Kategorie katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323

Top > Zdrowie i uroda > Gabinety  

Linki
Sortuj wg :


71. Gabinet stomatologiczny - Helena Irena KlaczyńskaPrywatny gabinet stomatologiczny Heleny Ireny Klaczyńskiej, istnieje od 1983 roku i świadczone są w nim usługi z zakresu: stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i protetyki. Dla stałych klientów bezpłatne przeglądy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku. Zielona Góra ul. Jaskółcza 44 tel. 669 865 040.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 12, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Gabinet lekarski w Poznaniu - specjalista ginekolog-położnik - Ewa CieślakGabinet lekarski w Poznaniu - specjalista ginekolog-położnik - Ewa Cieślak zaprasza na swoją stronę. Usługi: USG dopochwowe, USG piersi, cytologia, prowadzenie ciąży, endokrynologia, antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza, leczenie, niepłodności, badania profilaktyczne. Gabinet na ulicy Szronowej 14, w Poznaniu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 13, 2010 Trafień: 15 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Salon kosmetyczny RybnikW naszym salonie kosmetycznym świadczymy profesjonalne usługi dla klientów z Rybnika i całego Śląska. Usługi w zakresie depilacji laserowej dla klientów z Rybnika i innych miejscowości Śląska. Sprawdź naszą kompleksową ofertę z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najskuteczniejszych urządzeń laserowych, a przekonasz się że droga do pięknego wyglądu i komfortu psychicznego jest o wiele krótsza niż może się wydawać, a koszty wcale nie są takie duże jak głoszą legendy. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej kosmetyczki lub salonu kosmetycznego w Rybniku - to lepiej nie mogliście trafić - zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 16, 2010 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. 24h monitoring serca przez telefon - www.cordium.plZapraszamy do zapoznania się z usługą Cordium. Program ten zrealizowany został w ramach programu Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka.

Niniejszy projekt umożliwia Państwu korzystanie z urządzenia Tele EKG do całodobowego monitoringu serca za pomocą telefonu.

Aparat ten daje możliwość zdalnego i szybkiego poinformowania o stanie chorego i udzielenia mu natychmiastowej pomocy z dowolnego miejsca. Jest to rozwiązanie skierowane do osób w każdym wieku z chorobami kardiologicznymi potrzebującymi stałego nadzoru jaki i dla osób chcących dla własnego bezpieczeństwa kontrolować swój stan zdrowia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 20, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Masaż Katowice R – MEDJesteśmy prywatnym ośrodkiem rehabilitacyjnym świadczącym najwyższej jakości usługi rehabilitacji medycznej. W naszym ośrodku możesz również skorzystać z szerokiej gamy masaży. Lokalizacja w centrum Katowic zapewnia łatwy dojazd. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym www.r-med.pl .
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 21, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Masaż łódź Tomasz WilkCodziennie w pracy, w domu jesteśmy zmuszeni do wykonywania tych samych czynności w określonych, zwykle wymuszonych pozycjach. W konsekwencji prowadzi to do nierównomiernego obciążenia naszego układu ruchu, co jest powodem dobrze znanych nam dolegliwości.

Szybkie tempo życia, wiążący się z tym stres, niewłaściwa dieta zwiększają napięcie naszych mięśni. Czujemy się zmęczeni, przygnębieni, mamy problemy ze snem i koncentracją. Często towarzyszy nam ból głowy, pleców i stawów. Zbyt późne zgłoszenie się do specjalisty może doprowadzić do poważniejszych schorzeń takich jak: rwa kulszowa, rwa ramienna, czy wypuklina jądra miażdżystego i inne.

Należy zatem pamiętać, że wczesne podjęcie leczenia zmniejsza ryzyko powikłań i daje duże szanse na całkowity powrót do zdrowia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 21, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Best.med polna - ginekologia, położnictwo, porodyZapraszamy do korzystania z szerokiej wiedzy naszych konsultantów. Każdy z pracujących w przychodni “best.med polna” lekarzy jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem w uznanych warszawskich, a także międzynarodowych ośrodkach klinicznych. Stale doskonalimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w prestiżowych konferencjach oraz szkoleniach naukowych. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych procedur diagnostycznych i leczniczych oraz współpracy z wiodącymi placówkami medycznymi, zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość opieki.
Poza poradami specjalistycznymi proponujemy Państwu tzw. bilans zdrowia, czyli profilaktyczne badanie lekarskie, rozszerzone o niezbędne badania dodatkowe – wiemy jak łatwo przy współczesnym tempie życia objawy chorobowe złożyć na karb zmęczenia czy stresu – i przeoczyć właściwy moment podjęcia skutecznej pomocy medycznej. Współpraca z nowoczesnym laboratorium umożliwia szybkie uzyskiwanie wiarygodnych wyników badań.
Jeśli będzie potrzebna opinia specjalisty z dziedziny, która nie jest reprezentowana w naszej placówce, postaramy się skierować Państwa bezpośrednio do najlepszego znanego nam konsultanta.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: May 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Ośrodek okulistyczny - GorzówOśrodek Leczenia i Korekcji Wzroku "BEDNAREK" jest firmą rodzinną istniejącą od kilku lat na rynku. Nasz pierwszy zakład łącznie z gabinetem okulistycznym powstał w Przychodni na ulicy Piłsudskiego 1A. Od początku swojego istnienia pracujemy na najnowszych na świecie urządzeniach do badania wzroku firm: Canon, CSO, Topcon. Aby zapewnić doskonałą jakość naszych wyrobów okulary wykonujemy urządzeniami najwyższej klasy firmy Essilor. W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: Jun 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. NaszaUroda.eu - salony urody w twoim mieścieNaszaUroda.pl to idealne miejsce dla kobiet szukających salonów piekności, dobrych zakładów fryzjerskich, SPA, salonów kosmetycznych z miasta któe ich interesuje. Prezentacje salonów w katalogu posiadają pełne dane teleadresowe, ofrtę galerię zdjęć oraz liczne komentarze które są bardzo cenne przy wyborze odpowiedniego salonu. Dzięki NaszaUroda.eu znajdziesz szybko i łatwo salon który zadba o twoją urodę.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: Jul 10, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Salon kosmetyczny w Krakowie, spa KrakówGinger – miejsce, gdzie czas się zatrzymuje i spływa na nas magiczny spokój.
W pobliżu Galerii Kazimierz, jednej z bardziej lubianych Galerii Krakowa, dokładnie na wprost wjazdu do niej, czekamy na Państwa z szeroką gamą zabiegów zarówno dla Pań i Panów.
Do każdego zabiegu dodajemy gratis - dobre samopoczucie oraz tak bardzo potrzebny każdemu relaks.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Data dodania: Jul 14, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0