Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Kultura i sztuka > Fantastyka  

Linki
Sortuj wg :


1. POLTERGEIST - Zrodzony z fantastykiPOLTERGEIST. Zrodzony z fantastyki. Legendarny serwis będący jednym z największych center fantastyki i rpg w polskim internecie. Recenzje książek, gier RPG (bez prądu i z prądem), film, bry bitewne oraz wiele serwisów pod patronatem czynią z Poltergeist miejsce wyjątkowe. Ta strona jest żywym dowodem na to że fantastyka żyje i ma się dobrze.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka

Data dodania: Dec 23, 2008 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. NarutoUzumaki Naruto pochodzi z wioski Konoha-Gakure, czyli Wioski Ukrytej w Liściach. Mieszka w centrum Konohy, jest zdany tylko i wyłącznie na siebie. Postanowił obrać sobie drogę shinobi, więc zaczął uczęszczać do Akademii Ninja, już w bardzo młodym wieku. Oczywiście, nikt nie wiedział co począć z tym chłopcem. Figlował, psocił, nikogo się nie słuchał.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na narutos.orge.pl
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka

Data dodania: Jun 26, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Słowianie - zanim zaczął się czasSłowianie... Kiedy chwytamy za miecze, nazywają nas Awarami. Gdy lepimy zbyt wprawnie garnki, przezywają nas Wandalami. Jeśli tylko dosiadamy w bitwie koni, stajemy się dla nich Scytami... Jesteśmy Słowianie !
Z nastaniem czasów zapisanych na kartach ksiąg wciąż nie dane nam zdobyć szacunku. Budowniczowie naszej dziedziny zostali nazwani Waregami. Wszystkie zdobycze naszych krajan: czy to w sztuce, czy gospodarstwie kazali sobie przypisać. Który piękno umiał w nutach zawrzeć, stał się Frankiem. Który niebo opisał, zaliczyli go do Alemanów... Jesteśmy Słowianie !
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka

Data dodania: Sep 28, 2009 Trafień: 3 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. I won't justifyBlog z amatorską twórczością prozatorską. Znajdują się w nim głównie opowiadania fantastyczne (low i urban fantasy).
[Witaj, gościu, w moim świecie. Usiądź wygodnie i podaj mi rękę, zabiorę cię tam, gdzie nie sięga wzrok. Pokażę ci rzeczy, które istnieją tylko wtedy, kiedy się w nie uwierzy. Zajrzymy w najdalsze zakamarki, zabłądzimy pośród splątanych ścieżek... tylko po to, by się odnaleźć.]
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka

Data dodania: Dec 20, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0