Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Przetargi warszawa - pierog.pl
  Jeśli szukasz specjalistów od prawa, którzy zajmują się kwestią zamówień publicznych, obsługi korporacyjnej, czy inwestycji budowlanych, to bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy gronem doświadczonych prawników, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i w żadnym wypadku nie działają w oparciu o schematy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. www.radca-chorzów.pl
  Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc współpracuje z Klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych jak również prawa administracyjnego. Jej siedziba mieści się w Chorzowie. Kancelaria zapewnia doradztwo, pomoc w prowadzeniu działalności, nadzór prawny, prowadzenie negocjacji, sporządzanie umówi i pism prawniczych, zastępstwo procesowe jak też reprezentowanie Klienta w różnorodnych sprawach. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o działalności oraz dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Polecamy
  Konsorcjum Prawne działające w takich miastach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Kraków poleca swoje usługi. Oferujemy najlepszą pomoc prawną, opieka fachowców takich jak prawnik czy adwokat z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą w przeróżnych sprawach. To właśnie działa w taki sposób, że kiedy ma być sprawnie i tanio to właśnie nasza kancelaria prawna jest najlepszym rozwiązaniem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Prawna - Adwokat Warszawa Wola
  Adwokat Anna Rurarz świadczy usługi dla firm jak i Klientów indywidualnych.
Klientom indywidualnym proponujemy pełen zakres usług z każdej dziedziny prawa. Od porady prawnej do zastępstwa procesowego.
Nie posiadamy sztywnego cennika. Każda sprawa oceniana jest indywidualnie, a wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia jej skomplikowania, rzeczywistych poniesionych nakładów pracy.
Szacunkowy koszt jednorazowej porady prawnej dla Klienta indywidualnego wynosi od stu do dwustu zł netto.

Dla podmiotów gospodarczych kancelaria proponuje zarówno stałą współpracę w ramach kompleksowej obsługi prawnej, jak i pomoc w pojedynczych sprawach zleconych przez Klienta.
Stała obsługa gwarantuje firmom bieżącą pomoc prawną w ramach zakresu dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do naszej Kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik
  W usługach biura adwokackiego Aleksandry Kutymy klienci odnajdą rzetelną pomoc prawną między innymi w zakresie prawa karnego. Klienci liczyć mogą chociażby na wsparcie prawne obejmujące wszelkie czynności związane z reprezentowaniem interesantów w postępowaniu sądowym lub przedsądowym. Na prośbę klientów firma może też pomóc w złożeniu zażalenia, czy też skargi kasacyjnej. Firma adwokacka oferuje swoje usługi na obszarze Warszawy, jednak interesanci spoza miasta mogą skorzystać chociażby z możliwości otrzymania porady online za pośrednictwem mieszczącego się w witrynie internetowej formularza kontaktowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0