Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
nauka jazdy AUTKO
ID linku 1101
Tytuł nauka jazdy AUTKO
Url http://www.autko.wroclaw.pl
Opis AUTKO mieści się na ul Teczowej 7 we Wrocławiu tuż przy Dworcu Świebodzkim.
Biuro czynne od pn.-pt. od 10-17.
We wt. i czw. od 17-20.
tel. czynne od 7-22
071 717 51 11 lub 605057566
Prowadzimy szkolenia podstawowe, dodatkowe i uzupełniające.
Organizujemy kursy weekendowe.
Zapewniamy darmowe materiały szkoleniowe.
Testy identyczne jak na egzaminie państwowym.
Dogodne formy płatności.
Jazda z nami to czysta przyjemność.
Z nami to 100% zadowolenia
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe nauka jazdy wrocław   szkoła jazdy wrocław   prawo jazdy   prawo jazdy wrocław   prawko   kurs prawa jazdy   jazdy na clio   szkolenie dodatkowe   szkolenia prawa jazdy   jazdy wrocław   autko   tęczowa 7   wrocław   wroclaw tęczowa 7
Data Apr 14, 2009
Imię kontaktowe leszek
Email wyślij email do leszek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. http://www.bureauveritas.pl
  Znajdź na naszej stronie branżę w jakiej działasz i zobacz jak możesz poprawić funkcjonowanie firmy z naszą pomocą. Każda branża wymaga indywidulanego podejścia oraz wiedzy na temat przepisów i norm w niej obowiązujących. Nasz zespół oferuje profesjonalne doradztwo, inspekcje, certyfikacje, notyfikacje, szkolenia, badania laboratoryjne oraz audyty. Skorzystaj z naszej oferty i otwórz przed swoją firmą nowe możliwości. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia
  Kursy podwyższaja wiedzę i poprawiają predyspozycje zawodowe. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko wynaleźć dobre dla Ciebie kursy. Najciekawsze kursy z branży informatyki i zarządzania w całej Polsce. W polsce jest wiele miast tętniących życiem toteż warto udać się do niego na kurs po którym odprężyć się można w jednej z świetnych dyskotek. Kursy branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych lecz również są świetną okolicznością do integracji. Doskonałym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich profesji. Jeżeli zależy Ci na dobrym standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w naszej bazie. Nowoczesne szkolenia, najlepsze kursy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Angielski dla firm Poznań
  Na prezentowanej stronie internetowej zamieszczona została oferta Akademii Nauki i Rozwoju, zajmującej się organizacją szkoleń, mających na celu rozwój osobistego potencjału. We wspomnianej ofercie znajdziemy zarówno angielski dla firm Poznań, jak i szkolenia biznesowe. Kursy organizowane przez promowaną firmę dotyczą sprawnej obsługi klienta, negocjacji czy zarządzania czasem, ale też nauki języków obcych, co gwarantuje oferta, taka jak angielski dla firm Poznań.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. DORADZTWO BHP szkolenia przeciwpożarowe
  Wyłącznie u nas! Szkolenia oraz doradztwo BHP w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie zwlekajcie więc Państwo i już dziś skorzystajcie z naszych usług. Gwarantujemy doskonałą organizację każdego szkolenia, korzystne warunki współpracy i doskonałe przygotowanie merytoryczne. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej grupy. Obsługujemy firmy z całego województwa opolskiego oraz z Wrocławia, a naszą siedzibę znajdą Państwo w Opolu. Przyjmujemy zlecenia na szkolenia przeciwpożarowe, ocenę ryzyka zawodowego oraz przygotowywanie dokumentacji powypadkowej. Pomagamy w realizacji wystąpień i nakazów PIP oraz decyzji PIS. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenia bhp online - i-szkoleniabhp.pl
  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń BHP dla pracowników biurowych. Z naszych szkoleń korzystają pracownicy szkół, urzędów, szpitali, firm informatycznych, biur oraz innych firm i instytucji, których pracownicy spędzają swój czas pracy przed komputerem. Oceniamy zagrożenia związane z pracą, omawiamy metody ochrony oraz pomagamy ukształtować takie warunki pracy, które zapewniają wygodną i komfortową pracę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0