Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. prawo pracy norwegia
  Mieszkasz w Norwegii jednak nie znasz tamtejszego prawa pracy czy prawa podatkowego, nie wiesz jak napisać podanie o zasiłek rodzinny lub wymeldowanie, potrzebujesz pomocy przy kontaktowaniu się z norweskimi urzędami czy instytucjami. Firma Norlink świadczy usługi obejmujące powyższe zagadnienia. Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę z zakresu prawa norweskiego, ich języka czy tez spraw kulturowych. Usługę wykonujemy w przeciągu 3 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adopcje
  Biuro adwokackie Ilasz & Associates istnieje od 1998 roku, a jego założycielem jest Liviusz Ilasz. Oferta danego biura koncentruje się na kompleksowym serwisie prawnym. W ramach oferowanych usług znajduje się pomoc w sprawach cywilnych oraz kryminalnych. Specjalnością biura są sprawy wypadkowe, matrymonialne, kryminalne, a także imigracyjne i handlowe. Adwokaci pracujący dla danego biura dysponują uprawnieniami do prowadzenia praktyki zarówno w kraju jak i za granicą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Mecenasi Wyszukiwarka prawników
  Wyszukiwarka prawników (adwokatów i radców prawnych) mecenasi.pl to ogólnopolski rejestr adwokatów i radców prawnych oraz na bieżąco aktualizowany i moderowany rejestr prawników polskojęzycznych za granicą. Ciekawą częścią portalu jest bogata baza z życiorysami sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych. Portal zawiera także rozbudowaną bazę linków do innych portali z orzecznictwem, linki do różnego rodzaju broszur o tematyce prawniczej, poradników i informatorów. Portal nie jest standardowym katalogiem firm ale wysokiej jakości portalem branżowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Notarialna Simona Krukowska
  Chcesz sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia? Odwiedź kancelarię notarialną Simona świadczącej profesjonalna usługę dotyczącą sporządzania rozmaitych aktów, wpisów czy wyciągów dokumentów. To doświadczony zespół, który w swoim dorobku ma tysiące wykonanych usług, dzięki czemu nasz asortyment nieustannie się powiększa. Ponadto każdy z naszych klientów może liczyć na najwyższą jakość wykonywanych usług i pełną dyskrecję.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Radców Prawnych kancelaria-gk.pl
  Pod adresem www.kancelaria-gk.pl znajdziecie Państwo informacje o renomowanej kancelarii prawnej z Krakowa - jej dokładna nazwa to GK Kancelaria Radców Prawnych. Można śmiało powiedzieć, że w przypadku prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego, administracyjnego oraz pracy, jest to taka kancelaria, która każdemu ze swoich Klientów może zagwarantować obsługę prawną na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0