Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6095
Dom 3328
Firmy wg branży 8305
Internet 4138
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 908
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1899
Zdrowie i uroda 2976
Zwierzęta i rośliny 316




Pity 2015 www.pity2015.ng
ID linku 24399
Tytuł Pity 2015 www.pity2015.ng
Url http://pity2015ng.pl
Opis PIT NG jest komputerowym programem, który umożliwia szybkie wypełnienie PITów. Jest on udostępniony na stronie internetowej, całkowicie za darmo. Bezpłatna licencja sprawia, że z programu korzystać można także w celach komercyjnych, na przykład w profesjonalnych biurach rachunkowych czy kancelariach. Serwis zamieszcza także wiele interesujących artykułów poruszających istotne kwestie podatkowe, jak podatek dochodowy.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program ng   pity ng program   program pity ng   pity ng   pit ng
Data Feb 17, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. OffiServ - System zarządzania projektami
  Usługa OffiServ skutecznie wspiera zarządzanie projektem, procesem administracji biurowej oraz pracownikami w małych i dużych firmach stanowiąc wsparcie dla pracodawców i managerów. OffiServ zwiększa wydajność w planowaniu zasobów, zamówień i organizacji pracy oraz sprawia, że łatwo jest mieć pod kontrolą wszystkie procesy składające się na każdy projekt.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Platforma e-learningowa
  W ofercie firmy Prestin Sp. z o.o. dostępna jest zaawansowana technologicznie, ale zarazem łatwa w użyciu i atrakcyjna wizualnie platforma e-learning umożliwiająca efektywne przeprowadzanie i zarządzanie procesami nauczania online. Wybór metod naszych działań i proponowanych rozwiązań determinuje ich  skuteczność i efektywność mogąca się sprawdzić w działaniu. System eFront jest używany i lubiany na całym świecie przez setki firm, organizacji, instytucji, uczelni i szkół. Zapraszamy!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. ITCenter - WMS
  W ofercie naszej firmy ITcenter znajduje się obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się przede wszystkim usługami teletechnicznymi, dostosowywaniem oprogramowania i sprzętu do potrzeb klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze usługi są optymalnie dostosowane do specyfiki każdej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Dobre Darmowe Programy - Pobierz za Darmo - SoftMania.pl
  Chcąc chronić swój komputer przed wirusami, do wyboru będzie się miało naprawdę wiele odpowiednich do tego celu programów. Za jeden z ciekawszych, który w dodatku jest darmowy, uznać można avast. Naprawdę warto jest korzystać z tego programu. Znajdzie się go na niejednej stronie internetowej, więc z pobraniem nie będzie problemów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw
  Pakiet Rekord.ERP autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne jest systemem do zarządzania i wspomagania przedsiębiorstwa, który spełnia wszystkie wymogi stawiane oprogramowaniu dla firm. System spełnia standardy ERP/ERP II. Rekord.ERP stworzony jest tak, aby wspomagał prace w przedsiębiorstwach na każdym etapie jego działalności, tj. od momentu planowania zaopatrzenia, poprzez produkcję, aż po sprzedaż wyrobów. Dodatkowym atutem systemu jest jednoczesne zarządzanie firmą dzięki integracji z programami Kadrowo-Płacowymi, Księgowo-Finansowymi, Zarządzania Dokumentami oraz CRM.
Na rynku oprogramowania komputerowego, program firmy Rekord jest dostępny od 1996 roku. System został zaprojektowany przez najlepszych specjalistów firmy, a ponadto powstawał przy udziale konsultantów systemów zachodnich oraz środowisk naukowych. Aplikacje pakietu napisane są w Delphi, natomiast baza danych oparta jest o SQL Firebird.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0