Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Werker.pl
ID linku 33318
Tytuł Werker.pl
Url http://werker.pl
Opis Powstaliśmy zaledwie trzy lata temu, a nasza agencja pośrednictwa pracy cieszy się ogromnym zaufaniem i zainteresowaniem. W ofercie szeroki wybór ofert pracy na stanowiska każdego szczebla. Każda rekrutacja odbywa się pod okiem doświadczonego pracownika. Jako pośrednik w zatrudnieniu dbamy o korzyści dla potencjalnego pracownika i pracodawcy. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu human resources. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe oferty pracy kierowca C+E   Oferty pracy   doradztwo personalne   rekrutacja   human resources
Data Jun 11, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Hostessy Warszawa - She Promotion
  W naszej agencji pracują wyłącznie doświadczone hostessy i modelki. Dzięki temu, jako klienci macie Państwo gwarancję pozyskania kontaktów do nawet najbardziej profesjonalnych osób. Obsługa eventów, pokazy, launche produktowe a także wiele, wiele innych. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy pełne zadowolenie. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Praca Specjalista sprzedaży
  Znalazłaś atrakcyjną ofertę pracy i chciałabyś aplikować na to stanowisko pracy (np. na stanowisko Specjalisty sprzedaży/Doradcy klienta/Specjalisty ds. handlowych), lecz nie masz odwagi by to zrobić? Nie pozwól na to, aby twój nieuzasadniony strach był twoim doradcą. To najgorsze co może być. Chwyć swoje Curriculum Vitae, przypomnij sobie co umiesz, a czego nie umiesz robić. Dzięki temu upewnisz się jakie wymagania spełniasz i w jakim procencie. To pozwoli ci ocenić twoje szansę podczas rekrutacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Szkolenia BHP
  Szkolenia BHP, doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy, ocena ryzyka zawodowego oraz przegląd i ocena stanu bezpieczeństwa.Moim zadaniem jest oszacowanie ryzyka zawodowego oraz sporządzenie niezbędnej dokumentacji dla Państwa firmy. Zalecę również odpowiednie środki profilaktyczne minimalizujące narażenie pracowników na zagrożenia wypadkowe i chorobowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Biona Sp.zo.o
  Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą na rynku polskim od 1993 roku.Głównym założeniem firmy jest promocja zdrowia poprzez profilaktykę i zapobieganie wielu groźnym chorobom dzisiejszej cywilizacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Praca dla lekarzy w Niemczech
  Praca dla lekarzy w Niemczech. Rewelacyjna praca w Niemczech. Bardzo dobre warunki pracy w najlepszych zachodnioniemieckich szpitalach. Współpracujemy zarówno z lekarzami jak i ze studentami medycyny z całej Polski oraz całej Europy wschodniej. Cieszymy się na Państwa zgłoszenia. Praca dla lekarzy w Niemczech to my.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0