Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Klimatt-sprzedaż kominków
  Firma KLIMATT zatrudnia tylko wyspecjalizowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie, którzy do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie oraz służą Państwu kompetentnym doradztwem. Jesteśmy firmą rodzinną a swoją działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy 20 lat temu. Od tego czasu stawiamy na ciągły i energiczny rozwój firmy, gdyż chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Proponujemy Państwu projektowanie, wykonawstwo oraz montaż kominków, palenisk, obudów, pieców i piecyków a także kuchni. Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie oraz posiadamy ubezpieczenie OC od następstw ewentualnych błędów. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez pięć dni w tygodniu oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Odbiory mieszkań Warszawa - certyfikaty energetyczne
  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Ofertę kierujemy do osób, które po zakupieniu mieszkania zbliżają się do terminu podpisania protokołu odbioru i chciałyby powierzyć to fachowcowi. Pomagam w odbiorze mieszkań, domów i lokali usługowych. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Oferujemy:

- Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice.
- Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych.
- Nadzory budowlane i kierowanie budową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. płyta obornicka
  Płyta obornicka jest podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji naszych obiektów. Wysokie parametry termiczne, cena i możliwości obróbki pozwalają tworzyć obiekty o bogatej stylistyce i funkcjonalności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Lampy solarne
  Witryna internetowa poświęcona naturalnym źródłom energii. Zajmujemy się dystrybucją produktów, które umożliwiają uzyskiwanie naturalnych źródeł energii. Każda osoba, która pragnie oszczędzać na kosztach energii, chce pomóc środowisku naturalnemu, powinna zajrzeć na serwis www.hei-solarlight.pl i zapoznać się z produktami, które umożliwiają łatwe pozyskiwanie energii.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Infrastruktura elektroenergetyczna
  Spółka SAG Elbud Kraków prowadzi działalność w dziedzinie budownictwa elektroenergetycznego. Firma ma renomę, działając od wielu lat, mając na koncie szereg realizacji, jeśli chodzi o infrastrukturę energetyczną. SAG Elbud projektuje oraz montuje stacje energetyczne i linie kablowe wysokich napięć. Do zadań firmy należy również przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej i rozruch. W ofercie można też znaleźć remonty sieci energetycznych, budowanie linii napowietrznych i światłowodowych. SAG Elbud Kraków to rzetelna firma, której specjalizacją od niedługiego czasu są farmy wiatrowe. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiada nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu zapewnia usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0