Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Biznes i ekonomia > Podatki  

Linki
Sortuj wg :


1. Rozliczanie VatBiuro Rachunkowe SPES prowadzone jest przez doświadczoną księgową, która oferuje szereg usług spełniających oczekiwania klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Biuro oferuje między innymi usługi takie, jak: obsługa księgowo podatkowa, rozliczenia z ZUS, US, pomoc przy odliczaniu VAT za materiały budowlane, pomoc przy zakładaniu firmy i uzyskaniu dotacji z UE, analizy księgowo finansowe, obsługa kadr i płac i wiele więcej. Sprawdź szczegóły na www zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: May 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. ROSZKOWSKA-GALANT obsługa zus szczecinTrudnimy się pełną oraz uproszczoną rachunkowością, a także doradztwem podatkowym i sprawami kadrowo-płacowymi. Jesteśmy biurem księgowym oraz podatkowym, które ma stabilną pozycję na rynku i cieszy się rosnącym zaufaniem kontrahentów ze Szczecina. Zapewniamy pomoc księgową i podatkową. Chętnie zajmiemy się pomocą w założeniu prywatnej działalności i jej prowadzeniem. Mogą nam Państwo zlecić sporządzanie rozliczeń finansowych, tworzenie wniosków o zwrot pieniędzy za materiały budowlane, reprezentowanie przez ZUS, US i innymi urzędami administracji. Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Oct 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Biuro Rachunkowe Agnieszki Włodarskiej z PruszkowaBiuro rachunkowe działające w Pruszkowie o szerokich kwalifikacjach optymalizacji podatkowej oraz kadrowej dowolnych grup biznesów. Biuro rachunkowe jest powiązane z osobą doświadczonej księgowej Agnieszki Włodarskiej gwarantującej brak błędów formalnych, pomoc w sprawach urzędowych i rozliczeniowych, niezależnie od stopnia skomplikowania. Nowe biznesy mogą wykorzystać szereg zniżek i programy polecające, aby obniżyć koszty obsługi rachunkowej. Nadzór księgowości w firmie powierzacie Państwo wykwalifikowanemu podmiotowi, pozytywnie ocenianemu w branży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Oct 6, 2014 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Przekazanie darowiznyDziałamy na rzecz i z myślą o dzieciach chorych na nowotwory oraz inne nieuleczalne schorzenia. Naszymi podopiecznymi są dzieci potrzebujące fachowej opieki medycznej, duchowej, wsparcia psychologicznego i przyjaznego uśmiechu na co dzień. Fachową i specjalistyczną opieką obejmujemy również rodziny chorych dzieci. Prowadzimy Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci, Hospicjum Domowe, Grupę Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Zapraszamy do współpracy wszystkich wolontariuszy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Oct 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Biuro księgowe szczecinABAKUS prowadzi działalność jako Kancelaria Rachunkowo Podatkowa. Ma przeszło 20-letnie doświadczenie w branży. Jej właścicielką jest Dorota Zieniewicz, która ma uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. W ramach prowadzonego biura oferuje obsługę podmiotów gospodarczych w uwzględnieniu rachunkowości i podatków, a także w zakresie doradztwa rachunkowo-finansowego dla przedsiębiorstw. Wszystkie oferowane w biurze usługi są ubezpieczone.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Aug 1, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Prawa i obowiązki pracownikaPortal Pracodawcy24.pl stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach prowadzących biznes. Zamieszczamy tutaj aktualności gospodarcze, finansowe oraz biznesowe. Na bieżąco śledzimy zmiany prawne, sytuację na rynku pracy, kondycję budżetu. Tworzymy także analizy oraz prognozujemy koniunkturę gospodarczą. Ponadto nasi czytelnicy znajdą również blogi prowadzone przez ekspertów Pracodawców RP, na których znalazły się luźne spostrzeżenia i komentarze aktualnych spraw społeczno-gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Aug 1, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. Księgowy KrzemieniewoBiuro Rachunkowe Monika Florczak z Krzemieniewa to firma prowadzona od kilku lat, która zyskała mimo młodego stażu na rynku, bardzo duża renomę oraz popularność. Oferuje ona za bardzo atrakcyjne ceny rzetelne i profesjonalne sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, czy też oferuje fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Aug 1, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Szkolenia OnlineJeśli interesujesz się rachunkowością, podatkami i prawem gospodarczym na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Skorzystaj z Aktualności oraz Bezpłatnych Szkoleń Online. E-learning to nasza pasja. Wszystkie nasze szkolenia e-learningowe spełniają najwyższe standardy.
Dla firm mamy ciekawą ofertę reklamową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Biuro rachunkowe Rusek.plWśród pracowników naszego biura rachunkowego znajdują sie m.in. Księgowi, doradcy podatkowi, specjaliści bhp i prawnicy. Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych. Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, oraz zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności. apraszamy na naszą stronę internetową oraz do współpracy wszystkie firmy potrzebujące profesjonalne usługi księgowości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Apr 23, 2014 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. Biuro księgowe i rachunkowe KatowiceJako wiodące biuro księgowe zlokalizowane na Śląsku zapewniamy wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej gwarantując przy tym naszym partnerom biznesowym najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie finansów i rachunkowości. Bogata oferta ubezpieczeniowa czołowych firm działających w Polsce gwarantuje naszym klientom prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia, a my z kolei potrafimy dostosować je do potrzeb Twojego biznesu. Zawsze obserwujemy rynek ubezpieczeń, w związku z tym potrafimy dobrać najkorzystniejszą ofertę znajdującą się w zakresie ubezpieczeń. Propozycje które są dla Państwa przygotowane są kierowane do wielu klientów na terenie całego kraju.

