Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Pity 2015 www.pity2015.ng
ID linku 24399
Tytuł Pity 2015 www.pity2015.ng
Url http://pity2015ng.pl
Opis PIT NG jest komputerowym programem, który umożliwia szybkie wypełnienie PITów. Jest on udostępniony na stronie internetowej, całkowicie za darmo. Bezpłatna licencja sprawia, że z programu korzystać można także w celach komercyjnych, na przykład w profesjonalnych biurach rachunkowych czy kancelariach. Serwis zamieszcza także wiele interesujących artykułów poruszających istotne kwestie podatkowe, jak podatek dochodowy.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program ng   pity ng program   program pity ng   pity ng   pit ng
Data Feb 17, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Szprzedaż i Szkolenie Siemens, CAD/CAM/CAE
  Cador Consulting jest również autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzadzania cyklem zycia produktów Siemens PLM Software. Specjalizuje w się w doradztwie, sprzedaży, wdrażaniu i zastosowaniu technik komputerowego wspomagania projektowania CAD/CAM/CAE w przemyśle i nauce, wykonującej zaawansowane symulacje Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamiczne analizy mechanizmów (MBS/MSS). Ponadto tworzy dokumentację techniczną i modele 3D w programach CAD. Firma zapewniając komfortowe warunki świadczy także usługi szkoleniowe m.in. oprogramowania Femap, Lantek, Moldex, Solid Edge, CAD CAM CAE, NX CAM / CAM Express, NX CAD, CAE.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Digitalizacja dokumentów - fakturymanager.pl
  Oferujemy naszym klientom profesjonalne oprogramowanie, które pozwala na wygodne realizowanie zarządzania dokumentami. Nasze oprogramowanie pozwala między innymi na realizowanie obiegu dokumentami elektronicznymi. Jednocześnie nasze oprogramowanie zapewnia możliwość kontrolowania dokumentów w jednym miejscu oraz zarządzania nimi w czasie rzeczywistym a także archiwizowanie i zabezpieczenie przechowywania dokumentów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Darmowy program FineReader do OCR
  W naszej ofercie wyróżnia się oprogramowanie FineReader umożliwiające optyczne rozpoznawanie znaków, np. z poziomu zdjęcia. Oprogramowanie pozwala również na tworzenie plików PDF i ich szeroką edycję komentowanie, zabezpieczanie, scalanie. Dzięki oprogramowaniu zamienicie Państwo dokumenty papierowe w dokumenty do edycji na komputerze, co ułatwi pracę z tekstem.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Programy kosztorysowe Norma PRO, Norma STANDARD
  Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Oprogramowanie dedykowane
  Oprogramowanie dedykowane to narzędzie informatyczne stworzone na zamówienie dla konkretnej firmy. Zakres funkcjonalności jest stworzony zgodnie z wymaganiami firmy. W skład aplikacji dedykowanej może wchodzić system CRM, ERP, MES, BI, APS, WMS, SCM i inne. Pierwszym etapem jest rozpoznanie potrzeb klienta co pozwala na stworzenie optymalnego oprogramowania.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0