Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
PoradaPrawna.pl - serwis prawniczy od 2001 roku
ID linku 10354
Tytuł PoradaPrawna.pl - serwis prawniczy od 2001 roku
Url http://www.poradaprawna.pl
Opis Nasza strona to: szybkie odpowiedzi na pytania prawne, wzory pism, poradniki, olbrzymia baza już udzielonych odpowiedzi. W naszej bazie znajduje się ponad dwadzieścia tysięcy odpowiedzi udzielonych naszym użytkownikom. Autorami są prawnicy z wieloletnią praktyką. Obecnie znaczna część porad prawnych dostępna jest za darmo dla internautów. Najczęstsze porady dotyczą spraw spadkowych, alimentów, rozwodów, problemów pracowniczych, spraw dotyczących współwłaścicieli nieruchomości, odszkodowań dla osób uczestniczących w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy. Oprócz już udzielonych odpowiedzi, internauci mogą zapoznać się z innymi materiałami - wzorami pism prawnych, kodeksami, ustawami, orzeczeniami sądów, wiadomościami prawnymi, publikacjami praktyków prawa. Podstawą naszej działalności jest jednak udzielanie porad na pytania prawne naszych użytkowników. Znaczą część naszych użytkowników to osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych. Jeśli nie jesteś zadowolony z przyznanego odszkodowania, skontaktuj się z nami.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe rozwód   alimenty   spadek   zachowek   praca   umowa o prace   kara   prawo karne   zwolnienie z kosztów sądowych   separacja   dobrowolne poddanie się karze   jazda po pijanemu   odszkodowanie za linie energetyczne   wynagrodzenie za korzystanie z nieruchomości   wsp
Data Aug 22, 2010
Imię kontaktowe Jarosław
Email wyślij email do Jarosław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Komornicza w Będzinie
  Kancelaria Komornicza w Będzinie numer III prowadzona jest przez Komornika Sądowego Przemysława Nowińskiego. To Komornik przy Sądzie Rejonowym w Będzinie. Komornik prowadzi między innymi licytacje praz egzekucje komornicze. Na stronie znajdują się wszystkie prowadzone licytacje ruchomości oraz nieruchomości w Będzinie i okolicach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Alimenty Bydgoszcz
  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie - Andrzej Antczak. Wysoka skuteczność - Wnikliwa i rzetelna analiza na najwyższym poziomie. Profesjonalna i rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Porady prawne, alimenty, prawo rodzinne, rozwód i rozwody, warunkowe zwolnienie oraz odroczenie kary. Reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów. Rzetelna analiza problemu - obsługa Prawna i opinie prawne. Kancelarie adwokackie Bydgoszcz - kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i adwokat Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami i poznaj ramowe warunki współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. E-Prawnicy
  Jeśli kogoś interesuje uzyskanie odszkodowania w UK, chodzi o chociażby odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, niech zajrzy po prostu na stronę internetową www.E-Prawnicy.co.uk. Znaleźć można na niej wszystko na temat Kancelarii Prawnej E-Prawnicy, która pomaga wszystkim Polakom zamieszkującym obszar całej Wielkiej Brytanii. Bez dwóch zdań warto skorzystać z naszej pomocy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Poznań
  Kancelaria prawna Siciarz & Siciarz, świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na terenie Poznania. Prowadzimy sprawy w zakresie prawa karnego, skarbowego, cywilnego, wykroczeń, pracy, gospodarczego i handlowego, administracyjnego, budowlanego i rodzinnego. Zainteresowane osoby zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Łukasz Lewandowski Adwokat Kraków
  Kancelaria adwokacka w Krakowie, prowadzi sprawy, m.in. w zakresie prawa karnego, cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty), gospodarczego i spółek. Kancelaria udziela pomocy prawnej również w dziedzinie prawa pracy i prawa administracyjnego. Poza świadczeniem pomocy prawnej klientom indywidualnym, zajmuje się także stałą bądź doraźną obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0