Priorytetem w naszej spółce jest to, że w naszej firmie to klient jest bardzo ważny. Biorąc to pod uwagę dokładamy wszelkich starań, aby dokumentacja dla Państwa była kontrolowana na każdym etapie, dzięki temu stale rośnie ilość usatysfakcjonowanych klientów. Wielokrotnie spotykamy się z nietypowymi problemami, które niejednokrotnie wymagają bardzo dobrej znajomości przepisów. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w tematyce rachunkowo - księgowej, w związku z powyższym czujemy się przymuszeni do bezustannego szkolenia się. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają służyć specjalistycznym wsparciem w zakresie prowadzenia spółek, instytucji, fundacji, itp. Nasza firma zrodziła się na podstawie zbioru badań rynkowych i doświadczeń w obrębie rachunkowości oraz prawa podatkowego.

Układając ofertę mieliśmy więc pełny pogląd na potrzeby klientów w sferze usług księgowych i ubezpieczeń. Posiadając więc taki zasób wiedzy mogliśmy jeszcze lepiej dostosować ofertę, która jest czytelna i spełnia kryteria kontrahentów, także tych wymagających. Uwzględniając potrzeby rynkowe prowadzimy więc obsługę firm w obszarze prowadzenia dokumentacji dla GUS, ZUS i w innych obszarach.

Nasza kadra bardzo dobrze wie jak udzielić fachową pomoc przy zakładaniu firmy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są skomplikowane i złożone w szczególności dla osób, które zaczynają prowadzić swoją pierwszą działalność gospodarczą, dlatego też bardzo się staramy, by informacje udzielane przez nasz personel były dla Państwa jasne i czytelne.

Cena dla każdego z osobna jest różna i ustalana jest często w drodze negocjacji. Istnieje kilka warunków wpływających na nią, jednak zawsze przykładamy wielką wagę do tego aby nasz klient był usatysfakcjonowany, efektem tego jest stale powiększająca się ilość klientów korzystających z naszych usług. Dbamy również o to aby ją dostosować do potrzeb kontrahenta, uwzględniając zawsze Państwa możliwości i zapotrzebowanie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na w naszą stronę internetową, lub odwiedź nas osobiście i dowiedz się więcej w siedzibie firmy - w Śląskim Centrum Finansowym w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 27. Informacje można też uzyskać mailowo lub telefonicznie dzwoniąc po numer. Serdecznie Państwa zapraszamy codziennie w dni robocze w godzinach pracy od 9:00 – 17:00.

Drogi kliencie jeżeli zaczynasz swoją własną spółkę i chcesz powierzyć swoje finanse najlepszej firmie to dobrze trafiłeś. Zapewniamy Cię że nasza wiedza i nasze doświadczenie przyczynią się do rozwoju Twojej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Data dodania: Apr 23, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0