Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Biznes i ekonomia > Prawo  

Linki
Sortuj wg :


1. Kancelaria Adwokacka adw. Marcin GłódKancelaria adwokacka Marcin Głód - prawnik we Wrocławiu.
Oferuje szeroki zakres usług świadczonych w zakresie doradztwa prawnego, które obejmuje, między innymi:
- sporządzanie umów i pism procesowych
- reprezentowanie przed Sądami i urzędami
- pomoc w apelacjach i odwołaniach
- negocjacje i szkolenia.
Pełna dostępna oferta znajduje się na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Oct 29, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy MarcjoniakKancelaria Adwokacka pod kierownictwem adwokat Ewy Marcjoniak świadczy usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych, zapewniając stałą i profesjonalną obsługę prawną oraz współpracę przy realizacji konkretnych projektów i przedsięwzięć. Celem naszej Kancelarii jest to, abyśmy byli postrzegani jako partner profesjonalny, któremu można całkowicie zaufać, przedstawić problem i otrzymać optymalne rozwiązanie. Najważniejszy jest interes naszych Klientów. Dlatego zdobywamy wiedzę na temat sektorów, w których pracują nasi Klienci i bierzemy czynny udział w Ich życiu gospodarczym. Stawiamy na szerokie doświadczenie i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Oferujemy również rozwiązania sprawdzone i praktyczne, zawsze dostosowane do aktualnej sytuacji naszego Klienta. W celu zapewnienia obsługi prawnej na najwyższym poziomie nieustannie podnosimy kwalifikacje, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie. Kancelaria Adwokacka posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 2, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Doradca podatkowyGrupa prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej z Tychów specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw średniej wielkości i firm rodzinnych. Osobisty doradca podatkowy pozwoli na bezpieczne podejmowanie decyzji zarówno finansowych jak i strategicznych. Opieka profesjonalisty chroni przed błędnymi decyzjami urzędu skarbowego a także pozwala wykorzystać racjonalnie przysługujące ulgi i zwolnienia. Dla osób prywatnych oferta zawiera pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, postępowania spadkowego a także prawa rodzinnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 9, 2009 Trafień: 0 Ocena: 3.67 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Windykacja należnościKancelaria windykacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferuje faktoring i monitoring należności jako środek zapobiegawczy w powstawaniu zadłużeń i konieczności stosowania technik windykacyjnych w dochodzeniu swoich należności. Firma usługowa Jatex współpracuje z osobami oraz firmami, które chcą realizować swoje transakcje w sposób bezpieczny i szybki przy zachowaniu atrakcyjności własnej oferty. Bardzo niskie koszty faktoringu skłaniają ku powszechnemu stosowaniu tego sposobu realizacji płatności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 9, 2009 Trafień: 1 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Pisma Prawne - Małgorzata SzatańskaPosiadam szerokie doświadczenie w pisaniu pism procesowych i przedprocesowych. Oferuję również pisanie umów dotyczących różnych dziedzin prawa cywilnego – gospodarczego, rodzinnego, autorskiego itp. Pisma zawierają wszystkie niezbędne dla powodzenia Państwa sprawy postanowienia, bez niedozwolonych klauzul.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 11, 2009 Trafień: 5 Ocena: 1.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Konstytucja RPKonstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku. Preambuła; Rzeczpospolita; wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela; źródła prawa, Sejm i Senat, Prezydent Rzeczypospolitej, Rada Ministrów i administracja rządowa; sądy i trybunały; organy kontroli państwowej i ochrony prawa; finanse publiczne; stany nadzwyczajne; zmiana konstytucji; przepisy przejściowe i końcowe. Treść Konstytucji także do ściągnięcia w formacie .pdf.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 16, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. adwokat WarszawaŚwiadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 23, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Pewne Odszkodowanie w Każdym WypadkuPomagamy uzyskać odszkodowanie za każdy wypadek, jaki dotknął osoby mieszkające w Anglii, Walii i Szkocji. Jesteśmy jedną z czołowych firm, która kompleksowo zajmuje się sprawami wypadków i innych roszczeń odszkodowawczych z tytułu obrażeń ciała na terenie Anglii, Szkocji i Walii. Mamy jeden z najwyższych wskaźników skuteczności pod względem wygrywania spraw o odszkodowania powypadkowe. Zawsze zapewniamy wszystkim naszym klientom w pełni profesjonalny, pomocny i przede wszystkim przyjazny serwis przez cały okres trwania procedury roszczeniowej. Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania niezależnie od miejsca pobytu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 24, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Wysokie odszkodowania na terenie Anglii, Walii, SzkocjiUzyskujemy odszkodowania za każdy wypadek, jaki dotyka osoby mieszkające na wyspie. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług prawniczych wszystkim naszym klientom. Zapewniamy indywidualne podejście naszych doświadczonych prawników do każdej ze spraw naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanymi Radcami Prawnymi z długim i znacznym doświadczeniem w zakresie prawa, czego najlepszym dowodem jest długa lista klientów zadowolonych z naszych usług. Jako spółka wkładamy dużo energii aby zapewnić jasne oraz kompletne doradztwo w zakresie prawa, przez cały czas poszukując najlepszego rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych szczególnych usług prawnych opartych na osobistych i przyjacielskich stosunkach. Zapewniamy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Naszym celem jest badanie spraw naszych klientów oraz dochodzenie ich roszczeń w najszybszy i najefektywniejszy sposób.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 24, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. portalwindykacja.plPortal dedykowany wierzycielom. Proste w obsłudze narzędzia upraszczające wszczęcie procesu odzyskiwanie należności. Kierowany do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych mających problemy z odzyskaniem należnych im kwot. Ponadto za pośrednictwem portalu można uzyskać porady prawne, wszcząć postępowanie sądowe, zlecić poszukiwanie dłużnika i jego majątku, zlecić mediacje, sporządzenie raportu handlowego, zawrzeć umowę faktoringową, forfaitingową, ubezpieczyć należności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 25, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0