Kategorie katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324

Top > Biznes i ekonomia > Praca  

Linki
Sortuj wg :


71. Profesjonalne CVJak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów stanowisk wpływa na wysoką ocenę Twojej aplikacji przez potencjalnego pracodawcę. Profesjonalne cv to profesjonalnie przygotowana usługa, to minimum trzy godziny ciężkiej pracy profesjonalisty poświęcone podwyższaniu szans na zdobycie wymarzonej posady. Profesjonalne cv to pierwszy krok do profesjonalnej pracy. Zapraszamy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Jan 6, 2010 Trafień: 11 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. FM Group Polska: Zostań Dystrybutorem, Sprzedawaj Perfumy FM, Zdobywaj punkty, Odbieraj prowizjeWolisz sam ustalać godziny pracy? Chcesz mieć wpływ na swoje zarobki? Zostań dystrybutorem perfum FM. Zbieraj punkty i odbieraj prowizje. Dla najlepszych sprzedawców czekają Mercedesy! Znajdziesz tutaj pełną ofertę FM Group: perfumy, kosmetyki kolorowe, chemię do domu oraz telefonię komórkową. Dowiesz się na czym polega praca i jakie są jej zalety. Rejestracja online umożliwi Ci natychmiastowe rozpoczęcie współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Jan 9, 2010 Trafień: 11 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Profesjonalny bezpłatny serwis pracyNowapraca o profesjonalny serwis rekrutacyjny, oferujący bezpłatnie nowoczesne narzędzia rekrutacyjne. Zawiera oferty pracy w Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków Poznań, Łódź, Opole, Rzeszów, Suwałki, Lublin, Bydgoszcz, Katowice) jak i unikalne oferty pracy za granicą (Wielka Brytania, Szwecja, Dania, Niemcy, Norwegia, Hiszpania, Irlandia, Słowacja, Austria, Holandia, Belgia).
Nowapraca.pl to również artykuły dotyczące rynków pracy oraz psychologii, studiów, życia w społeczeństwie czy problemów związanych z założeniem własnej firmy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Jan 29, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Smart HR - doradztwo personalneJesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencja doradztwa personalnego. Nasi eksperci pomogą Państwu rozwiązać problemy związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi (rekrutacja, budowanie systemów ocen okresowych, profili kompetencyjnych, systemów motywacyjnych, badanie opinii pracowniczej, prowadzenie kadr, outplacement i restrukturyzacja zatrudnienia, audyt kadrowy).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Mar 14, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Twoje predyspozycje - test zawodowyPredyspozycje zawodowe określają czynności i zawody, przy których wykonywaniu mógłbyś poczuć się spełniony. Zdobywać pieniądze i mieć z tego jeszcze radość i przyjemność. Pracować z pasją. W jaki sposób poznać więc swoje prawdziwe predyspozycje i zainteresowania zawodowe? Niniejszy test zawodowy może tutaj okazać się bardzo przydatny! Zapraszamy do rozwiązania testu na predyspozycje zawodowe!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Mar 30, 2010 Trafień: 12 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Praca na wakacjeSerwis umożliwiający darmowe dodawanie ogłoszeń pracy wakacyjnej. Strona przeznaczona zarówno dla osób poszukujących pracy jak i dla przedsiębiorców poszukujących pracowników. Co roku w okresie wakacji mnóstwo młodych osób poszukuje zajęcie w jaki mogliby sobie dorobić. Serwis www.pracanawakacje.net ułatwia kontakt pomiędzy takimi osobami, a potencjalnymi pracodawcami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Apr 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. ZainteresowaniaZawodowe.plTest na zainteresowania zawodowe, który pomoże Ci określić Twoje preferencje zawodowe, jak i określi preferowany kierunek rozwoju zawodowego.

Określisz swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu nigdy nie rozczarujesz żadnego pracodawcy. Poznasz z nami fachy i działania, do których sprawowania masz wrodzony fach i dar.

Test studiuje Twoje zainteresowania, hobby, preferowane działania, naturalne zachowania i wiele innych dyrektyw. Na podstawie zebranych odpowiedzi dostaniesz podsumowaną analizę Twoich preferencji zawodowych wraz z wyszczególnieniem typu zainteresowań.

Poza tym w serwisie spotkasz wskazówki z tematyki doradztwa personalnego i zawodowego. Zostanie ukazana zaawansowana teoria określania preferencji zawodowych, oddziaływanie zainteresowań na dalszy rozwój, jak i wiele więcej wskazówek i porad. Zapraszamy do podjęcia walki o bogatszą przyszłość zawodową wspólnie z ZainteresowaniaZawodowe.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: May 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Yops - praca w domuYops.info.pl to kompletna oferta produktów finansowych: tanie, łatwo dostępne kredyty, karty kredytowe, konta bankowe, lokaty, fundusze i ubezpieczenia oraz instrukcje jak zarabiać w internecie i wszystkiego co dotyczy tematów : praca w domu i zarabianie w programach partnerskich. Bierzemy aktywny udział we wszystkich programach partnerskich, o których piszemy na naszej stronie. Dopiero po wypracowaniu i wypłaceniu przez partnera należnej nam prowizji i sprawdzeniu "na własnej skórze" zasad, opłacalności i uczciwości partnera decydujemy o umieszczeniu jego oferty w naszym Katalogu Programów Partnerskich. Korzystając z naszego katalogu nie ryzykujesz, że Twój wysiłek zostanie zmarnowany, a Twoja prowizja przepadnie. Nasz katalog to Twoja szansa na sukces, satysfakcję z pracy i finansową niezależność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: May 17, 2010 Trafień: 0 Ocena: 4.80 Głosów: 10
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Praca w Polsce i za granicą – Kariera.plOferty pracy z całego kraju znajdziesz w naszym serwisie Kariera.pl. Przeglądaj oferty pracy w Polsce, pracy za granicą, a także działy takie jak: edukacja, kursy i szkolenia, szkolenie zawodowe, porady na temat ścieżki rozwoju. Zobacz wzory dokumentów, przygotuj się do rozmowy rekrutacyjnej, wkrocz na ścieżkę kariery razem z naszym serwisem - kariera.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: May 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. CechyPracownika.p Test oceny pracownikaKompetentny test oceny pracownika. Kwestionariusz ten powie Ci w jakim stopniu dzierżysz cechy dobrego pracownika. Otrzymasz tutaj wiedzę o sposobie, w jaki postrzega Cię przyszły pracodawca.

Czy potrafisz wykorzystać swoje zalety i talenty? Czy posiadasz swoje wielkie pasje, hobby i zainteresowania, które możesz spożytkować w celach zarobkowych? Czy posiadasz zdolności adaptacyjne? Na te i inne, jak i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w niniejszym teście oceny pracownika.

W serwisie CechyPracownika.pl znajdziesz dodatkowo bardzo przydatne zawodowe porady. Przeczytasz o cechach charakteru i stosunku do pracy szczególnie lubianym przez zatrudniających, zwiększaniu osobistych kwalifikacji biznesowych, testowaniu posiadanych osiągnięć zawodowych i inne. Serdecznie zapraszamy do serwisu, który może pomóc Ci utwierdzić swoją pozycję na rynku zawodowym!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Data dodania: Jun 17, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0