Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Commercial Union Rzeszów
ID linku 1024
Tytuł Commercial Union Rzeszów
Url http://www.fundusz-cu-rzeszow.za.pl
Opis Ubezpieczenia Commercial Union. Doradca ubezpieczeniowy Janina Stącel oferuje doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych (dom, mieszkanie). Ciekawe informacje i oferta ubezpieczeń. Możliwość przystąpienia do funduszu emerytalnego commercial union on-line. Na stronie znajduje się formularz, poprzez który można umówić spotkanie z doradcą.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia   fundusz   emerytalny   rzeszów   podkarpackie   commercial   union   OFE
Data Apr 7, 2009
Imię kontaktowe wiktor
Email wyślij email do wiktor
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Kuzniapolis.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa
  Nasza oferta to przystępna i nowoczesna porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń domów oraz mieszkań, ubezpieczeń turystycznych. U nas znajdziecie ofertę takich zakładów ubezpieczeń jak Warta, PZU, Axa, Compensa, Allianz i inne. Ponad 90 procent zgłaszających się do KuźniaPolis.pl wybiera polisę. Najtańsze OC i AC, najtańsza polisa mieszkaniowa skorzystaj z takiej możliwości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Najlepsze doradztwo ubezpieczeniowe „Spectrum”
  Firma „Spectrum” oferuje Państwu najlepsze ubezpieczenia na rynku. W naszej kompleksowej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenie domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia majątkowe. Ubezpieczenia komunikacyjne to m.in..: OC, AC, NW, asistance, Zielona Karta. Na majątkowe i osobowe ubezpieczenia składają się ubezpieczenia: Ochrony Prawnej, Odpowiedzialności Cywilnej, Domów i Mieszkań, Domu w Budowie, Domu Letniskowego, Mienia od kradzieży z włamaniem rabunku dewastacji i żywiołów. Zapewniamy również ubezpieczenia w podróży: ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie. Polecamy również ubezpieczenia rolne, na życie oraz finansowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, mogą Państwo być pewni najwyższej jakości naszych usług. Najtańsze ubezpieczenia, fachowe doradztwo i pełne zaangażowanie tylko w „Spectrum”. Zapraszamy na stronę dus.net.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia AC
  Ubezpieczenie AC jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które chroni finanse ubezpieczonego od szkód spowodowanych w samochodzie w wyniku kolizji, wypadku, kradzieży, dewastacji, a nawet anomalii pogodowych.
W naszym serwisie poznasz dokładny zakres ubezpieczenia AC oraz dowiesz się, ile kosztuje polisa i od czego zależy jej cena.
Dzięki udostępnionemu kalkulatorowi AC porównasz ceny i zakresy ofert proponowanych przez kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych. Kalkulator AC umożliwi Ci porównanie rzeczywistych składek oraz zakup najlepszego autocasco na rynku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Odszkodowania Norwegia
  Nasza oferta skierowana jest do osób, które miały wypadek za granicą. Gdy wydarzyło się to w UK, Irlandii, Austrii, Niemczech, Holandii, nasi eksperci zajmą się walką o odszkodowania dla ciebie. Oferujemy obsługę kompleksową w polskim języku, współpracujemy z dobrymi zagranicznymi adwokatami, także doradzamy. Nie ponosisz u nas żadnych kosztów, jeżeli sprawa nie zostanie wygrana. Zapraszamy już teraz na naszą stronę po więcej informacji!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Biuro dochodzenia odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku
  Jesteśmy biurem dochodzenia roszczeń powypadkowych. Zajmujemy się dochodzeniem najwyższych roszczeń ubezpieczeniowych, odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku, rent i zadośćuczynienia. Odzyskamy dla Ciebie: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę,zwrot kosztów: leczenia, rehabilitacji,odpowiedniej diety,opieki osób trzecich, rentę z tytułu utraconych dochodów, z tytułu zwiększonych
potrzeb, utracone zarobki i inne korzyści, zwrot kosztów przygotowania do zawodu, świadczenia za zmniejszone widoki na
przyszłość będące konsekwencją wypadku. Bez opłat wstępnych, minimum formalności, wszystko załatwimy za Ciebie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0