Kategorie w katalogu

Aktualności 622
Biznes i ekonomia 5439
Dom 3083
Firmy wg branży 7559
Internet 3900
Komputery 726
Kultura i sztuka 550
Motoryzacja 852
Muzyka 326
Nauka 754
Rozrywka 825
Społeczenstwo 448
Sport 554
Turystyka 1811
Zdrowie i uroda 2684
Zwierzęta i rośliny 308
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Rozwód, separacja, alimenty - BHS Adwokaci
  Kancelaria adwokacka z Krakowa. Nasz główny potencjał to porady prawne online (błyskawiczne odpowiedzi). Do tego prawo pracy spory na poziomie pracodawca, pracownik, sprawy karne kompleksowa obrona z wysoką skutecznością, prawo rodzinne alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem. Ostatecznie walczymy o odszkodowania (prawo medyczne) i zajmujemy się najcięższymi zarzutami karnoskarbowymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka
  Strona internetowa www.kancelariawojtalik.pl to źródło informacji na temat WOJTALIK- Kancelarii Adwokackiej. W ramach naszej działalności prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, porady prawne dla studentów. Inne dziedziny, którymi się zajmujemy to: prawo handlowe oraz handel transgraniczny. Nasze pozostałe specjalizacje to prawo procesowe, prawo spółek handlowych (jawne, partnerskie, komandytowe, z o.o., akcyjne), regulacje międzynarodowego obrotu handlowego i transgranicznej działalności spółek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawna Ciborowski, doradztwo dla podmiotów gospodarczych - Kraków
  Kancelaria Radców Prawnych Ciborowski doradza w szerokim spektrum spraw związanych z prawem. Nasza pomoc prawna obejmuje m. in. spory sądowe przed sądami pracy, bieżące doradztwo dla przedsiębiorstw, doradztwo podatkowe, przygotowywanie opinii prawnych czy sporządzanie pism procesowych. Na podstawie dotychczasowej działalności wypracowaliśmy kilka sposobów rozliczania pracy naszej kancelarii. Są to stawka godzinowa, ryczałt z limitem godzin lub bez limitu oraz z premią uzależnioną od wyniku danej sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria prawnicza Warszawa - Polz i Polz
  Jeżeli jesteś uwikłany w jakiś problem prawny, nie musisz się z nim borykać samemu, tym bardziej, że świat prawa jest bardzo specyficzny. Radcowie prawni i adwokaci zatrudnieni w kancelarii prawniczej Polz i Polz z chęcią udzielą Ci praktycznych i skutecznych porad oraz wyjaśnią wszelkie zawiłości z wielu dziedzin, m.in. prawa pracy, prawa gospodarczego czy prawa budowlanego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Warszawa
  Strona kancelarii adwokackiej, należącej do Marcina Hećmana. Specjalnością tej firmy prawniczej jest prawo karne, gospodarcze, cywilne, a także administracyjne. Kompletna oferta tej kancelarii, zamieszczona na prezentowanej stronie internetowej, obejmuje również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa spadkowego, karnoskarbowego, rodzinnego oraz wielu innych. Wspominana kancelaria adwokacka Warszawa oferuje również usługi z zakresu doradztwa prawnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0