3 Nowe linki  

Skocz do : : 11-Jun-2018 : Firmy wg branży

Firmy wg branży

1. Myjki pojemników
Firma GreMax została założona w 2012 roku. Od samego początku zajmuje się sprzedażą myjek pojemników (myjki tunelowe, myjki przelotowe), sprzętu dla gastronomii, a także przemysłu mięsnego. Dostarcza wysokiej jakości urządzenia pochodzące od renomowanych producentów. Są to sprzęty znanych marek Hobart, Rational, Elro, Voss. Firma zapewnia klientom fachowe doradztwo.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie

Data dodania: Jun 23, 2018Trafień: 0Ocena: 0.00 Głosów: 0
Oceny użytkowników Ocena gości Google PR

2. Wdrażanie tableau - dataanalytics.pl
Rozwiązania, które przygotowujemy stworzone są z myslą o firmach, które liczą na sprawną analizę danych i oczekują oprogramowania, które to ułatwi i sprawi, że furma będzie lepiej funkcjonować. Doświadczenie, jakie posiadamy w tym zakresie jest znaczące, dlatego każdy kto na nasze rozwiązania się zdecyduje może oczekiwać idealnie stworzonych rozwiązań dla swojej firmy. Realizujemy również szkolenia i warsztaty związane z tą tematyką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Jun 23, 2018Trafień: 0Ocena: 0.00 Głosów: 0
Oceny użytkowników Ocena gości Google PR

3. Obiady Szczecin - Pasibrzuch
Zapraszamy na smaczne obiady w jadłodajni Pasibrzuch w samym centrum Szczecina. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych dań. Nasza jadłodajnia to miejsce o miłej atmosferze. U nas obowiązuje menu tygodniowe oraz dania ze stałej karty menu. Wszystkie w atrakcyjnych cenach, przewidujemy również rabaty. Pasibrzuch zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Jeżeli szukacie Państwo miejsca w Szczecinie gdzie można zjeść smaczny obiad w dobrej cenie to zapraszamy do Pasibrzucha.
Kategoria:   Firmy wg branży > Catering

Data dodania: Jun 23, 2018Trafień: 0Ocena: 0.00 Głosów: 0
Oceny użytkowników Ocena gości Google PR
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0