Kategorie w katalogu

Aktualności 643
Biznes i ekonomia 5844
Dom 3237
Firmy wg branży 8030
Internet 4008
Komputery 737
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 879
Muzyka 331
Nauka 775
Rozrywka 838
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1860
Zdrowie i uroda 2845
Zwierzęta i rośliny 314
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Radca Prawny Lublin
  Krp-lublin.pl to internetowy adres kancelarii radcy prawnego z Lublina. Jest to firma obsługująca przedsiębiorstwa i spółki w zakresie pomocy prawnej. Opisywana kancelaria udziela porad związanych z prawem pracy, pomaga w sporządzaniu umów i kontraktów, reprezentuje klientów przed sądami i urzędami, a także pomaga w zakładaniu spółek i zajmuje się załatwianiem spraw rejestrowych tych podmiotów gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Prawna Tarnowskie Góry
  Jesteśmy profesjonalną kancelarią prawną, oferującą kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, medycznego i innych. Pełen zakres świadczonych przez nas usług można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszą kancelarią oraz do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawnik Kraków
  Prawnik Fojtik i Wspólnicy to Kancelaria prawna która zajmuje się szeregiem spraw z wielu różnych obszarów, chociażby: świadczenia stałej obsługi prawnej firm, poradnictwo prawne związane z aktualną aktywnością Klienta, rejestracja oraz zakładanie spółek prawa handlowego, reprezentowanie Klienta przed sądami, a także zajmowanie się sprawami związanymi z organami administracji i egzekucyjnymi etc. Każdy kto chce dowiedzieć się więcej a propos Kancelarii, w takim razie miło nam będzie jeśli odwiedzisz naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Komornik Sądowy - Michał Żołna
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku - Michał Żołna, egzekwuje należności pieniężne od firm i od osób prywatnych, alimenty. Działa na podstawie wyroku sądowego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Obszar właściwości Sądu Rejonowego w Rybniku obejmuje: Miasto Rybnik, Gmina Czerwionka-Leszczyny, Gmina Gaszowice, Gmina Jejkowice, Gmina Lyski, Gmina Świerklany. Na podstawie art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru, komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego. Na podstawie art.8 ust.6
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Aleksandra Cempura
  Strona internetowa kancelarii adwokackiej. Kancelaria jest prowadzona przez Adwokat Aleksandra Cempura. Jest zlokalizowana w Krakowie, przy centrum Nowej Huty, przy osiedlu Centrum A. Na stronie można znaleźć informacje związane z kancelarią, zapoznać się z profilami prowadzonych spraw, znaleźć informację nt. dojazdu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0