Kategorie w katalogu

Aktualności 634
Biznes i ekonomia 5721
Dom 3190
Firmy wg branży 7911
Internet 3986
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 872
Muzyka 328
Nauka 767
Rozrywka 835
Społeczenstwo 459
Sport 564
Turystyka 1846
Zdrowie i uroda 2790
Zwierzęta i rośliny 313
Badanie gleby - EKO-log.com.pl
ID linku 21093
Tytuł Badanie gleby - EKO-log.com.pl
Url http://www.eko-log.com.pl
Opis Profesjonalne analizy laboratoryjne wód, ścieków, osadów ściekowych, odpadów, gleb i gruntów oraz artykułów spożywczych i innych tego typu elementów, jak również doradztwo i konsulting w obszarach inżynierii środowiskowej i ochrony środowiska - w tym pomoc przy kompletacji dokumentów do uzyskania decyzji środowiskowych itp. oferuje firma Eko - Log. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy zrealizują nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ochrona środowiska   środowisko   ekologia w firmie   badania ekologiczne   ekologia
Data Dec 28, 2013
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. BSC AV SYSTEMY DO GŁOSOWANIA
  Spółka BSC AV z Warszawy zapewni profesjonalną obsługę techniczną różnego typu imprez. Zapewni ona wsparcie w ramach oświetlenia i nagłośnienia. Firma zajmuje się obsługą zarówno dużych imprez jak również kameralnych spotkań. Dotychczas BSC AV zajmowało się obsługą konferencji, koncertów, gal czy przedstawień, jak również szeregu drugich imprez masowych. Co więcej, dysponuje ona nowoczesnym, specjalistycznym systemem głosowania. O profesjonalną obsługę zadba wykwalifikowana kadra, jaka brała udział przy organizacji w szeregu eventów krajowych jak również zagranicznych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stroni internetowej, gdzie dostępny jest cały wachlarz usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biuro rachunkowe MSD Pruszcz Gdański
  Biuro Usług Księgowych MSD s.c. jest rodzinnym biurem usług księgowych, które współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi z okolic Trójmiasta od 2002 roku. Prowadząc firmę rachunkową od wielu lat priorytetem jest dla naszego biura rachunkowego współpraca na najlepszym poziomie. Głównym księgowym biura podatkowego jest Mariola Dzierżek, z wykształcenia ekonomista, wieloletnia księgowa kilku przedsiębiorstw na terenie trójmiasta.
Usługi księgowe i biurowe, które oferujemy to: księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe
ryczałt, płace i kadry. Ponadto sporządzamy deklaracje podatkowych PIT, CIT, VAT
zakładamy działalności gospodarcze, handlowe i podatkowe, sporządzamy sprawozdania rachunkowe, okresowe oraz roczne, rozliczenia roczne, rozliczenia z ZUS. Również reprezentujemy podatnika przed Urzędami i ZUS pomagamy w codziennym zarządzaniu finansowym firmy, składamy niezbędne deklracje w urzędach, sporządzamy pisma urzędowe oraz umowy, pomagamy w zakresie podatkowym i księgowym, rozliczamy osoby fizyczne nie będące klientami firmy. Pomagamy podczas zakładania własnego przedsiębiorstwa. Obecnie z kilkudziesięcioma podmiotami gospodarczymi działających w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Straszynie, Rotmance, Juszkowie, Jankowie oraz okolicznych miejscowościach trójmiasta. W razie chęci zadania pytań serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem w Straszynie.
www.Biurorachunkowemsd.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KLIMOR serwis wentylacji Warszawa
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KLIMOR, będącej częścią grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Jesteśmy dostawcą systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych wykorzystywanych na rynku lądowym oraz morskim. Wieloletnie doświadczenie oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przekłada się na wysoką jakość naszych urządzeń, jakie mają atesty PZH oraz są zgodne z dyrektywami UE. Nasi doradcy techniczno-handlowi pomogą przy wyborze systemów spełniających Państwa oczekiwania. Świadczymy usługi z zakresu montażu urządzeń, instalacji oprzyrządowania i obsługi serwisowej. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Księgowość Warszawa - Gamatax
  Księgowość w Warszawie Gamatax, oferuję jedną z najlepszych dostępnych ofert na rynku, kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie administracji kadrowo płacowej oraz księgowości. Przejmiemy do Ciebie odpowiedzialność za dokumentacją księgową, a ty zajmiesz się wreszcie biznesem. Jeśli przedsiębiorca zajmuje się również sprawami księgowymi – zwykle zaprzepaszcza szansę na osiągniecie sukcesu. Po wielu latach udanej współpracy z wieloma klientami, księgowość Gamatax stała się zaufanym partnerem biznesowym, który pomoże i odciąży w prowadzeniu działalności – gdzie w obecnym stanie prawnym oraz dynamicznie zmieniających się przepisach księgowych łatwo o błąd. Oferta biura rachunkowego skierowana jest do firm o różnym profilu działalności zarówno firmy prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne, spółki prawa handlowego czy duże, wieloosobowe przedsiębiorstwa. Firma Gamatax, mieści się w Warszawie, w miejscu dogodnym pod względem parkowania oraz dojazdu - ulica Górczewska 216/212 (wjazd od strony "Tesco. Księgowość Gamatax Serdecznie zaprasza do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Wypożyczalnia samochodów Fleetcorp.pl
  Oferta warszawskiej wypożyczalni samochodów Fleet Corp obejmuje wynajem pojazdów osobowych różnych segmentów bez limitu pokonanych kilometrów. Dobrze wyposażone samochody posiadają idealny stan techniczny. Warto zaznaczyć, że firma posiada szerokie kontakty z ubezpieczalniami i oferuje możliwość bezgotówkowego rozliczenia wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy zdarzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0