Kategorie w katalogu

Aktualności 624
Biznes i ekonomia 5580
Dom 3131
Firmy wg branży 7742
Internet 3939
Komputery 734
Kultura i sztuka 558
Motoryzacja 868
Muzyka 327
Nauka 763
Rozrywka 831
Społeczenstwo 450
Sport 559
Turystyka 1832
Zdrowie i uroda 2736
Zwierzęta i rośliny 310
Pity 2015 www.pity2015.ng
ID linku 24399
Tytuł Pity 2015 www.pity2015.ng
Url http://pity2015ng.pl
Opis PIT NG jest komputerowym programem, który umożliwia szybkie wypełnienie PITów. Jest on udostępniony na stronie internetowej, całkowicie za darmo. Bezpłatna licencja sprawia, że z programu korzystać można także w celach komercyjnych, na przykład w profesjonalnych biurach rachunkowych czy kancelariach. Serwis zamieszcza także wiele interesujących artykułów poruszających istotne kwestie podatkowe, jak podatek dochodowy.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program ng   pity ng program   program pity ng   pity ng   pit ng
Data Feb 17, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. System zarządzania hotelem - Ilumio
  Ilumio to nowoczesny system pozwalający na sprawne i szybkie zarządzenia hotelem z każdego miejsca na całym świecie. Sterowanie jest możliwe przy użyciu np. smartfona zaopatrzonego w odpowiednią aplikację. Chcesz się dowiedzieć więcej? Wejdź na stronę: http://ilumioapp.pl/. Możesz także skontaktować się z firmą sprzedającą dostęp do aplikacji za pomocą telefonu (wystarczy zadzwonić pod numer: +48 514 204 477.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Darmowy słownik online
  Za pośrednictwem naszego portalu internetowego mogą Państwo przetłumaczyć pojedyncze słowo na blisko trzydzieści języków świata. Koniec z tradycyjnymi słownikami językowymi w wersji papierowej. To strata czasu. Nasz serwis pozwala wyszukać dane słowo w przeciągu kilku sekund, co znacznie ułatwia pracę oraz naukę. Korzystanie z naszego tłumacza online jest zupełnie darmowe. Można go przetestować w każdym momencie i używać do woli.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. AllePomocnik - Program do tworzenia aukcji z hostingiem zdjęć
  Poznaj możliwości programu będącego jedną z największych rewolucji w sprzedaży produktów na Allegro.pl. Sprawdź już dziś, czy Twoje obroty zwiększą się o 20%, 50%, a może o 100%! Przedstawiamy generator, który całkowicie zmieni dotychczasowe pojęcie sprzedaży w największym polskim portalu aukcyjnym. Nasz sposób jest łatwy. Po prostu tworzysz swój własny projekt z ogromu możliwości, jakie daje program, albo wybierasz jeden z dostępnych w pakiecie profesjonalnych szablonów. Nasz sposób jest szybki. Wybór gotowego wyglądu Twojej aukcji trwa kilkanaście sekund, a stworzenie dopieszczonego w każdym szczególe projektu dzięki darmowemu hostingowi zdjęć w naszej firmie zajmuje tylko kilka minut. Nasz sposób jest najlepszy. Szablony, które stworzył AllePomocnik, cechuje wyjątkowa elegancja i profesjonalizm. Dzięki tej niezwykłej ofercie już setki zadowolonych Super Sprzedawców stale powiększa swoje zyski. Dołącz do nich już teraz i sprawdź nasz największy atut. Jest nim AllePomocnik.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Faktury & Intrastat
  System informatyczny fIstatDB umożliwia generowanie deklaracji Intrastat w formacie xml, gotowych do złożenia w urzędzie celnym, na podstawie wystawionych faktur VAT w wybranym okresie sprawozdawczym. FIstatDB umożliwia obsługę wielu podmiotów (wielopodmiotowość) oraz dostęp do wszystkich funkcji poprzez zwykłą przeglądarkę www z dowolnego miejsca połączonego z siecią Internet. W oficjalnej witrynie systemu fIstatDB znajdziesz wszelkie informacje związane z jego charakterystyką oraz funkcjonalnością. FistatDB oferuje obecnie najprosztszą i najskuteczniejszą metodę radzenia sobie z obowiązkiem Intrastat w średniej wielkości firmach. Pełna integracja modułów Faktury oraz Intrastat gwarantuje dokłądność generowanych zgłoszeń Intrastat i bezpieczeńśtwo w świetle prawa.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. X One Poznań
  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania usług dla branży e-commerce. W naszej firmie zapewniamy realizowanie dla naszych klientów między innymi kreatywnych stron internetowych, przenoszenie danych w sposób bezpiecznych do chmur danych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również profesjonalne doradztwo, które pozwala na dopasowanie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0