2 Nowe linki  

Skocz do : : 08-Jan-2018 : Internet

Internet

1. Reklamacji - gwarantomat.pl
Jeśli chciałbyś uporządkować paragony, faktury, umowy konsumenckie, których z całą pewnością uzbiera się w ciągu roku bardzo duża ilość, powinieneś skorzystać z innowacyjnego systemu Gwarantomat. Pod adresem www.Gwarantomat.pl będziesz miał okazję dowiedzieć się na czym polega działanie naszej platformy, dzięki niej Twoje życie będzie o wiele łatwiejsze.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Jan 19, 2018Trafień: 0Ocena: 0.00 Głosów: 0
Oceny użytkowników Ocena gości Google PR

2. Katalog www
O Katalogu stron Wikilinks można napisać wiele pozytywnych rzeczy, które powodują, że wymieniony katalog przez wielu pozycjonerów jest ceniony jako wielce pomocny w katalogowaniu stron www. Szanując Państwa czas pozwolimy sobie wymienić jednak te najistotniejsze zalety Wikilinks. Katalog został oddany do użytku w 2011 r. i obecnie mija 7 rok jego działalności. Dotychczas w Wikilinks swoje miejsce znalazło już kilkanaście tysięcy stron internetowych. Co powoduje, że katalog należy do grona popularnych, zaufanych i wartościowych serwisów, pomocnych w skutecznym katalogowaniu witryn nowych jak i tych odznaczających się stażem w Internecie. Zasady funkcjonowania katalogu są transparentne i jasno sprecyzowane w regulaminie, z którym należy się zapoznać przed dodaniem strony. Opisywany serwis odznacza się szybkim czasem moderacji zgłoszeń i co ważne, nie mniej szybką indeksacją nowo dodanych stron w popularnych wyszukiwarkach. Wikilinks posiada innowacyjny system zgłaszania stron. Dzięki niemu istnieje możliwość dodania strony bez konieczności sporządzania jej opisu przez użytkownika Katalogu.
Kategoria:   Internet > Katalogi

Data dodania: Jan 19, 2018Trafień: 0Ocena: 5.00 Głosów: 1
Oceny użytkowników Ocena gości Google PR
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0