Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Kuchnie
ID linku 10625
Tytuł Kuchnie
Url http://www.ecrustudio.pl
Opis Projektowanie wnętrz mieszkalnych, handlowych i biurowych - Ecru Studio: działamy na terenie kraju. Kompleksowe realizacje pod klucz, pełne sporządzenie dokumentacji technicznej. Misją naszej pracowni jest tworzenie - robimy to z pasją. Sranżacja wnętrz domowych, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz Warszawa. Projekty kuchni, salonów, łazienek. Projekty wnętrz, aranżacja wnętrz i projektowanie sklepów - styl, kreatywność i elastyczność. Wnętrza niepowtarzalne, architektura wnętrz - wysoki poziom usług, nadzór autorski podczas realizacji projektu, kontakty z wykonawcami. Projektowanie sklepów, projektowanie wnętrz Warszawa, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej. Architekt wnętrz - wnętrza luksusowe.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe projekty kuchni Warszawa   architektura wnętrz   aranżacja wnętrz   projektowanie wnętrz   projektowanie wnętrz Warszawa   projektowanie sklepów   projekty wnętrz   architekt wnętrz   dekoracja wnętrz Warszawa   wnętrza warszawa   projektowanie   architektura wnętrz
Data Sep 5, 2010
Imię kontaktowe Ecru Studio
Email wyślij email do Ecru Studio
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. LESS IS MORE ARCHITEKCI S.C.
  W dzisiejszych czasach obok samego projektu domu równie duże znaczenie ma aranżacja jego wnętrza stąd też coraz więcej fachowców, architektów wnętrz, którzy w sposób profesjonalny zajmują się daną materią. Biuro architektoniczne z Krakowa LESS IS MORE zatrudnia szereg utalentowanych i świetnie wykształconych architektów, którzy swoją wiedzę zdobytą na uczelniach w Polsce i za granicą wykorzystują w praktyce tworząc niepowtarzalne projekty domów i aranżując niebanalne, przyjazne i funkcjonalne wnętrza. Nasza pracownia architektoniczna posiada także biuro w Opolu.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. KABE-ENERGIA Świadectwa energetyczne
  Firma KABE-ENERGIA oferuje Państwu w pełni profesjonalne wykonywanie świadectw (certyfikatów) energetycznych budynków, lokali mieszkalnych i usługowych oraz projektowych charakterystyk energetycznych.
Swoją działalnością obejmujemy województwo małopolskie i województwa ościenne. W szczególnych przypadkach (duże projekty) angażujemy się na obszarze całego kraju.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych (świadectwa energetyczne mieszkań i domów) jak i do podmiotów gospodarczych (budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe, produkcyjne, magazynowe). Nasi pracownicy mają duże doświadczenie audytorskie (studia kierunkowe, kursy specjalistyczne) oraz architektoniczne i budowlane (architekci, instalatorzy).

Nasza firma wykonuje świadectwa energetyczne i projektowe charakterystyki energetyczne:
- mieszkań i domów mieszkalnych
- obiektów użyteczności publicznej
- obiektów przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych, handlowych)
- obiektów biurowych
- i innych
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Gotowe Projekty Online
  Budowa domu to nie lada wyzwanie dla każdego. Inni ludzie wszakże chcieliby mieszkać w pięknym i funkcjonalnym domu, w którym każdy domownik czuje się dobrze i bezpiecznie. Jak zaprojektować przestrzeń, żeby spełniała wszystkie indywidualne funkcje, była ładna i przyjazna każdemu? Nic trudnego. Na przeciw wymaganiom nabywców wychodzą gotowe schematy domów, które można kupić jednym kliknięciem. Pośród nich - lokale z poddaszem, domy z płaskim dachem czyli wszystko, czego potrzebujemy by wyszukać projekt stosowny dla naszej rodziny. Nabywając gotowy projekt nie musimy przejmować się tym, że źle zaprojektujemy wejścia, wielkości pomieszczeń czy strefy komunikacyjne tj. korytarz. Otrzymamy projekt zoptymalizowany do naszych potrzeb.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. Kominy Tarnawa
  Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA ma siedzibę w Tarnowie. Spółka Tarnawa dysponuje znacznym doświadczeniem, które jest wykorzystywane na co dzień. Tarnawa jest firmą rodzinną, której główną specjalnością jest produkcja kominów stalowych. Firma ma kapitał polski. Swoją renomę i rozpoznawalność w branży zawdzięcza profesjonalnemu podejściu do każdego zadania oraz nowoczesnej technologii, wyspecjalizowanej kadrze i dbałości o zadowolenie każdego Klienta. Firma świadczy także usługę malowania proszkowego, frezowania kominów, oraz sprawdzania drożności kominów.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Domy drewniane
  Domy drewniane to nie tylko ciepło w zimie i przyjemny chłód w gorące dni lata. To także pełna ekologia i przyjemność mieszkania. Dużą zaletą domów drewnianych jest ich pełna skalowalność i możliwości dostosowawcze. Chcesz mieszkać zdrowo, tanio i solidnie. Zerknij okiem na domy drewniane.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0