Kategorie w katalogu

Aktualności 634
Biznes i ekonomia 5728
Dom 3193
Firmy wg branży 7913
Internet 3986
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 872
Muzyka 328
Nauka 767
Rozrywka 835
Społeczenstwo 459
Sport 564
Turystyka 1846
Zdrowie i uroda 2793
Zwierzęta i rośliny 313
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Karol Rukszto
  Nasza kancelaria adwokacka z Grodziska Mazowieckiego działa w obszarze obrotu nieruchomościami, świadczy usługi lobbingowe, broni klientów w sprawach karno skarbowych. Prowadzimy również sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku i przyznaniem spadku. Ostatecznie uczestniczymy w negocjacjach na gruncie administracyjnym, czy na poziomie pracownik pracodawca.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Odszkodowania komunikacyjne Solace
  Spośród działających w Polsce agencji odszkodowawczych na szczególną uwagę zasługuje niewątpliwie Solace podmiot, którego początek działalności datuje się na 2009 rok. W tym czasie swoje sprawy w jej ręce złożyła ogromna liczba klientów, którzy dzięki wysokiej skuteczności kancelarii mogą zaświadczyć o kompetencjach i rzetelności zatrudnianych przez Solace specjalistów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. adwokat Wrocław rozwód
  Potrzebujesz się szybko i korzystnie rozwieść odwiedź stronę Internetową należącą do Adwokata z Wrocławia od rozwodów. Ta kancelaria w tej dziedzinie posiada kierunkową wiedzę, która została zdobyta w specjalistycznych szkołach wyższych i pogłębiana poprzez różnego rodzaju renomowane kursy. Choć nie działają od dawna mają już wyrobiona dobrą opinię i mają dużą skuteczność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Firmy Windykacyjne
  Firma windykacyjna Wektor Inkaso, obecnie jest najskuteczniejszą firmą windykacyjną w Polsce. Wektor Inkaso świadczy pełen zakres usług windykacyjnych na terenie Polski i UE. Zlecając windykację możesz być pewien że pieniądze odzyskasz. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług windykacyjnych z zachowaniem godności, oraz prestiżowego wizerunku Zleceniodawcy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, środki, oraz możliwości w celu odzyskania Państwa pieniędzy. Wszelkie wierzytelności, oraz roszczenia odzyskujemy wraz z należnymi odsetkami za zwłokę, oraz wszelkimi kosztami poniesionymi przez wierzyciela.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Doradca podatkowy
  Grupa prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej z Tychów specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw średniej wielkości i firm rodzinnych. Osobisty doradca podatkowy pozwoli na bezpieczne podejmowanie decyzji zarówno finansowych jak i strategicznych. Opieka profesjonalisty chroni przed błędnymi decyzjami urzędu skarbowego a także pozwala wykorzystać racjonalnie przysługujące ulgi i zwolnienia. Dla osób prywatnych oferta zawiera pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, postępowania spadkowego a także prawa rodzinnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0