Kategorie w katalogu

Aktualności 602
Biznes i ekonomia 4994
Dom 2914
Firmy wg branży 7119
Internet 3759
Komputery 711
Kultura i sztuka 538
Motoryzacja 796
Muzyka 319
Nauka 727
Rozrywka 801
Społeczenstwo 424
Sport 541
Turystyka 1748
Zdrowie i uroda 2493
Zwierzęta i rośliny 292
Części agd sklep online
ID linku 27813
Tytuł Części agd sklep online
Url http://bbgastroserwisant.pl
Opis Już od dwudziestu lat w naszej firmie prowadzimy profesjonalną sprzedaż wyposażenia gastronomicznego oraz części serwisowych do popularnych gastronomicznych urządzeń oraz sprzętu. Nasza firma B&B Gastroserwis posiada w swej ofercie zmywarki, piece, garnki, rondle i patelnie, sprzęt kuchenny, różnorodne akcesoria cukiernicze, do baru. Posiadamy przy tym także cześci zamienne do urządzeń popularnych na naszym rynku marek.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe części agd   piec konwekcyjno parowy   maszynki do mięsa   wyposażenie gastronomii   wilk do mięsa
Data Jan 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MICROS beela vita
  Micros Fidelio Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym oddziałem polskim firmy MICROS Systems, Inc, czyli ogólnoświatowego lidera proponującego rozwiązania dla sektora hotelarsko - gastronomicznego, wyspecjalizowanej sprzedaży detalicznej, turystyki rejsowej i obsługi turystyki, mającego długoletnie doświadczenie, prowadzącego działalność od 1975 roku. Zapewniane przez firmę systemy pozwalają w wydajnym prowadzeniu działalności jak i jej rozwijaniu. Firma MICROS gwarantuje klientom aplikacje oraz rozwiązania oparte na centrach danych. Aktywność tej firmy wymierzona jest do małych przedsiębiorstw, średnich firm oraz potężnych międzynarodowych korporacji. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Karta informacyjna przedsięwzięcia - GISUP
  Profesjonalna firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu GIS zaprasza do owocnej współpracy. Tworzenie map, także interaktywnych oraz wizualizacji kartograficznych, inwentaryzacje obiektów w terenie, analizy danych przestrzennych, prowadzenie szkoleń na temat obsługi oprogramowania OGIS, cyfrowe bazy danych przestrzennych, wykonanie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia i inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GALESS galwanizernia
  W Bystrzycy Górnej znajduje się firma Galess, jaka specjalizuje się w obróbce powierzchniowej żelaza i stali. Posiadamy 3 wydziały: Cynkowania Ogniowego, Wirówki Cynkowniczej i Galwanizerni. W Laboratorium Chemicznym i Badań Środowiskowych wykonają Państwo badania środowiska pracy w zakresie pomiarów: hałasu, oświetlenia, mikroklimatu, zapylenia, substancji chemicznych, grubości powłok galwanicznych oraz metali ciężkich w roztworach wodnych i ściekach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników nasze usługi są realizowane na najwyższym pułapie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wymiana walut online
  Internetowa platforma do wymiany walut ergokantor.pl zaprasza osoby prywatne i podmioty gospodarcze z Polski oraz zagranicy. Za pomocą naszego serwisu można kupować i sprzedawać waluty bezpośrednio z rachunku bankowego. Klient musi jedynie posiadać rachunek w złotówkach i wymienianej walucie oraz założyć bezpłatne konto w naszym serwisie. Gwarantujemy szybkie transakcje, dostępność 24 godziny na dobę oraz atrakcyjne kursy oparte o rzeczywiste notowania z giełdy Forex.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Firmy brukarskie z całej Polski
  Katalog najlepszych firm z branży brukarskiej. Prosta wyszukiwarka pozwala łatwo znaleźć firmę blisko miejsca zamieszkania. Możliwość wysłania do firmy zapytania o cenę lub o wolne terminy, obejrzenia przykładowych, wykonanych realizacji. Fachowcy z całej Polski do Twoich usług. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami mogącymi pochwalić się dużym doświadczeniem w branży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0