Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ocieplanie pianką PUR Compact Izolacje
ID linku 28458
Tytuł Ocieplanie pianką PUR Compact Izolacje
Url http://compactizolacje.pl
Opis W firmie Compact Izolacje zajmujemy się na co dzień wykonywaniem profesjonalnych izolacji - używany do tego najbardziej innowacyjnych materiałów, a więc mowa o polimoczniku oraz piance PUR. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości ocieplenia budynków, wszystko jest poparte doświadczeniem, licznymi certyfikatami, a co najważniejsze, wieloma opiniami bardzo zadowolonych Klientów. Warto nadmienić, że w naszej łódzkiej firmy pracujemy tylko i wyłącznie na materiałach pozyskiwanych od liderów w branży chemicznej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe pianka poliuretanowa   izolacja natryskowa   ocieplanie pianką   ocieplanie pianką poliuretanową   izolacja pianką poliuretanową
Data Apr 19, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Hydronik - instalacje grzewcze i sanitarne - Śląsk
  Działamy w branży instalacyjnej od kilkunastu lat, głównie na terenie woj. śląskiego.

Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem instalacji CO, wodno-kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie mieszkaniowym, publicznym i przemysłowym.

W naszych usługach promujemy najlepsze rozwiązania technologiczne w branży instalacyjnej, przystosowując je odpowiednio do potrzeb naszych Klientów, zapewniając im pełną satysfakcję ze zrealizowanej inwestycji.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze zapewniamy realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

Nasza dewiza to efektywność działania instalacji przy optymalnych nakładach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy.

Firma Hydronik posiada autoryzację firmy Vaillant w zakresie budowy, zasad działania, doboru i montażu pomp ciepła.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. EVERTON wiercenie betonu wrocław
  Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Everton z Poznania. Jesteśmy pierwszą w Polsce jednostką, która wykonuje usługi wyburzeniowe i modernizacyjne używając robotów wyburzeniowych Brokk. Świadczymy prace w zakresie wiercenia w ścianach ceglanych, żelbetowych bądź betonowych, wykonywania otworów w fundamentach, do instalacji budowlanych, oraz do montażu słupów konstrukcyjnych. Technika diamentowa pozwala nam także wykonywać cięcia korekcyjne, cięcia w ścianach i posadzkach. Oprócz tego mamy szczęki przenośne, dzięki którym możliwe jest rozerwanie betonu w miejscach trudno dostępnych. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. interhandler- maszyny do transpostu
  Spółka Interhandler od momentu rozpoczęcia działalności w 1989 roku wprowadziła na polski rynek ponad 7500 maszyn i urządzeń budowlanych dzięki czemu jesteśmy jednym z największych hurtowników w kraju firm Rubble Master i JCB. Wyspecjalizowana kadra pracownicza stale sie rozwija i podnosi swoje kwalifikacje dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą główną działalnością jest rozprowadzanie maszyn i urządzeń budowlanych ale zajmujemy się także maszynami do przewozu i transportu wewnętrznego, maszynami kruszącymi, przesiewaczami oraz sprzedażą części do maszyn i serwisem. Posiadamy 80 profesjonalnie wyposażonych samochodów, co pozwala nam na obsługę techniczną w miejscu pracy maszyny. Naszą misją jest zadowolenie każdego Klienta. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Świadectwa energetyczne Nowy Sącz, Zakopane, Stary Sącz, Podhale.
  Świadczymy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, kosztorysowania robót instalacji sanitarnych, wykonywania świadectw energetycznych dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej, magazynowych.
Nasza wiedza pozwala na podjecie się każdego zadania z zakresu opracowania dokumentacji w sektorze inżynierii sanitarnej.


Wykonujemy certyfikaty energetyczne budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę, która pozwala nam na podjęcie się wykonania świadectwa energetycznego dla każdego rodzaju obiektu.Nasza działalność obejmuje rejon województwa małopolskiego a w szczególności teren Podhala.
Nasza oferta obejmuje również projektowanie instalacji sanitarnych w tym ogrzewania klimatyzacji, wentylacji, kanalizacji, wody.


Wykonujemy projekty instalacji wody, przyłączy kanalizacji. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Prace Podwodne
  Hydrotechnika to firma realizująca prace podwodne, prace nurkowe a także hydrotechniczne. Bogaty park maszynowy oraz doświadczenie zespołu pracowników gwarantują wykonanie najtrudniejszych prac podwodnych. Hydrotechnika posiada certyfikat upoważniający do wykonywania usług nurkowych zgodny z ustawą o pracach podwodnych
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0