Kategorie w katalogu

Aktualności 625
Biznes i ekonomia 5594
Dom 3142
Firmy wg branży 7767
Internet 3951
Komputery 734
Kultura i sztuka 558
Motoryzacja 869
Muzyka 327
Nauka 763
Rozrywka 831
Społeczenstwo 450
Sport 560
Turystyka 1835
Zdrowie i uroda 2747
Zwierzęta i rośliny 311
Panele ogrodowe drewniane - www.Bdburchex.com.pl
ID linku 23695
Tytuł Panele ogrodowe drewniane - www.Bdburchex.com.pl
Url http://bdburchex.com.pl
Opis Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą drewnianych elementów architektury ogrodowej. Nasze produkty są trwałe i solidne. Do ich produkcji używany drewna wysokiej jakości, które jest odpowiednio suszone a następnie impregnowane. Własny park maszynowy pozwala nam zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. Zadbaj o wolną przestrzeń swojego ogrodu za niewielkie pieniądze! W ofercie płoty osłonowe, różnego rodzaju donice, ławki wiszące, meble ogrodowe, szpalery, pergole.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe ogrodnictwo   pergole drewniane   architektura ogrodowa   do ogrodu   płoty ogrodowe
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Pielęgnacja ogrodów Wrocław - PPW PlusGarden
  Projektujemy, zakładamy, pielęgnujemy ogrody. Tak zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Jesteśmy rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu projektowania ogrodów.

Usługi pielęgnacyjne: pielęgnacja drzew i krzewów (opryski przeciw szkodnikom i chorobom roślin, przesadzanie i dosadzanie roślin, cięcia formujące, sanitarne, sezonowe), mycie ciśnieniowe bruków; prace porządkowe, konserwacja rabat (odchwaszczanie, dosadzanie i wymiana roślin, uzupełnianie ściółki), serwis systemów nawadniających, usuwanie liści z trawników, konserwacja trawnika (koszenie, wertykulacja, aeracja, nawożenie, opryski chastobójcze i grzybobójcze)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojektujemy Twój ogród. Ogrody to nasza pasja.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Automatyczne systemy nawadniające, nawadnienie ogrodów
  Usługi związane z zakładaniem kompleksowych systemów nawadniania, deszczówki i drenaży. Systemy nawodnień szklarniowych. Zakładanie trawników z rolki. Systemy nawadniania instalujemy na: ogrodach przydomowych, szklarniach, skwerach, terenach zielonych, boiskach i obiektach sportowych. Montaż pomp głębinowych. Serwis instalacji nawadniania. Konkurencyjne ceny.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Sklep z sadzonkami krzewów
  Producent roślin - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dagmary i Tomasza Michalaków oferuje swoje produkty: młode sadzonki do dalszej uprawy za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej.
Na asortyment gatunkowo-odmianowy składają się zarówno iglaki, jak też kwitnące krzewy liściaste. Przykładowe pozycje to jodła kaukaska, świerk srebrny, tuja Szmaragd, cyprysik Lawsona Ivonee, jałowiec płożący Wiltoni...
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. NaZielono.pl - Projektowanie, pielęgnacja ogrodów Kraków
  Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładny zakres usług, jakie wykonujemy, przykładowe galerie oraz dane kontaktowe.

W naszej ofercie znajduje się:
projektowanie ogrodów
pielęgnacja ogrodów
aranżacja tarasów i balkonów
aranżacja wnętrz zielenią

Wykonujemy zlecenia na terenie województw: małopolskiego (szczególnie Kraków, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Skawina), świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. Nawadnianie i ogrody Promulti
  Nasza firma od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Specjalnością naszej firmy są oczka wodne i budowa dużych stawów ogrodowych. Używamy wyłącznie membrany epdm oraz najlepszych filtrów i pomp renomowanych producentów. Projektujemy i zakładamy systemy automatycznego nawadniania na terenach małych posesji jak i na dużych obszarach zieleni publicznej. Ważny elementem naszej działalności jest przygotowanie terenu działki i odwodnienie domu. Zakładamy systemy drenażowe i liniowe odprowadzenia wody, przygotowujemy strukturę ziemi po budowie i przywracamy jej właściwą strukturę. Oferujemy zakładanie trawników z siewu i z rolki. W naszej pracy korzystamy z nasion i nawozów firmy Scotts. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prowadzenia robót w tym mini koparko ładowarkę JCB oraz glebogryzarki Honda. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do współpracy.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0