Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
nauka jazdy AUTKO
ID linku 1101
Tytuł nauka jazdy AUTKO
Url http://www.autko.wroclaw.pl
Opis AUTKO mieści się na ul Teczowej 7 we Wrocławiu tuż przy Dworcu Świebodzkim.
Biuro czynne od pn.-pt. od 10-17.
We wt. i czw. od 17-20.
tel. czynne od 7-22
071 717 51 11 lub 605057566
Prowadzimy szkolenia podstawowe, dodatkowe i uzupełniające.
Organizujemy kursy weekendowe.
Zapewniamy darmowe materiały szkoleniowe.
Testy identyczne jak na egzaminie państwowym.
Dogodne formy płatności.
Jazda z nami to czysta przyjemność.
Z nami to 100% zadowolenia
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe nauka jazdy wrocław   szkoła jazdy wrocław   prawo jazdy   prawo jazdy wrocław   prawko   kurs prawa jazdy   jazdy na clio   szkolenie dodatkowe   szkolenia prawa jazdy   jazdy wrocław   autko   tęczowa 7   wrocław   wroclaw tęczowa 7
Data Apr 14, 2009
Imię kontaktowe leszek
Email wyślij email do leszek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. ZDZ kursy na prawo jazdy
  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach funkcjonuje od ponad 85 lat, prężnie się rozwijając i poszerzając propozycję. Swoją działalność zainicjował jako pierwsza tego typu placówka na Śląsku, dziś działa też na obszarze kilku gmin i powiatów województwa małopolskiego, łódzkiego oraz opolskiego. Jego obiektem jest umożliwienie osobom w różnorodnym wieku zdobywania obszernej wiedzy i konkretnych zdolności, pozwalających poszerzyć horyzonty i podnieść kwalifikacje. Bogata propozycja obejmuje szkolenie w trybie szkolnym i kursowym. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach funkcjonuje też biuro pośrednictwa pracy, istnieją tu też komisje egzaminacyjne, przed którymi zdawane są egzaminy uprawniające do używania tytułów zawodowych. Znakomita kadra, rozmaitość tematyki kursów i życzliwa atmosfera - to gwarancja satysfakcji. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia w psychoterapii
  Ośrodek Szkoleń Systemowych oferuje szkolenia systemowe, pozwalające na profesjonalne rozwiązania problemów natury psychologicznej. Prowadzone szkolenia odbywają się w małych grupach, pozwalając na teoretyczne i praktyczne zdobycie wiedzy z zakresu psychoterapii, prowadzenia konsultacji oraz technik terapeutycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. LEADER Kursy języka angielskiego Kraków
  Centrum Szkoleń, Promocji i Usług Lingwistycznych LEADER swoją siedzibę ma w Krakowie. W bogatej ofercie firmy znaleźć można kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania jak i usługi tłumaczeniowe. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z kilkunastu języków, tłumaczeniami specjalistycznymi, obsługą językową negocjacji handlowych czy też prowadzeniem bieżącej korespondencji handlowej. Dla firm przygotowujemy tematyczne szkolenia. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Uprawnienia na wózek widłowy
  Każdy pracownik bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, iż przestrzeganie norm BHP w pracy jest nader istotne. Ale czy Twoja firma ma stosownie wykwalifikowanych pracowników? Jeżeli nie, sprawdź ofertę firmy gdbhp.pl, wśród naszej propozycji znaleźć można: wysokiej klasy szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy, które zapewnią Twojej załodze bezpieczeństwo podczas pracy. Skorzystaj z nich.

Przedstawiana tutaj firma oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej już od niemal dekady. Inspektorzy, pracujący w naszej firmie mają pełne kwalifikacje, aby fachowo wykonywać swoją pracę, dzięki miedzy innymi ukończeniu kursów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W firmowej propozycji są np.: zewnętrzne usługi bhp oraz ppoż, szkolenia na operatorów wózków widłowych, szkolenia bhp, kursy metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, ochrona ppoż, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Prace w zakresie nadzoru BHP wykonywane są przez specjalistów w swojej branży posiadających właściwe wykształcenie oraz o doskonałej praktyce w rożnych zakładach pracy. Dlatego jeśli nie masz w swoim zakładzie pracy, pracownika odpowiedzialnego za BHP rozważ zlecenie tego typu działań nam. Outsourcingowe usługi BHP gwarantuje ograniczenie ceny zatrudnienia a także uzyskanie wysokowykwalifikowanego. Zadania realizowane przez naszą firmę po sygnowaniu umowy to np; opracowywanie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie wykazów wypadków przy pracy, kontrolowanie jakości bezpieczeństwa i higieny pracy firmie, reprezentacja klienta w trakcie kontroli BHP. Te działania, ale zakres aktywności może być stosownie dopasowywany do wymogów klienta.

Możemy pochwalić się takimi mocnymi punktami jak:: grupa wykwalifikowanych ekspertów do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy, wysoka jakość wykonywania obowiązków przez specjalistów firmy GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ dzięki znajomości wszelkich norm bhp, troska o właściwe warunki pracy naszych klientów, solidność realizowanych przez GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ usług.

Jeśli Twoja firma szuka profesjonalnej firmy outsourcingowej z zakresu bhp, zapraszamy do zapoznania się ze stroną gdbhp.pl, gdzie zgłębisz przydatne wiadomości, aby wybór oferowanych przez nas usług był dobrany do branży działania Twojej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kurs na wózki widłowe, hds, suwnice i inne.
  Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego zakończone egzaminem UDT.
Oferujemy kursy w zakresie: wózki widłowe, hds, podesty ruchome, magazynier z obsługą wózka widłowego, kurs na suwnice.
Cena za kurs jest promocyjna i na każdą kieszeń.
Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu nasza firma to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.
Naszym celem jest indywidualne podejście do klienta, przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.
Dzięki naszej firmie możesz zrobić uprawnienia które Cię najbardziej interesują.
Kursy prowadzimy w miastach: Łódź, Sieradz, Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Katowice, Tychy, Kraków, Konin, Poznań i innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0