Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Firmy wg branży > RTV  

Linki
Sortuj wg :


1. Kino domowe klasy PREMIUMSprzedajemy i instalujemy kino domowe (dvd, amplitunery, kolumny, lcd, projektory, zestawy stereo...) klasy premium, polecamy najlepsze marki jak: Loewe, Denon, Sharp, Onkyo, Hitachi, z myślą o tych, którzy pragną rzeczy pięknych i funkcjonalnych. Nowoczesne wielostrefowe nagłośnienie i profesjonalne sterowanie oświetleniem LUTRON dostarczymy i zainstalujemy, jeśli sobie tego zażyczysz. Ekspresy kawowe Jura, a doskonałe espresso, cappuccino...wypijesz we własny domu.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jan 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Saamba - robot sprzątającySaamba - odkurzacz automatyczny
Zleć sprzątanie domu profesjonaliście
odkurzanie może być „automatyczne” i zrobi to Saamba automatyczny robot sprzątający.
Naciśnięcie guzika to najlepszy sposób na sprzątanie.

Ustaw stację bazową Saamby w miejscu, w którym nie będzie Ci przeszkadzać. Ustal, o której godzinie robot ma sprzątać i
…..ciesz się życiem, idź do pracy, albo na spacer. Rób co chcesz, nie myśl o sprzątaniu.

Wrócisz do czystego mieszkania.

Teraz możesz robić to, co sprawia ci przyjemność, bo sprząta za Ciebie Saamba.

Samba sprząta inteligentnie. Wykrywa ściany, żeby wzdłuż nich posprzątać, „widzi” większe zabrudzenia i nie spada ze schodów. Robot jest na baterie, którą będzie automatycznie ładował, żeby zawsze być gotowym do pracy.

Nieważne czy na podłodze masz dywan, płytki, panele, parkiet – Saamba sprząta wszystkie typowe powierzchnie.

Saamba oczyszcza podłogę z bakterii i zarazków. Sterylizuje powierzchnię światłem UV – to szczególnie ważne jeżeli masz dzieci, które bawią się na podłodze.

