Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5925
Dom 3265
Firmy wg branży 8100
Internet 4028
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 886
Muzyka 332
Nauka 776
Rozrywka 841
Społeczenstwo 466
Sport 567
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2873
Zwierzęta i rośliny 315
JKDP
ID linku 21071
Tytuł JKDP
Url http://www.jkdp.pl
Opis Firma zajmuje się prowadzeniem Kancelarii Doradztwa Podatkowego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego, nieruchomości, handlu detalicznego, franczyzy, transportu, turystyki i rekreacji, działalności rolniczej oraz przeglądów podatkowych. Zapewniamy indywidualne podejście od każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe doradztwo podatkowe   doradca podatkowy   Białystok   podatki   KPiR
Data Dec 28, 2013
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych tlumacz.pl
  Szybkie i profesjonalne tłumaczenia w każdym języku-przysięgłe i zwykłe.
Zapewniamy:
- sprawdzony zespół tłumaczy profesjonalistów
- gwarancję terminu realizacji usługi co do sekundy
- natychmiastową wycenę (max. 5 minut)
- prosty intuicyjny system składania zleceń
- pełną kontrolę nad dokumentami i zleceniami
- atrakcyjny program rabatowy
- oszczędność czasu i pieniędzy
- program premiowy
- archiwum zleceń firmy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. AQUAMOR SP. Z O.O. spawanie podwodne trójmiasto
  Na pierwszorzędną renomę gdańskiego Przedsiębiorstwa Robót Podwodnych AQUAMOR wpływają nie tylko liczne porządnie uskutecznione prace bądź specjalistyczne oprzyrządowanie przeznaczone do wykonywania nawet w najwyższym stopniu wymagających działań hydrotechnicznych lecz także świetna tradycja - firma jest kontynuatorem klasycznego, sławnego Przedsiębiorstwa Robót Czerpalnych i Podwodnych, istniejącego od 1947 r.. Przedsiębiorstwo AQUAMOR zamontowało m.in. przeciwrozlewową przegrodę pneumatyczną w Porcie Północnym w Gdańsku czy zbudowało próg doku w Stoczni Gdynia. Wspierające szczegóły dotyczące zakresu usług zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biuro rachunkowe Łódź
  Wprawne biuro rachunkowe oferujące wszechstronne usługi dla osób posiadających swoje przedsiębiorstwa. Trudnimy się obsługą zarówno mniejszych biznesów i osób własnymi siłami przewodzących działalność, jak i większych jednostek. Także oferujemy obsługę wspólnot mieszkaniowych, zarządców i dysponentów. Dla każdego kontrahenta przygotowujemy szczególną obsługę, aby mogli oni cieszyć się z bezwzględnego komfortu w kwestii formalnej postępowania firmy. Trudnimy się miedzy innymi księgowością i podatkami, prowadzimy księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, księgi handlowe. Przygotowujemy dokumentację taką jak deklaracje podatkowe, analizy finansowe, bilanse. Nasza działalność dotyczy co więcej kadr i płac – przygotowujemy kartoteki pracownicze, tworzymy umowy, deklaracje, rozliczenia. Dodatkowo pomagamy w selekcji formy opodatkowania, organizowaniu firmy, a dla osób prywatnych rozliczamy PIT-y. Zapewniamy pociągające ceny, pełen profesjonalizm w działaniu i zadowolenie z naszych usług. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. PROBON komory chłodnicze
  Prezentujemy Państwu firmę Probon Serwis Piotr Iwański z siedzibą w Tarczynie. Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Oferujemy usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu oraz obiektów komercyjnych. Realizujemy: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. PRAWO JAZDY OLSZTYN
  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego działa na podstawie ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Aktywność oświatowo - edukacyjna spełniana jest poprzez prowadzenie przeróżnych szkoleń i kursów z dziedziny ruchu drogowego. Przeprowadza egzaminy na prawo jazdy oraz egzaminy dla kandydatów na instruktorów. Znajduje się tutaj również Poradnia Psychologiczna, w której pracuje wykwalifikowany zespół psychologów posiadających ogromne doświadczenie i wszelkie niezbędne uprawnienia do wystawiania orzeczeń, czy badań odwoławczych. Między innymi robi się tu badania psychotechniczne dla kierowców w transporcie drogowym, dla kierowców pojazdów służbowych, dla operatorów wózków widłowych, czy maszyn inżynieryjno - drogowych (koparki, ładowarki, spychacze i inne). Do Pracowni zgłosić się mogą także osoby skierowane za jazdę w stanie nietrzeźwym lub które spowodowały wypadek drogowy, a także kierowcy którzy przewyższyli dopuszczalną liczbę punktów karnych. Więcej informacji dotyczących działalności ośrodka znajdziecie Państwo na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0