Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
  Nasza Kancelaria to zespół sprawdzonych prawników, którzy mogą zaoferować swoim Klientom pomoc prawną z różnych gałęzi prawa. Nasi prawnicy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firm oraz pomocy zwykłym obywatelom. Pełne wsparcie prawne mogą uzyskać firmy działające na terenie dzielnic Ochota, Żoliborz i Wola. Pomoc prawna obejmuje kompleksową obsługę, na którą składają się doraźne porady prawne, reprezentacja w sądzie lub windykacja prawna. Podkreślić należy, iż wszyscy nasi prawnicy, w tym radcowie prawni są należycie przygotowani do świadczenia pomocy i ponoszą za to odpowiedzialność. Z pomocy prawników naszej kancelarii może skorzystać także każda osoba fizyczna zamieszkująca dzielnice Ochota, Wola i Żoliborz. Wybrany przez Klienta prawnik zapewnia wsparcie w zwykłych i codziennych sprawach jak np. sprawy rodzinne o alimenty lub rozwód. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Każdy nasz radca prawny oferuje zniżki oraz zapewnia dobry kontakt z Klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Radca prawny Kluczbork
  Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno s.c. cechuje się przede wszystkim żetelnością i zaangażowaniem w każdą sprawę oraz bardzo indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu rozpraw alimentacyjnych, rozwodowych i spadkowych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych bezpłatnych porad prawnych na terenie Kluczborka, Olesna, Namysłowa i okolic. Nasi radcy prawni dołożą wszelkich starań aby szybko a przede wszystkim skutecznie pomóc w rozwiązanianiu prawnych sytuacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. LEXOM adwokat sosnowiec
  Zachęcamy do tego, aby częściej korzystać z usług kancelarii prawnych. W końcu nieznajomość prawa prowadzi w bardzo wielu przypadkach do kłopotów natury prawnej, które mogą skończyć się nawet więzieniem, w najlepszym razie poważnym stresem, stratami finansowymi bądź karą materialną. Ileż problemów mogliby uniknąć mieszkańcy Sosnowca oraz okolic, którzy skorzystaliby z oferty kancelarii prawnej Lexom? Jest to uznana kancelaria, która obsługuje sporą ilość firm, instytucji i osób prywatnych - z Zagłębia, chociaż także z Górnego Śląska. W ofercie sosnowieckiej kancelarii przede wszystkim obsługa prawna w przypadku rozwodów, alimentów czy podziału majątku, ale także warto wspomnieć o chociażby kompleksowej obsłudze firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  Szukacie specjalistów od takich spraw jak upadłość, jak restrukturyzacja? Warto sprawdzić dokładnie co mogą wam zaproponować w miejscu o nazwie Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP) – Kraków, Tarnów, Rzeszów. Wieloletnie doświadczenie, najlepsze usługi, syndyk, doradca restrukturyzacyjny i to wszystko w zgodzie z przepisami polskiego prawa
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
  Łódzką Kancelarię Adwokacką WWP prowadzi trzech prawników adwokat Wojciech Woźniacki, adwokat Małgorzata Woźniacka-Węgierska i adwokat Piotr Pawlonka. Kancelaria oferuje pomoc i porady prawne z zakresu prawa karnego, cywilnego, medycznego, gospodarczego, rodzinnego, prawa pracy oraz nieruchomości. Poznaj szczegóły dotyczące oferty usług Kancelarii WWP.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0