Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Commercial Union Rzeszów
ID linku 1024
Tytuł Commercial Union Rzeszów
Url http://www.fundusz-cu-rzeszow.za.pl
Opis Ubezpieczenia Commercial Union. Doradca ubezpieczeniowy Janina Stącel oferuje doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych (dom, mieszkanie). Ciekawe informacje i oferta ubezpieczeń. Możliwość przystąpienia do funduszu emerytalnego commercial union on-line. Na stronie znajduje się formularz, poprzez który można umówić spotkanie z doradcą.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia   fundusz   emerytalny   rzeszów   podkarpackie   commercial   union   OFE
Data Apr 7, 2009
Imię kontaktowe wiktor
Email wyślij email do wiktor
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Porównywarka ubezpieczeń
  Chociaż wielu z nas marzy o własnym aucie, należy wiedzieć, że koszty utrzymania samochodu niestety nie sprowadzają się tylko do tankowania od czasu do czasu paliwa i wykonywania w miarę regularnych przeglądów technicznych. Do legalnej jazdy wymagane jest przede wszystkim systematycznie opłacane ubezpieczenie OC.
Jeśli nie mamy pojęcia, z usług którego towarzystwa ubezpieczeniowego powinniśmy skorzystać, warto zdać się na możliwości, jakie oferują coraz bardziej popularne porównywarki ubezpieczeń. Możemy dzięki nim przeanalizować alternatywne oferty prezentowane obecnie na rynku oraz wybrać tą z nich, która odpowiada nam najbardziej.

Porównywarka OC jest szczególnie przydatna, jeżeli w pierwszej kolejności zależy nam na niedużej wielkości corocznych składek i atrakcyjnych zniżkach przyznawanych za bezwypadkową jazdę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Kod Promocyjny Liberty Direct 2011
  Strona prowadzona w formie bloga, informująca o dodatkowych rabatach, jakie można uzyskać na ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.
Aktualne kody promocyjne, nr zniżkowe oraz opisy promocji w towarzystwach ubezpieczeniowych prowadzących swą sprzedaż kanałami direct, czyli np. przez internet, lub tel.
Na stronie można znaleźć również przydatne informację w szerokiej tematyce ubezpieczeniowej.
Zapraszam Serdecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia
  Nasz serwis oferuje porównanie ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw.Dzięki kalkulatorom ubezpieczeniowym można wybrać najkorzystniejszą ofertę na Polskim rynku ubezpieczeniowym z możliwością zakupu polisy przez internet.W ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych.Dostępne są również przydatne dokumenty ubezpieczeniowe oraz numery infolinii ważniejszych towarzystw ubezpieczeniowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Ubezpieczenia - kalkulator
  Kalkulator ubezpieczenia służy do obliczania składek na wybrane ubezpieczenie drogą online. Za jego pomocą można porównać ubezpieczenie samochodu OC i AC, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie na życie. Serwis ubezpieczenia-kalkulator.pl radzi, jak korzystać z takich kalkulatorów, aby mieć pewność, że naliczone składki są rzeczywiste i rzetelne oraz gdzie w ogóle w internecie szukać takich kalkulatorów - głównie w serwisach multiagencji i towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko po to, aby rozwiać wątpliwości dotyczące kalkulatorów ubezpieczeń jako narzędzi służących wyborowi najlepszej polisy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. MAUR ubezpieczenia majątkowe
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Maur Maciej i Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Naszym Klientom oferujemy pełen wybór pakietów ubezpieczeniowych na życie, komunikacyjnych, rodzinnych, grupowych/indywidualnych, a także opiekę medyczną. Współpracujemy z cenionymi firmami ubezpieczeniowymi i posiadamy niezbędne licencje a oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa jak i pozostałe instytucje. Szczegóły naszej oferty oraz dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0