Kategorie w katalogu

Aktualności 621
Biznes i ekonomia 5387
Dom 3070
Firmy wg branży 7516
Internet 3897
Komputery 725
Kultura i sztuka 550
Motoryzacja 846
Muzyka 326
Nauka 753
Rozrywka 825
Społeczenstwo 446
Sport 554
Turystyka 1805
Zdrowie i uroda 2679
Zwierzęta i rośliny 308
Części agd sklep online
ID linku 27813
Tytuł Części agd sklep online
Url http://bbgastroserwisant.pl
Opis Już od dwudziestu lat w naszej firmie prowadzimy profesjonalną sprzedaż wyposażenia gastronomicznego oraz części serwisowych do popularnych gastronomicznych urządzeń oraz sprzętu. Nasza firma B&B Gastroserwis posiada w swej ofercie zmywarki, piece, garnki, rondle i patelnie, sprzęt kuchenny, różnorodne akcesoria cukiernicze, do baru. Posiadamy przy tym także cześci zamienne do urządzeń popularnych na naszym rynku marek.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe części agd   piec konwekcyjno parowy   maszynki do mięsa   wyposażenie gastronomii   wilk do mięsa
Data Jan 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Sprztanie, firma sprzątająca Poznań
  Polecamy profesjonalne usługi porządkowe dla firm i domów: sprzątanie firm i mieszkań, sprzątanie terenów zewnętrznych! Zapraszamy!

Sprzątanie pomieszczeń poznań Pranie wykładzin, karcher Mycie okien poznań, prace alpinistyczne Podłogi - doczyszczanie, zabezpieczanie Sprzątanie po budowach, remontach
Profesjonalne sprzątanie – Poznań i Wielkopolska wyceny w 24h!
Merpol prowadzi działalność usługową od 1990 roku, w szeroko rozumianym zakresie ochrony mienia i osób, monitoringu oraz medcyny pracy. wprowadziliśmy do naszej oferty usługę - sprzątanie pomieszczeń. Atrakcyjne ceny oraz wysokiej jakości sprzątanie, które kształtujemy przy pomocy odpowiedzialnego i właściwie przeszkolonego personelu sprawiły, że nasze sprzątanie tworzy solidną i konkurencyjną ofertę na rynku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Profesjonalne Usługi geodezyjne Wrocław
  Celem Wrocławskiego Centrum Obsługi Geodezyjno-Kartograficznej jest świadczenie klientom z terenu całego powiatu wrocławskiego profesjonalnych usług geodezyjnych. Firma podejmuje się między innymi wznowienia znaków granicznych i wyznaczenie punktów granicznych, rozgraniczania nieruchomości, czy też wykonania map do celów prywatnych. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność od 1999 roku i zajmuje się też kompleksową obsługą inwestycji budowlanych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biuro Tłumaczeń
  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biuro podróży Częstochowa bpwesley.pl
  Większość biur podróży nastawiło się na organizację wczasów zagranicznych. Część z tych biur z uwagi na niestabilną sytuację polityczną upadło, lub zmieniło swój profil. Biuro Podróży Wesley od samego początku było nastawione na turystykę autokarową. Powstałe w 1991 roku biuro początkowo świadczyło usługi przewozowe, jednak od 2015 roku poszerzyło swoją działalność również o organizację wyjazdów i wycieczek. Biuro Wesley specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych, czy też wyjazdów pielgrzymkowych. Dla każdego klienta biuro przygotowało doskonały program, który można jednak dopasować do indywidualnych potrzeb. Największą zaletą biura poza doświadczeniem jest cena świadczonych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. EPK- przemysł spożywczy
  ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA to firma studiów, projektów i realizacji. Jest to jedna z najogromniejszych tego typu firm w naszym kraju - absolutny lider w zakresie świadczenia usług inżynierskich dla przygotowania i realizacji dużych bloków energetycznych. Nadrzędny wpływ na aktywność firmy ma jej załoga, której głównym członem jest ponad 300 inżynierów oraz techników, ekspertów w planowaniu i budowie konwencjonalnych elektrowni, elektrociepłowni i ciepłowni oraz w rozwiązywaniu problemów szeroko pojętej energetyki. Wszyscy razem pracują na wysoką jakość usług, radość konsumenta oraz wzmocnienie jego zaufania do firmy, jako wykonawcy dokumentacji technicznej i generalnego realizatora inwestycji. Ale to nie jedyne cele przedsiębiorstwa, uwzględnia ono również swoją funkcję w odpowiedzialności społecznej, stawianiu korzystnych relacji z otoczeniem i wspieraniu ciekawych inicjatyw. Do zaznajomienia się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA firma zaprasza na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0