Kategorie w katalogu

Aktualności 648
Biznes i ekonomia 5956
Dom 3274
Firmy wg branży 8142
Internet 4055
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 887
Muzyka 332
Nauka 777
Rozrywka 841
Społeczenstwo 473
Sport 569
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2885
Zwierzęta i rośliny 315
Powłoki ochronne - Scandex.pl
ID linku 19869
Tytuł Powłoki ochronne - Scandex.pl
Url http://scandex.pl
Opis Sprzęt przemysłowy wymaga specyficznej i profesjonalnej ochrony, którą mogą zagwarantować jedynie środki cenionych marek. Firma Scandex to wiodący producent przemysłowej chemii, której środki antykorozyjne gwarantują najpewniejszą ochronę. Innowacyjny charakter oferowanych przez nas produktów, wsparty o sprawdzone technologie to gwarancja 100 procentowej satysfakcji. Nasz asortyment dedykowany jest tak klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom; ochrona przed rdzą jest bowiem podstawowym zabiegiem i stanowi jeden z czynników przesądzających o efektywnym użytkowaniu wszelkich sprzętów oraz obiektów o charakterze przemysłowym.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   powłoki ochronne   ochrona antykorozyjna   powłoki antykorozyjne   antykorozyjne
Data Jun 17, 2013
Imię kontaktowe anika
Email wyślij email do anika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Systemy Kominowe
  Na stronie naszego poradnika budowlanego prezentujemy Państwu szereg wartościowych i rzetelnych artykułów dotyczących kominów, kominków, systemów kominkowych. Ponadto poruszamy wiele tematów związanych z branżą budowlaną. Dzięki nam znajdziesz odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Dowiesz się między innymi, dlaczego kominek jest najtańszą metodą ogrzewania i w końcu rozszyfrujesz skrót skróty N2 T600 D.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. KRUSZYWA POLSKIE Żwiry pomorskie
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Kruszywa Polskie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Wąglikowicach w województwie pomorskim. Jesteśmy cenionym producentem kruszywa bazaltowego oraz mineralnego. Oferujemy Państwu najwyższej jakości kruszywa takie jak piaski i żwiry płukane, mieszanki piaskowo-żwirowe, kruszywo łamane, kruszywa bazaltowe, piaski suszone oraz kruszywa Sandberg - wylewki betonowe, zaprawy tynkarskie i murarskie. Nasze wyroby używane są w chemii budowlanej, budownictwie drogowym i przemyśle betonowym. Oferujemy konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Balustrady kute
  Rzetelne usługi ślusarskie oferuje firma Jerzy Cwynar (Trójczyce). Profil naszej firmy stanowi szeroko pojęte ślusarstwo budowlane. Dzięki doświadczeniu oraz wielu certyfikatom nasz zakład ślusarski może zaproponować klientom nie tylko ogrodzenia, furtki, bramy czy balustrady ale także solidne kraty do okien i drzwi, czy akcesoria do kominków. Naszym atutem jest gwarancja na każdy produkt firmy, także na konstrukcje metalowe oraz ogrodzenia kute. Wykonujemy zarówno projekty własne jak i na indywidualne zlecenie klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Profil-B - blachy trapezowe i obróbki blacharskie
  Profil-B to najwyższej jakości parapety zewnętrzne i wewnętrzne, a także przeznaczone do nich akcesoria. Mamy ponad 17 lat doświadczenia w branży budowlanej i naszym klientom gwarantujemy zawsze najwyższą jakość obsługi i produktów. W naszym asortymencie znajdują się parapety w różnych kolorach, wykonane z aglomarmuru, kamienia naturalnego, aluminiowe, ocynkowane, PCV i drewnopodobne. Zapewniamy kompleksową obsługę włącznie z pomiarami, kosztorysem, transportem i montażem. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Palety drewniane
  Palety drewniane produkowane przez firmę Palmix to gwarancja solidności wykonania. Może o tym świadczyć przyznany nam europejski certyfikat jakości EPAL. Znajdą Państwo u nas palety niemalże każdego rodzaju: ciężkie przemysłowe, typu Dusseldorf, browarnicze, itp. Z dokładną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0