Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
POLTERGEIST - Zrodzony z fantastyki
ID linku 431
Tytuł POLTERGEIST - Zrodzony z fantastyki
Url http://polter.pl/
Opis POLTERGEIST. Zrodzony z fantastyki. Legendarny serwis będący jednym z największych center fantastyki i rpg w polskim internecie. Recenzje książek, gier RPG (bez prądu i z prądem), film, bry bitewne oraz wiele serwisów pod patronatem czynią z Poltergeist miejsce wyjątkowe. Ta strona jest żywym dowodem na to że fantastyka żyje i ma się dobrze.
Kategoria Kultura i sztuka > Fantastyka
Słowa kluczowe POLTERGEIST   gry fabularne   rpg   książki   literatura   POLTERGEIST   gry bitewne   film   filmy   POLTERGEIST
Data Dec 23, 2008
Imię kontaktowe
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Fantastyka
1. I won't justify
  Blog z amatorską twórczością prozatorską. Znajdują się w nim głównie opowiadania fantastyczne (low i urban fantasy).
[Witaj, gościu, w moim świecie. Usiądź wygodnie i podaj mi rękę, zabiorę cię tam, gdzie nie sięga wzrok. Pokażę ci rzeczy, które istnieją tylko wtedy, kiedy się w nie uwierzy. Zajrzymy w najdalsze zakamarki, zabłądzimy pośród splątanych ścieżek... tylko po to, by się odnaleźć.]
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka


2. POLTERGEIST - Zrodzony z fantastyki
  POLTERGEIST. Zrodzony z fantastyki. Legendarny serwis będący jednym z największych center fantastyki i rpg w polskim internecie. Recenzje książek, gier RPG (bez prądu i z prądem), film, bry bitewne oraz wiele serwisów pod patronatem czynią z Poltergeist miejsce wyjątkowe. Ta strona jest żywym dowodem na to że fantastyka żyje i ma się dobrze.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka


3. Naruto
  Uzumaki Naruto pochodzi z wioski Konoha-Gakure, czyli Wioski Ukrytej w Liściach. Mieszka w centrum Konohy, jest zdany tylko i wyłącznie na siebie. Postanowił obrać sobie drogę shinobi, więc zaczął uczęszczać do Akademii Ninja, już w bardzo młodym wieku. Oczywiście, nikt nie wiedział co począć z tym chłopcem. Figlował, psocił, nikogo się nie słuchał.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na narutos.orge.pl
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka


4. Słowianie - zanim zaczął się czas
  Słowianie... Kiedy chwytamy za miecze, nazywają nas Awarami. Gdy lepimy zbyt wprawnie garnki, przezywają nas Wandalami. Jeśli tylko dosiadamy w bitwie koni, stajemy się dla nich Scytami... Jesteśmy Słowianie !
Z nastaniem czasów zapisanych na kartach ksiąg wciąż nie dane nam zdobyć szacunku. Budowniczowie naszej dziedziny zostali nazwani Waregami. Wszystkie zdobycze naszych krajan: czy to w sztuce, czy gospodarstwie kazali sobie przypisać. Który piękno umiał w nutach zawrzeć, stał się Frankiem. Który niebo opisał, zaliczyli go do Alemanów... Jesteśmy Słowianie !
Kategoria:   Kultura i sztuka > Fantastyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0