Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Domy energooszczędne | Ciepły dom | Neopor
ID linku 1040
Tytuł Domy energooszczędne | Ciepły dom | Neopor
Url http://www.etsdom.pl
Opis Neopor czyli surowiec docieplający firmy BASF. Można go spotkać w tzw. płytach styropianowych Platinium które odnoszą sukces dzięki swoim świetnym parametrom izolacyjnym. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie. Domy energooszczędne to temat którym zajmujemy się od początku istnienia firmy. Radzimy klientom jak łatwo zbudować ciepły dom.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe domy energooszczędne   neopor   ciepły dom   cieply dom   budowa domu   dom ze styropianu
Data Apr 8, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Program Prosument
  Niepowtarzalny program prosument wspiera finansowo tych, którzy chcą pozyskiwać energię cieplną czy też elektryczną z zastosowaniem takich technologii jak prosument fotowoltaika czy też też elektrownie wiatrowe. Program ten pozwoli na otrzymanie dodatkowych funduszy poprzez prosument dofinansowanie. Aby takie fundusze dostać wystarczy złożyć właściwe prosument wnioski. Najlepiej niemniej jednak skorzystać z usług specjalistów oraz ekspertów, którzy są w stanie pomóc zdobyć odpowiednie dofinansowanie oraz sporządzić wszystkie konieczne dokumenty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Iniekcja krystaliczna
  Marcco Nowy Tomyśl to roboty specjalistyczne a w szczególności osuszanie budynków, izolacje natryskowe i frezowanie kominów. Obszar działania to Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawa i inne miasta w Polsce. Odgrzybianie domów, podcinanie ścian, usuwanie wilgoci, osuszanie budynków i odtwarzanie izolacji. Zapraszamy Państwa gorąco - osuszanie budynków, domów, ścian Poznań i inne miasta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Usługi kamieniarskie - I-Mar
  Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań do domu? Pragniesz aby twoje wnętrza były oryginalne i piękne? Doskonałym rozwiązaniem na stworzenie unikatowych projektów jest kamień dekoracyjny. A zakład Kamieniarski - I-Mar zaspokoi wymagania najwybredniejszych klientów, wybierając spośród 60 kolorów kamieni, każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się granity, marmury, konglomeraty, trawertyny, onyxy, piaskowce, łupki. Ich różnorodna funkcjonalność sprawdzi się w kuchniach, jako materiał na podłogi, czy kominki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Budowa domów Warszawa
  Strona www.akerbud.waw.pl zawiera ofertę firmy budowlanej Akerbud. Firma działa na terenie Warszawy i okolicy od 1992 roku. Jej domeną jest budowa domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, rezydencji i małych budynków komercyjnych. Podstawą działalności jest budowa domów w stanie surowym w technologii tradycyjnej murowej ze ścianami z pustaków szczelinowych ceramicznych. Budowa domów Warszawa – z firmą Akerbud satysfakcja gwarantowana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. www.zmg.pl
  ZMG u nas znajdziesz różnego rodzaju maszyny porządkowe: zamiatarki uliczne, zamiatarka do ciągnika rolniczego i zamiatarki uliczne do ciągnika to wszystko znajdziesz w sklepie ZMG. Zamiatarki uliczne są wykonane solidnie i gotowe do pracy w różnego typu obiektach użyteczności publicznej i warunkach przydomowych. Zamiatarka do ciągnika rolniczego czy zamiatarki uliczne bardzo dobrze sprawdzają się wszędzie tam gdzie konieczne jest wykonywanie usług porządkowych.Sprawdź jakie zamiatarki uliczne posiada w sprzedaży firma zmg.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0