Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży > Robotyka  

Linki
Sortuj wg :


1. Helikoptery rcNitrotek to popularny w całej Europie sklep z modelami zdalnie sterowanymi. W ofercie sklepu znajdują się takie produkty jak helikoptery rc, auta, czołgi, samoloty i wiele innych modeli. Nitrotek to idealne miejsce dla każdego pasjonata modelarstwa i pojazdów zdalnie sterowanych. W ostatnim czasie można tam kupić w atrakcyjnej cenie wysokiej klasy helikoptery rc. Więcej informacji uzyskacie na stronie sklepu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Jun 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Projektowanie elektronikiOferujemy usługi projektowania urządzeń i systemów elektronicznych na zamówienie, wraz z wykonywaniem serii prototypowych oraz serii produkcyjnych. Duża część naszych projektów powstaje na zlecenie innych firm na zasadach outsourcingu. Świadczymy również usługi konsultacji. Dzięki obszernej fachowej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w praktyce, urządzenia elektroniczne i oprogramowanie zaprojektowane przez nas stanowią unikalne rozwiązania doskonale dostosowane do potrzeb naszych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Oct 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. InfoTech Przemysłowe Technologie Informatyczne i Systemy PomiaroweFirma InfoTech działa na rynku od roku 2001. Nasza działalność polega na tworzeniu aplikacji do precyzyjnych pomiarów, analiz i sterowania. Nasze rozwiązania są stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, laboratoriach oraz działach rozwojów. Zastosowanie naszych aplikacji możecie Państwo spotkać zarówno w systemach wizyjnych, przy zarządzaniu produkcją czy też kontroli jakości. Stały rozwój naszych kompetencji sprawia, że nasze produkty są na najwyższym poziomie technologicznym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Nov 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE IBEMATIC chwytaki obrotowePrzedsiębiorstwo Handlowe ?IBEMATIC? to położenie, w jakim znajdą Państwo szeroki wybór elementów robotyki. Jako przedstawiciel firmy Sommer Automatic mamy stały dostęp do najwyższej jakości w tym zakresie. Optymalne połączenie wieloletniej tradycji znakomitej marki oraz zastosowania nowoczesnych technologii to gwarancja niezmienności, ergonomiczności i estetyki proponowanych produktów. Odnajdą Państwo pośród nich między innymi chwytaki przeróżnego typu, szczęki obrotowe, silniki pneumatyczne ewentualnie też wyposażenie robotów. Oferuje ona również fragmenty techniki podciśnieniowej, takie jak ssawki i ejektory. Przedsiębiorstwo Handlowe ?IBEMATIC? działa na terenie Olsztyna, do równorzędności zapraszając Klientów poszukujących zasobnej oferty dostępnej w umiarkowanej cenie. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Dec 10, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Transport ręcznyW wielu przypadkach transport ręczny wymaga użycia od pracowników dużego wysiłku fizycznego. Przy tym bywa jednocześnie dość niebezpieczny. Firma produkująca oraz sprzedająca rozmaite urządzenia, które mają na celu usprawnienie pracy uzależnionej od transportu ręcznego, posiada bardzo szeroka ofertę. Sprzętami tymi są rozmaite manipulatory przemysłowe, szczególnie te, które jako osprzęt wykorzystują przyssawki próżniowe.

O atrakcyjności firmy świadczy wiele czynników. Przede wszystkim, cieszy się dużym zaufaniem Klientów, których z każdym rokiem pojawia się coraz więcej. Ponadto, jej usługi mają charakter kompleksowy, co jest dużą zaletą w oczach wszystkich klientów. Mogą oni bowiem zlecić kilka rzeczy jednej firmie. Ta zajmuje się konstruowaniem, budową oraz sprzedażą poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w transporcie ręcznym. Oferuje również dodatkowe usługi, które wiążą się z bezpłatna dostawą sprzętów pod wyznaczony adres, montażem ich oraz krótkim instruktarzem, w jaki sposób powinno się użytkować poszczególne urządzenia. Szczególnie ostatnia usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego firma postanowiła zorganizować kilka profesjonalnych szkoleń na ten temat. Wszystkie żurawie, przyssawki przemysłowe i inne maszyny oraz ich poszczególne elementy objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Firma współpracuje z najlepszymi specjalistami zajmującymi się serwisowanie, dlatego poszczególne części, które należy wymienić bądź naprawić są wyłącznie oryginalne. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę z tego, że transport ręczny jest niezwykle wymagającą płaszczyzną przemysłu, dlatego robią wszystko, aby urządzenia gwarantowały jak najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz efektywności pracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Jan 4, 2013 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. : Autoryzowany importer/dystrybutor nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD w PolDLF: Autoryzowany importer/dystrybutor nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD w Polsce
Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej klasy urządzeń, które poprawiają jakość życia. iRobot Roomba, Roboclean, Ozonomatic, Kohersen, Zedi, Stadler Form, Stylies, Pleo, Coway.
dystrybutor, dystrybucja, DLF, Roomba, iRobot, roboty, Roboclean, Ozonomatic, Kohersen, Zedi, Stadler Form, Stadler, Stylies, Pleo, AGD, hi-tech, nowoczesne produkty
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. rejestracja czasu pracyFirma Telsat RCP z Kalisza od dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji najlepszego systemu rejestracji czasu pracy. Nasze czytniki identyfikatorów i kontrolery przejścia zamontowały u siebie wiodące Polskie firmy. Wygodna komunikacja w każdym miejscu, kontrola dostępu do ważnych danych, korzystne ceny, to cechy, które przekonały naszych partnerów. Zostań kolejnym z nich, przekonaj się jakie korzyści płyną ze współpracy z nami. Więcej dowiesz się wchodząc na www.telsatrcp.pl - zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Sep 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Sprzedaż robotów przemysłowych - gieldarobotow.plPrezentujemy Państwu giełdę robotów przemysłowych. W naszym katalogu znajdziecie Państwo roboty używane do zastosowania przy paletyzacji, przenoszeniu materiałów, w spawalnictwie i w wielu innych zadaniach technicznych. Jeżeli szukacie Państwo tańszego robota przemysłowego, a jednocześnie w pełni sprawnego technicznie zapraszamy do odkrywania potencjału naszego portalu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Robotyka

Data dodania: Apr 7, 2021 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0