Sprzątanie podłogi już nigdy nie będzie łatwiejsze
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Apr 6, 2009 Trafień: 81 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Studyjne monitory odsłuchoweAktywne studyjne referencyjne monitory odsłuchowe Equator Audio Research. Automatyczna kalibracja i kompensacja akustyki pomieszczenia przy pomocy wbudowanego procesora DSP oraz zestawu z mikrofonem kalibracyjnym. Konfiguracja stereo lub surround z subwooferem. Do profesjonalnego studia nagrań, masteringu, produkcji muzycznej, postprodukcji filmowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: May 27, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Montaż anten Jaworzno SosnowiecProfesjonalny montaż anten satelitarnych na terenie miast Jaworzno, Sosnowiec i okolic. Sprzedaż Telewizji Na Kartę. Instalacja anten wszystkich typów: Cyfrowy Polsat, Telewizja Nowej Generacji N, Cyfra+, TNK - Telewizja Na Kartę. Ustawianie anten satelitarnych. Konserwacja i modernizacja istniejących instalacji antenowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jul 19, 2009 Trafień: 37 Ocena: 1.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. HD System - Profesjonalny montaż anten satelitarnychProfesjonalny montaż anten satelitarnych. Zapewniamy profesjonalny montaż anten satelitarnych wszystkich możliwych dostawców na rynku m.in.: Telewizja nowej generacji n, Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat i Telewizja na kartę. W ramach montażu wchodzi: montaż anteny na elewacji, balkonie, dachu przeprowadzenie odpowiednich przewodów i ustawieniu anteny na odpowiednią satelitę, skonfigurowania dekodera oraz objaśnienie zasady działania i obsługi dekodera. Podłączamy anteny w przedsiębiorstwach, hotelach, pensjonatach, szkołach, pubach, barach, restauracjach oraz u osób prywatnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 39 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. dvbt.waw.pl - Naziemna Telewizja Cyfrowadvbt.waw.pl - to wortal o aktualnościach, sprzęcie i akcesoriach związanych z naziemną telewizją cyfrową. informujemy na bieżąco o stanie cyfrazacji telewizji w naszym kraju. zamieszczamy opisy dekoderów i anten potrzebnych do odbioru sygnału dvb-t. przedstawiamy aktualny zasięg sygnału w warszawie, oraz aktualną listę kanałów dostępną w testowych emisjach z nadajników Warszawa PKiN oraz Raszyn.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jul 28, 2009 Trafień: 18 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. A2c.pl - Antennas 2 CustomersMontaż anten satelitarnych wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Montujemy anteny satelitarne wszystkich płatnych platform cyfrowych: Telewizji Nowej Generacji n, Telewizji Na Kartę, Cyfry+, Cyfrowego Polsatu, MTV Unlimited, Kart Erotycznych.
Wykonujemy instalacje anten satelitarnych niezależnych od płatnych platform cyfrowych.
Instalujemy dekodery cyfrowe znanych firm Ferguson, Technisat, Opticum, i wiele innych,
odbiorniki fta, odbiorniki hd, dekodery z wbudowanym modułem dostepu warunkowego CI/CR.
Anteny o dowolnej wielkości, czasza 80 cm, 120, 150, 180, i większe. Do odbioru polskich programów satelitarnych zawsze proponujemy optymalną na warunki mazowieckie czaszę o średnicy 80 cm. Należy pamiętać że im większa antena tym większa odpornośc na złe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, duże zachmurzenie). Polecamy instalację z dwoma konwerterami w jednej antenie (tzw. zez) do odbioru programów satelitarnych z dwóch satelitów: Hotbird i Astra. Montaż anteny satelitarnej obejmuje umocowanie anteny do elewacji, balkonu lub komina, poprawne ustawienie anteny satelitarnej na określonego przed instalacją satelitę, najczęściej Hotbird i lub Astra). Poprowadzenie kabla koncentrycznego do punktu w którym ma być zainstalowany dekoder satelitarny. Zaprogramowanie dekodera satelitarnego i uruchomienie całej instalacji anteny satelitarnej. Do instalacji stosujemy sprawdzone komponenty, maszty zabezpieczone galwanicznie przed korozją, dobry kabel koncentryczny o niskim tłumieniu i wysokim ekranowaniu. Posługujemy się wysokiej klasy miernikami do pomiarów parametrów wykonanej przez nas instalacji co gwarantuje doskonałą jakość
sygnału z anteny satelitarnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jul 30, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. tvpsat.pl - Polskie Programy SatelitarneTvpsat.pl witryna poświęcona polskim programom telewizyjnym dostępnym za pośrednictwem techniki satelitarnej.
Głównym satelitą z którego nadaje większość operatorów zainteresowanych polskim odbiorcą jest satelita Hotbird na pozycji wschodniej 13st. Na tym satelicie znajduje się najwięcej polskich kanałów niekodowanych (niestety nie ma wśród nich TVP1 i TVP2) oraz kodowanych wszystkich platform cyfrowych telewizji płatnej ( Telewizja N, Telewizja na kartę, Cyfra+, Cyfrowy Polsat).
Drugim jest satelita Astra pozycja wschodnia 19,2st. tego satelitę wybrała Telewizja Polska i rozpoczęła nadawanie swoich programów tematycznych, niestety również nie ma wśród nich TVP1 i TVP2. Widz który ma problemy z odbiorem TVP1 i TVP2 z anteny naziemnej musi za nie dodatkowo płacić (mimo że już płaci tzw. podatek od telewizora) podpisując umowę z płatną platformą cyfrową lub wykupując kartę przedpłaconą bez umowy (telewizja na kartę).
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Jul 30, 2009 Trafień: 94 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. polskie stacje telewizyjneDVBnews.pl to portal poświęcony telewizji cyfrowej. Na łamach serwisu zobaczysz najświeższe informacje ze świata telewizji cyfrowej oraz wiele prestiżowych informacji. Dzięki takim stroną jak www.dvbnews.pl internet staje się ciekawszy, a sposób przekazywania przez nas informacji jest bardzo lekki. Prezentowane materiały w naszym serwisie staramy się selekcjonować tak, by nie zalewać czytelnika zbędnymi informacjami.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Aug 5, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. Nowil - profesjonalny sklep internetowyInternetowy sklep Nowil zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego, wszelkich akcesoriów i urządzeń peryferyjnych, a także oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych i produktów fotograficznych. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualny cennik, zdjęcia i szczegółowe informacje dotyczące wysyłki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Data dodania: Aug 28, 2009 Trafień: 9 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0