Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Mieszkania w Szczecinie
ID linku 28928
Tytuł Mieszkania w Szczecinie
Url http://www.magnolia.nieruchomosci.pl
Opis Magnolia to biuro nieruchomości. Działamy w Szczecinie, a także w formacie multimedialnym. Zabezpieczamy Państwa interesy przy zakupie oraz sprzedaży mieszkania, działki, domu, innego obiektu. Dbamy o optymalne ubezpieczenia transakcji, stawiamy na profesjonalne, bardzo szczegółowe doradztwo i rzetelne wyszukiwanie ofert na podstawie wieloletniego doświadczenia branżowego. Mamy w serwisie wiele interesujących ofert zakupu i wynajmu nieruchomości.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe mieszkanie   mieszkania na sprzedaż szczecin   mieszkania szczecin   mieszkania w Szczecinie
Data Jun 6, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. BOTANIKA Nowe osiedle Kraków
  Osiedle Botanika w Nowej Hucie, to nowa inwestycja mieszkaniowa, która łączy zalety mieszkania w mieście i w domu na przedmieściach. Idealna lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest otoczona przestrzenią miejską bez możliwości zabudowy i terenami zielonymi (Łąki Nowohuckie). W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodki kultury, teatry i komunikacja miejska. Posiadamy mieszkania z balkonami albo ogródkami o powierzchni od 29 m2 do 89 m2 z dostępem do wind, miejsc parkingowych oraz podziemnych garaży. Więcej informacji na temat pełnej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. GEO-MARGO usługi geodezyjne
  Szybko, profesjonalnie i skutecznie, działa na rynku usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościam i firma Geo-Margo, mająca swoja siedzibę w Rzeszowie. Zakup, sprzedaż czy wynajem mieszkania, domu to typowe usługi świadczone przez tę firmę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy również usługi wyceny nieruchomości gruntowych, rolnych, lokalowych potrzebne do zabezpieczenia kredytów bankowych, ubezpieczenia nieruchomości czy podziału majątkowego. Poza szacowaniem nieruchomości, specjaliści z firmy Geo-Margo wykonają także usługi geodezyjne takie jak sporządzenie map do celów projektowych., pomiary działek, rozgraniczenia. Doświadczona kadra pracowników naszej firmy posiada uprawnienia zawodowe rzeczoznawów majątkowych, licencje Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz uprawnienia zawodowe z zakresu geodezji. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Mieszkania bezczynszowe Legionowo
  Każdy kto zdecyduje się na firmę Kraw Dom oczekiwać może mieszkań w przystępnych cenach, które są zrealizowane z zachowaniem największej możliwej staranności ze strony pracowników firmy. Rodzinna firma stara się mocno dbać o jakość usług, dlatego cały czas pracuje nad tą ofertą, poprawia swoje usługi i dba o zadowolenie wszystkich klientów. Staje się to możliwe dzięki wprowadzaniu wielu nowoczesnych propozycji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. TBS Szczytno
  Przedmiotem działalności TBS jest głównie budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu oraz sprawowanie na podstawie umów zlecenia zarządu budynkami mieszkalnymi i niemieszkalnymi.
TBS korzysta z finansowego wsparcia Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, który realizuje zadania wynikające z polityki państwa w zakresie gospodarki mieszkaniowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Nowe mieszkania Warszawa
  Opisywana strona internetowa to dogodna propozycja dla tych, którzy chcieliby kupić nowe mieszkanie w Warszawie. Na wyróżnionym miejscu witryn głównej umieszczono doskonałą wyszukiwarkę ofert. Jest to duże ułatwienie, przez wzgląd na zoptymalizowanie procesu doboru mieszkania. Strona posiada także dane kontaktowe, pozwalające w łatwy sposób umówić na się w celu obejrzenia mieszkania. propozycja firmy obejmuje także niewykorzystane grunty i gotowe domy. W dziale: O nas, możemy odszukać dodatkowe informacje na temat sposobów działania firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0