Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Zdrowie i uroda > Medycyna  

Linki
Sortuj wg :


111. Tahitian noni, noni, pomysł na biznes - Lepiejznoni.plWysokiej jakości antyoksydanty które zawieram pomagają uwalniać ciało od szkodliwych wolnych rodników. Nasze produkty to nasz pomysł na biznes Tahitian Noni International kontynuuje dzieło pradawnych odkrywców oraz ich potomków i niesie światu błogosławieństwo starożytnego daru bogów. Prawdziwe zalety owocu Noni - Morinda Citrifolia można odnaleźć tylko w najczystszej jego postaci Sukces i historia soku TAHITIAN NONI spowodowała, iż wiele firm konkurencyjnych próbowało skopiować nasz produkt. Stworzyliśmy nowy rynek produktów z noni, który cały czas się rozwija i osiąga miliardowe zyski. Jest to dobry poysł na biznes Zawiera mega antyoksydanty, które powodują przyrost energii i zwiększenie wydolności fizycznej oraz wspierają Twoją naturalną odporność i siły do zwalczania chorób i infekcji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Jul 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

112. Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko DzierżoniówLekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 2, 2010 Trafień: 19 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

113. Choroba refluksowaZgaga i inne dolegliwości znikną. Reflux żołądkowy, to przykra dolegliwość na którą zapada wielu ludzi. Zachęcamy do wejścia na naszą witrynę internetową, na której otrzymacie przydatne i sprawdzone artykuły i porady dla chorujących na chorobę refluksową żołądka. Również na stronie możesz zakupić genialny poradnik na temat refluksu którego autorem jest lekarz medycyny. Wygraj chorobę refluksową, poznaj skuteczne diety stosowane w tej chorobie i zacznij żyć pełnią życia. Szukasz informacji, jak leczyć refluks - to nasza strona jest dla Ciebie. Nasi użytkownicy mogą wyrazić swoje zdanie i opinie, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć forum z poradami dla osób chorych. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 4, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

114. LexummedicaGrupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

115. Witaminy- multiwitamin- witaminy dla dzieciChcesz dowiedzieć się wszystkiego o zdrowej diecie? Chcesz wiedzieć jakie dokładnie witaminy potrzebuje twój organizm? Chcesz znaleźć bezpieczne witaminy dla dzieci? Jeśli tak, to ta strona jest właśnie dla ciebie! U nas znajdziesz szczegółowe informacje na temat witamin, multiwitamin suplementów diety dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

116. Skuteczne metody leczenia i rehabilitacjiLecz się skutecznie naszymi urządzeniami - zapoznaj się ze skutecznymi metodami leczenia bólu, ran, reumatyzmu, rehabilitacji kręgosłupa, usuwania pasożytów i leczenia wzroku.
Światłoterapia Q.Light to szwajcarski system terapii światłem spolaryzowanym z systemem wymiennych filtrów do koloroterapii. System wibroterapii VITAFON to skuteczny system leczenia wielu dolegliwości takich jak: dan moczanowa, podagra, zatoki, schorzenia kręgosłupa. Zapper – urządzenie do usuwania szkodliwych bakterii i pasożytów. Okulary lecznicze ajurwedyjskie – pomogą skorygować Twój wzrok.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 30, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

117. ŁuszczycaPortal stworzony dla osób chorych na łuszczycę oraz łuszczycowe zapalenie stawów. Można w nim znaleźć informacje o tych chorobach, a mianowicie charakterystyka, objawy, profilaktyka oraz metody leczenia - zarówno tradycyjne farmakologiczne, jak i niekonwencjonalne. Dodatkowo zawarto opisy preparatów, suplementów i ziół stosowanych w leczeniu tych chorób. To co wyróżnia ten portal wśród innych to przyjazny język - bez stosowania zbędnych trudnych pojęć medycznych, a w razie zastosowania takowych można znaleźć łatwo ich wyjaśnienia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Sep 5, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

118. Choroby oczu: Wady wzroku leczenie - astygmatyzm, zaćma i zezChoroby oczu, wady wzroku i ich leczenie metodą niekonwencjonalną a wszytko to żeby poprawić wzrok. Co więc poprawia wzrok ? Okulary ajurwedyjskie są jedną z metod, którą można właśnie poprawić swój wzrok. Zalecane min na astygmatyzm, zaćma i zeza. Wiele sposobów metodą konwencjonalną może być niewystarczające. Serwis ten dokładnie opisuje działanie jak i zastosowanie tych okularów. Okulary te zostały przebadane przez polskich naukowców i uzyskały pozytywny wynik.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

119. Menopauza i klimakterium. Przekwitanie, Objawy menopauzyKobieta i kwiat, mają piękno w sobie i nie mają lat! To hasło przewodnie naszego portalu. Chcemy przedstawić kobietom że nie musza już męczyć się z powodu uderzeń gorąca czy niestabilności humorów, dzięki witaminom i minerałom jakie zapewnia Menopausal Formula kobiety mogą spać spokojnie bez lęków o klimakterium. Dzięki naszemu portalowi możesz posiąść wiedze jaką powinna poznać każda kobieta w średnim wieku , która chce przeżyć życie pełną piersią! Nie ma powodu byś utraciła cudowne chwile z powodu niestabilności nastrojów. Zaglądnij do nas i dowiedz się co zapewni ci Drapacz lekarski, Lukrecja, Dzięgdziel chiński Pluskawica groniasta czy Niepokalanek mnisi a to dopiero początek listy ziół które zawiera Menopausal Formula. Odwiedzając nasz portal poznasz nie tylko o informacji o całościowym działaniu wszystkich ingredientów tego suplementu ale także o innych metodach walki z objawami menopauzy. Zostały też poruszone wątki o takich chorobach towarzyszących menopauzie jak : depresja, miażdżyca, zmiany atroficzne czy osteoporoza.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

120. Eurologia.pl-choroby układu moczowo-płciowegoEurologia.pl-portal poświęcony chorobom układu moczowo-płciowego. Choroby nerek, pęcherza, gruczołu krokowego i jąder. Kamica układu moczowego. Nowotwory nerek, pęcherza, gruczołu krokowego i jąder. Operacje urologiczne: obrzezanie,URSL,ESWL,PCNL,TURT,TURP,usunięcie nerki. Forum dyskusyjne. Największa galeria fotografii i video poświęcona schorzeniom układu moczowo-płciowego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0