Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Szkolenie z komunikacji - Corel
ID linku 29322
Tytuł Szkolenie z komunikacji - Corel
Url http://corelszkolenia.pl
Opis Strona www prezentująca ofertę firmy szkoleniowej Corel z Warszawy. Firma skupia się na szkoleniach z komunikacji interpersonalnej. Oferta została stworzona na bazie wieloletnich badań i doświadczeń prof. Schulza von Thuna. Na stronie zostały dokładnie opisane stosowane podczas szkoleń metody. Znajdą Państwo także kilka opinii uczestników oraz formularz, który ułatwi rejestrację.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenie z komunikacji   komunikacja   komunikacja interpersonalna   schulz von thun   corel szkolenia
Data Jul 29, 2016
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. KANN Kursy BHP
  Wychodząc naprzeciw wymogom rynku firma P.U.P. KANN? Sp. z o.o. z Poznania przygotowała dla Państwa specjalną ofertę szkoleń z dziedziny obsługi urządzeń technicznych, szkoleń UDT, obsługi maszyn do prac ziemnych i drogowych, a ponadto szkoleń z zakresu BHP i energetycznych. Jej pracownicy to załoga wykwalifikowanych wykładowców oraz instruktorów, która chętnie i ciekawie przekaże Państwu zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Na potrzeby prowadzonych zajęć P.U.P. KANN? Sp. z o.o. przygotowała profesjonalną bazę zaopatrzoną w nowoczesne sale wykładowe, park maszyn i poligon do zajęć praktycznych. Dla przyjezdnych natomiast czekają tanie noclegi i wyżywienie. Oprócz szkoleń propozycja firmy zawiera opracowania oraz aktualizacje dokumentacji BHP, instrukcji, rejestrów, regulaminów, a ponadto ocenę ryzyka zawodowego. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Konferencje w Poznaniu - Centrum konferencyjne Delicjusz
  Delicjusz to wyspecjalizowane centrum konferencyjne, położone na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, ok. 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5 Poznań-Wrocław, ok. 6 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Komorniki). Posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 300 osób, oraz kilka mniejszych sal szkoleniowo - warsztatowych. Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w sprzęt audio-wideo oraz inne narzędzia niezbędne do prowadzenia szkoleń i konferencji. Dla gości dostępny jest parking strzeżony. Kilkuset metrowe powierzchnie wewnątrz oraz tysiące metrów powierzchni na zewnątrz kompleksu, są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju wystaw, targów czy też prezentacji sprzętów, maszyn, nowych modeli samochodów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Państwowe uprawnienia elektryka
  Prezentujemy Państwu kurs na elektryka online, który umożliwia poznanie wiedzy branżowej w komfortowych warunkach. Nie nakładamy na użytkowników limitów czasowych. Uczycie się Państwo we własnym tempie, co pozwala zdobyć państwowe uprawnienia elektryka, a tym samym wznieść się na nowy poziom życia zawodowego. Polecamy kursy od G1 do G3.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. KORA kursy sopot
  Jest nam nadzwyczaj miło móc zaprezentować Państwu ofertę Centrum Szkoleń Kora z Sopotu. Jesteśmy nowoczesną firmą oferującą szkolenia medyczne na najwyższym poziomie. Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie a dla kursantów przygotowaliśmy udogodnienia takie jak platforma e-learningowa, biblioteka czy serwis słuchacza. Zapraszamy na kursy dla pielęgniarek i położnych, sanitariuszy, asystentek stomatologicznych jak również udzielania pierwszej pomocy, dezynfekcji i sterylizacji bądź zarządzania jakością w ochronie zdrowia. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkoła malarstwa Warszawa - totuwarszawa.pl
  TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa zaprasza na kursy, warsztaty i organizowane przez szkołę wydarzenia artystyczne. Szkoła uczy zarówno hobbystów, jak i osoby chcące profesjonalnie zajmować się rysunkiem i malarstwem. Z sukcesem Szkoła TOTU przygotowuje też młodych ludzi do zdania egzaminów wstępnych na ASP czy kierunki takie jak architektura. W zależności od celu można wybrać właściwe dla siebie zajęcia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0