Kategorie w katalogu

Aktualności 624
Biznes i ekonomia 5580
Dom 3131
Firmy wg branży 7742
Internet 3939
Komputery 734
Kultura i sztuka 558
Motoryzacja 868
Muzyka 327
Nauka 763
Rozrywka 831
Społeczenstwo 450
Sport 559
Turystyka 1832
Zdrowie i uroda 2736
Zwierzęta i rośliny 310
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Radców Prawnych MHS Rzeszów, Tarnobrzeg
  Krakowska kancelaria prawna i kancelaria radców prawnych MHS zapewnia doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa transportowego i przewozowego oraz innych dziedzin prawa. Doświadczony prawnik lub radca prawny zapewni porady prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, skutecznie i rzetelnie. Obsługa prawna jest skierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych, i jest możliwa również w językach obcych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Wrocław
  Usługi kancelarii obejmują pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom prywatnym oraz państwowym jednostką organizacyjnym. Bezpośredni kontakt z klientem - osobisty, telefoniczny oraz drogą elektroniczną za pomocą porad on-line, pozwala każdemu zainteresowanemu poradami znajdzie odpowiednią dla siebie formę kontaktu. Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, gospodarczego, obrotu nieruchomościami, prawa karnego, odzyskiwania wierzytelności oraz przepisów dotyczących zamówień publicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Notarialna A. Zymek M. Cholewa
  Kancelaria Notarialna Agnieszka Zymek, Marta Cholewa, która mieści się w Katowicach na ul. Jesionowej 22/IV obsługuje klientów biznesowych jaki i indywidualnych. Każda sprawa jest dla nas równie ważna, dlatego też każde zlecenie traktujemy z odpowiednią powagą. Każdej zleconej nam sprawie poświęcamy czas i uwagę dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zawód jaki wykonujemy jest zawodem zaufania publicznego. Chcemy więc w jasny sposób przedstawić Państwu informacje na temat wszystkiego co niezbędne do dokonania czynności notarialnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria notarialna Kraków
  Jak powszechnie wiadomo prawie każdy człowiek z jakiś powodów jest zmuszony skorzystać z pomocy notariusza, czy to chcąc napisać swój testament, czy sporządzić jakikolwiek akt notarialny dotyczący sprzedaży, darowizny czy nawet zamiany, a także wtedy kiedy potrzebne jest poświadczenie własnoręcznego podpisu.
Dlatego tez, istnieje coś takiego jak Kancelaria notarialna Kraków, która tym wszystkim się zajmuje. Aby jednak wykonać tego typu czynności notarialne, potrzebne sa dokumenty wymagane przez prawo i niezbędne informacje. Jeżeli ktoś z państwa poszukuje notariusza z terenu Krakowa,serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową, na której znajdują się nasze dane tele kontaktowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Anna Klisz
  W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc prawną świadczoną na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Osoba podejmująca współpracę z naszą firmą ma zapewnioną pełną dyskrecję, lojalność i zaangażowanie ze strony kompetentnych i kulturalnych pracowników. Każdą sprawę szczegółowo analizujemy, by w ten sposób sprawnie i pozytywnie znaleźć jej rozwiązanie. Działamy głównie w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, obrotu nieruchomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0