Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Piotr Markowski
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia prawnicze ukończył w 2007 r. Praktykę zawodową rozpoczął w 2005 r. W latach 2007 – 2008 pracował w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie zdobył doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie postępowań o zwrot wywłaszczonych i znacjonalizowanych nieruchomości. W 2008 r. uzyskał pozytywny wynik egzaminu na aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem znanego poznańskiego adwokata. W 2012 r. zdał pomyślnie egzamin adwokacki, po czym uzyskał wpis na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, a obecnie jako adwokat, wielokrotnie występując przed sądami i organami administracji publicznej na terenie całej Polski, uzyskał niezbędne doświadczenie pozwalające na rzetelne i skuteczne prowadzenie spraw klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Rafał Bargiel – Adwokat Bielsko Biała, Porady prawne Bielsko Biała
  Adwokat Rafał Bargiel świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem Internetu. Porady prawne oraz reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu: dochodzenie odszkodowań, prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne, spadkowe , prawo pracy oraz prawo karne. Przygotowywanie analiz oraz opinii prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Maciej Łukaszewicz
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Aberlinus obejmuje przede wszystkim doradztwo prawne i reprezentację klientów przed sądami i innymi organami w Polsce i za granicą. Kancelaria należy do adw. Macieja Łukaszewicza. Oddziały kancelarii znajdują się w Łodzi, Warszawie oraz w Berlinie. Kancelaria zapewnia pomoc w rozwiązywaniu problemów w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, karnego, podatkowego, upadłościowego oraz egzekucyjnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Prawnik Poznań
  Każdy kto będzie chciał się zdecydować na pomoc prawną może oczekiwać merytorycznego wsparcia ze strony naszych kancelarii adwokackich. Wszyscy prawnicy, którzy u nas pracują to osoby, które starają się cały czas podnosić własne kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o sprawy, które podlegają naszej obsłudze każda będzie realizowana z indywidualnym podejściem i przy pełnym zaangażowaniu naszych pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz
  Indywidualne podejście do każdej sprawy, kompleksowa obsługa prawna zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a ponadto terminowość, profesjonalizm i rzetelność to główne atuty Kancelarii Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii dla osób fizycznych i dla osób prawnych, a także do nawiązania współpracy doraźnej, bądź stałej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0