zabudować wanny, brodziki, ciągi instalacyjne a także skonstruować blaty pod umywalkowe, półki, ścianki działowe, meble łazienkowe, stopnie i inne elementy dekoracyjne jak siedziska, ławki, leżaki, kabiny typu "ślimak".
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Coffeenow.pl - Posadzki żywiczne
  Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości dekoracyjnymi posadzkami żywicznymi. Oferujemy optymalne rozwiązania zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i do biur, firm, obiektowych handlowych, lokali gastronomicznych i innych obiektów użyteczności publicznej gdzie posadzki muszą cechować się wyjątkową wytrzymałością. W sprzedaży mamy też posadzki do zastosowań zewnętrznych na balkony, tarasy, parkingi itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Lambor Sprzęt Budowlany
  Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnego sprzętu budowlanego, bez względu na gałąź budownictwa, to nasza firma i jej szeroki asortyment maszyn jest właśnie dla Ciebie!!! Nasza działalność obejmuje teren całej Polski i ościennych sąsiadujących . Dzięki podpisanym umową z największymi firmami spedycyjnymi, dostarczamy zamówiony sprzęt, w dowolną część kraju najczęściej na następny dzień od wysyłki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0