Kategorie w katalogu

Aktualności 625
Biznes i ekonomia 5594
Dom 3142
Firmy wg branży 7767
Internet 3951
Komputery 734
Kultura i sztuka 558
Motoryzacja 869
Muzyka 327
Nauka 763
Rozrywka 831
Społeczenstwo 450
Sport 560
Turystyka 1835
Zdrowie i uroda 2747
Zwierzęta i rośliny 311
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego KSK w Lublinie
  Kancelarie Adwokackie i Radcy Prawnego KSK zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Głównym celem, który przyświeca naszej pracy jest rzetelna opieka prawna, poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja Klienta.

Klienci otrzymują zapewnienie sumiennej pracy, indywidualnego podejścia, dyspozycyjności i zaangażowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat Karol Rukszto
  Nasza kancelaria adwokacka z Grodziska Mazowieckiego działa w obszarze obrotu nieruchomościami, świadczy usługi lobbingowe, broni klientów w sprawach karno skarbowych. Prowadzimy również sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku i przyznaniem spadku. Ostatecznie uczestniczymy w negocjacjach na gruncie administracyjnym, czy na poziomie pracownik pracodawca.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Adwokacka PRO REO adwokat Piotr Staniec
  Kancelaria Adwokacka PRO REO adwokata Piotra Staniec specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów indywidualnych i gospodarczych zwłaszcza w dziedzinie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, w tym w szczególności prawa budowlanego oraz prawa handlowego i spółek handlowych. Celem Kancelarii jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Naszym atutami są świetna lokalizacja w centrum Warszawy, nowoczesne podejście do każdej sprawy, zaangażowanie w realizowane projekty oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Łukasz Dziurkiewicz
  Kancelaria adwokata Łukasz Dziurkiewicza z siedzibą przy ul. M.Kopernika 9 w Legionowie. Świadczymy profesjonalne i wszechstronne usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Ponadto oferujemy pomoc w zakresie negocjacji przed wszczęciem postępowania oraz po jego zakończeniu. Koszt dostosowany jest do stopnia skomplikowania i wagi sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. BOCZKOWSKI MANCEWICZ PARUS SPÓŁKA JAWNA doradztwo podatkowe
  Radcy prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus zachęcają do skorzystania ze swych usług. Jesteśmy szczecińską kancelarią, aktywnie działającą na polskim i międzynarodowym rynku usług prawniczych. Dzięki znacznemu doświadczeniu w obsłudze klientów różnych sektorów przedsiębiorczości dysponujemy stosowną wiedzą i umiejętnościami, które umożliwiają nam świadczenie usług powiązanych zwłaszcza z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną w procesach prywatyzacji, fuzji oraz przekształceń podmiotów gospodarczych, jak również w postępowaniach upadłościowych przedsiębiorstw, a także reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami i organami podatkowymi. Gwarantujemy rzetelne i fachowe podejście do każdej kwestii. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0