Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Projekty domów
ID linku 1137
Tytuł Projekty domów
Url http://www.hgatelier.com.pl
Opis Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracowni HG Atelier oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych. Firma powstała w 1999 roku w Krakowie posiada bardzo duże doświadczenie w projektach domów jednorodzinnych oraz bogate port folio. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie projektu spełniającego Państwa oczekiwania wykonamy projekt indywidualny. Posiadamy projekty domów o powierzchniach do 150m2.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe projekty domów   projekt   projekty   domy   gotowe projekty domów   projekt domu   projekty branżowe
Data Apr 19, 2009
Imię kontaktowe bobo
Email wyślij email do bobo
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Projekty domów
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracowni HG Atelier oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych. Firma powstała w 1999 roku w Krakowie posiada bardzo duże doświadczenie w projektach domów jednorodzinnych oraz bogate port folio. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie projektu spełniającego Państwa oczekiwania wykonamy projekt indywidualny. Posiadamy projekty domów o powierzchniach do 150m2.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. MWH ARCHITEKCI projekty Warszawa
  Pierwszorzędne projekty architektoniczne to wynik talentu, doświadczenia, umiejętności, ale także świeżości spojrzenia. To właśnie zapewnia swoim kontrahentom biuro projektowe Piotr Majewski MWH Architekci z siedzibą w Warszawie. Zajmują się projektowaniem tak architektury mieszkaniowej, jak i użyteczności publicznej. W swoim dossier mają także projekty wnętrz oraz plany urbanistyczne. Wiedzą, że najlepsze prace to te, które dokładnie odpowiadają zapotrzebowaniu i indywidualnym cechom konsumenta. Dlatego też uważają, że w ich pracy szalenie istotna jest bliska kooperacja na linii architekt - klient. Do zapoznania się z ich dotychczasowymi realizacjami zapraszają na stronę.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Wybieram Projekt
  Portal umożliwia zakup gotowych projektów domów oraz pomoc w wyborze odpowiedniego projektu do potrzeb inwestora i uwarunkowań działki. Strona zawiera rozbudowane poradniki skierowane do osób przymierzających się do budowy domu. Portal zawiera bazę projektów domów oraz zapewnia przygotowanie przejrzystego zestawienia projektów pasujących do oczekiwań indywidualnego inwestora, wybranych przez specjalistów i architektów, spośród tysięcy typowych propozycji dostępnych na rynku budowlanym.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. BobSTUDIO Pracownia Architektoniczna
  Pracownia Architektoniczna BobSTUDIO to zespół projektantów specjalizujących się w projektowaniu domów i wnętrz w nowoczesnym stylu.
Nasze projekty cechuje oryginalność, dbałość o detale, minimalizm i konsekwencja. Techniczna wiedza teoretyczna połączona z bogatym doświadczeniem zawodowym pozwala nam tworzyć projekty nowoczesne, energooszczędne oraz funkcjonalne z wykorzystaniem praktycznych i trwałych materiałów. Nasze projekty są opracowywane komputerowo, dzięki temu są one dokładne i w pełni odwzorowują projektowane wizje.
Poprzez połączenie indywidualnych wymagań Naszych Klientów z trendami i rozwiązaniami technicznymi odkrywamy piękno jakie daje nam współczesna architektura. Wykonujemy ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE!
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Balustrady balkonowe
  Balustrady betonowe to nie tylko ciężkie konstrukcje na schody oraz ogrodzenia zewnętrzne, ale również balustrady na balkon, wykonane z lżejszych materiałów oraz tralki wypełniające balustrady ozdobne w każdym miejscu, w jakim tylko klienci sobie zamarzą. Balustrada na balkon nie musi być prosta, albowiem w naszej firmie znajdziecie Państwo tak wykwintne i dekoracyjne tralki, a dodatkowo będą one wyprodukowane z materiałów lekkich i wytrzymałych, doskonale sprawdzających się w różnych warunkach atmosferycznych. Naszą niezmienną dewizą jest zadowolenie klienta, dlatego każdy może liczyć na indywidualne podejście, zaprezentowanie bogatej oferty i ustalenie konkurencyjnie niskich cen za wykonanie usługi.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0