Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Prawnik
ID linku 26497
Tytuł Prawnik
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Jacek Kozłowski jest doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem i prawnikiem, który świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 24. Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym oraz karnym. Oferuje szereg wysokiej jakości usług, w tym między innymi stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą bieżące doradztwo prawne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Torun   Kancelaria adwokacka Toruń   obsługa prawna firm   Porady prawne   Prawnik Toruń
Data Oct 6, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. NOTARIUSZ Andrzej Barabasz czynności notarialne
  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej kancelarii Notarialnej, która ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Nasza Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego Notariusza Andrzeja Barabasza. Jesteśmy po to, by wykonywać czynności notarialne, których zakres ściśle określają przepisy właściwych ustaw. Do zakresu naszych obowiązków należą między innymi: poświadczenia dokumentów, poświadczenia podpisów, pozostawania przy życiu i tym podobne, sporządzanie aktów notarialnych, zawierających umowy zbycia i przeniesienia prawa własności nieruchomości, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych i osobistych, akty założycielskie spółek, sporządzanie protokołów prawem przewidzianych a także takich na żądanie klienta, chociażby protokół niestawiennictwa. Nasze czynności są odpłatne a opłaty liczone według tak zwanej taksy notarialnej. Dla stałych klientów gwarantujemy upusty.Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  Szukacie specjalistów od takich spraw jak upadłość, jak restrukturyzacja? Warto sprawdzić dokładnie co mogą wam zaproponować w miejscu o nazwie Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP) – Kraków, Tarnów, Rzeszów. Wieloletnie doświadczenie, najlepsze usługi, syndyk, doradca restrukturyzacyjny i to wszystko w zgodzie z przepisami polskiego prawa
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria radcy prawnego - Bartosz Nyczek
  Radca prawny to jest zawód, którego zasady wykonywania są dokładnie określone przez ustawę o radcach ustawowych z 6 lipca 1982 roku, która mówi o tym, że: „wykonywanie zawodu radcy prawnego polega na świadczeniu prawnej pomocy, z wyjątkiem występowania w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe”. W związku z czym osoba taka może reprezentowania nas przed sądem administracyjnym, cywilnym i rodzinnym, a również przed Trybunałem Konstytucyjnym , a dodatkowo Sądem Bardzo wysokim. Co więcej radca prawny ma możliwość być naszym przedstawicielem przed organami władzy publicznej i samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym, co mówi dalej powyżej wspomniana ustawa „zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu porad ustawowych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami”. Jeżeli któś potrzebuje pomocy radcy prawnego, na zgłoszenia czeka nasza kancelaria prawna (Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/110A ). Pytania można również kierować do nas telefonicznie albo przez e-mail. W globalnej sieci Internet da się nas znaleźć wpisując w browser m.in. frazy: radca prawny Kraków albo radcy prawni Kraków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Łódź
  Doskonała obsługa i najwyższa jakość usług tylko w kancelarii Liberto. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, działamy na terenie Łodzi. Nasz adwokat reprezentuje Państwa w sprawach rozwodowych, spadkowych, a także w przypadku ukarania lub tymczasowego zatrzymania. Dodatkowo zajmujemy się uzyskaniem odszkodowania, obsługujemy prawnie firmy, oraz chronimy Państwa dobre imię w pracy zawodowej. Pełny zakres naszych usług dostępny jest na stronie www.kancelaria-liberto.pl, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Porady prawne online
  Jesteśmy kancelarią Radcy Prawnego,która zajmuje się obsługą prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji czy osób fizycznych. Służymy Państwu rada i pomocą w sprawach gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, a także w sprawach dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetowa,za pośrednictwem której skontaktujecie się z nami na której udostępniliśmy Państwo nasz formularz kontaktowy, za pomocą którego udzielane są przez nas porady prawne online. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0