Kategorie w katalogu

Aktualności 605
Biznes i ekonomia 5069
Dom 2931
Firmy wg branży 7193
Internet 3796
Komputery 713
Kultura i sztuka 539
Motoryzacja 801
Muzyka 319
Nauka 730
Rozrywka 804
Społeczenstwo 431
Sport 543
Turystyka 1758
Zdrowie i uroda 2526
Zwierzęta i rośliny 295
Ogrzewanie elektryczne - Pnd Polska
ID linku 22690
Tytuł Ogrzewanie elektryczne - Pnd Polska
Url http://www.pndpolska.pl
Opis Jesteśmy rynkowy liderem w oszczędzaniu energii. W pracy wykorzystujemy innowacyjne nowinki technologiczne w zakresie budowlanym, projektowym i instalacyjnym. Oferujemy projektowanie instalacji, promienniki podczerwieni, pompy ciepła, programy ogrzewania i oszczędzanie wody, kolektory słoneczne i wiele innych. Współpraca z nami to gwarancja postawy ekologicznej, gdyż jedna z głównych zasad firmy to dbanie o środowisko.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe centralne ogrzewanie   dom   tanie ogrzewanie   ogrzewanie   ogrzewanie domu
Data Jul 21, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Klimatyzacja Kraków
  Odpowiednia izolacja systemów, odpowiadających za wydajną klimatyzację, to fundament wydajnego systemu. Znam się na naszej branży, działamy w niej od wielu lat. Dlatego w naszych szeregach pracują wyłącznie, wykwalifikowani specjaliści. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z jednym, z naszych specjalistów. Rozmowy z naszymi konsultantami są całkowicie bezpłatne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Profesjonalne malowanie dachów , wycinka drzew prace wysokościowe "Tomasiak"
  Nasza firma zajmuje sie profesjonalnym malowaniem dachów , wycinką , przycinką , pielęgnacją drzew , malowaniem elewacji , pracami wysokościowymi . Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu najnowszych technologii poparte wieloletnim doświadczeniem . W pracy stosujemy techniki alpinistyczne . Możemy wykonać każde zadanie . Więcej informacji na naszej stronie internetowej . Polecamy nasze usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. http://www.schody-dywanowe.com/
  Aby schody drewniane mogły cieszyć domowników swoim pięknem oraz funkcjonalnością przez wiele lat muszą być wykonane niezwykle starannie oraz z najlepszych surowców. BRODA to doświadczona, mała firma, która do każdego projektu podchodzi w sposób niezwykle indywidualny. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Doradzamy i dzielimy się wiedzą, by efektem końcowym naszej pracy były schody posiadające swój własny charakter współgrający z otoczeniem i stylem pomieszczenia. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. IMPALEX - Środki do impregnacji drewna PHU
  Firma Impalex rozpoczęła działalność w 1999 r. Od początku głównym zadaniem firmy jest wprowadzanie na rynek środków do impregnacji i uszlachetniania drewna. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów koncernu chemicznego Rutgers Organics GmbH z Niemiec, jednego z największych producentów środków do impregnacji drewna w Europie.

Obszarem działalności firmy Impalex jest rynek krajowy. Oferta nasza skierowana jest do tartaków i zakładów stosujących przemysłową impregnację drewna w urządzeniach stacjonarnych, jak również składów budowlanych i hurtowni chemii budowlanej.

Wyroby przez nas oferowane posiadają wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz pozwolenia na obrót produktem biobójczym. Produkty z naszego magazynu dostarczamy bezpośrednio do zakładów impregnujących drewno. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz nadzór nad impregnacją. Wyposażamy zakłady w przyrządy pozwalające utrzymać właściwe stężenie roztworu do impregnacji.

Szczegółowy opis produktów znajdą państwo na naszej stronie internetowej www.impalex.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Mszenie domów
  Firma zajmuje się mszeniem domów drewnianych. Mszenie jest najlepszym ociepleniem drewnianego domu i jego ozdobą. Dawne domy góralskie były mszone mchem, z postępem zaczęto używać wełnianki, która daje lepszy efekt. Firma proponuje zwijanie wełnianki na wiele różnych sposobów, m.in. w ozdobne warkocze które wbija się w szczeliny między balami. Proponujemy Państwu różne wzory. Ponadto oferta obejmuje montażem monitoringów oraz czyszczeniem ścian przed mszeniem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0