Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Indywidualny projekt domu , adaptacja projektu gotowego domu, projektowanie wnętrz
ID linku 8494
Tytuł Indywidualny projekt domu , adaptacja projektu gotowego domu, projektowanie wnętrz
Url http://www.bobstudio.eu
Opis Zapraszam do skorzystania z usług biura architektoniczno - konstrukcyjnego z Krakowa. Prace projektowe wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i konstrukcyjnej. Współpracujemy z zaufanymi branżystami. Oferujemy terminowość oraz solidne opracowanie dokumentacji projektowej.

ZAJMUJEMY SIĘ

- projektowaniem domów
- projektowaniem wnętrz
- aranżacją mieszkań
- adaptacją projektów gotowych
- zmianami w projektach powtarzalnych
- nadzorami autorskimi

Inwestorom służymy doradztwem technicznym i pomocą przy wyborze projektu gotowego. Oferujemy sprawdzenie wybranego projektu ze zgodnością z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (działki).
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe Architekt Kraków   adaptacja projektu typowego   adaptacja projektów typowych   indywidualny projekt domu   indywidualne projekty domów   architekt wnętrz kraków   pracownia architektoniczna kraków   projektowanie wnętrz kraków   projektowanie domów kraków
Data Apr 13, 2010
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Ekoarchitekci- projekty domów nowoczesnych- energooszczędnych Kraków
  Specjalizujemy się w projektowaniu energooszczędnych domów jednorodzinnych. Wykonujemy indywidualne projekty domów jak również projekty rozbudowy, nadbudowy, adaptacje projektów typowych oraz projekty zagospodarowania terenu. Posiadamy w ofercie typowe projekty domów jednorodzinnych.
Wykonujemy również świadectwa energetyczne. Współpracujemy z projektantami branż niezbędnych do realizacji projektu. Prowadzimy nadzór autorski oraz zajmujemy się procesem przygotowania inwestycji w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę. Na każdym etapie projektu tworzymy wizualizacje architektoniczną domów, wnętrz lub zagospodarowania działki w zależności od rodzaju projektu. Już we wczesnej fazie projektu kontrolujemy przyszłe koszty eksploatacji domu. Pokazujemy i doradzamy klientom jak będą się kształtować rachunki za energię w zależności od obranych rozwiązań.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Architekt Warszawa Wilanów
  Projektowanie domów jednorodzinnych na indywidualne zamówienie w Warszawie i najbliższej okolicy. Warszawski architekt z wieloletnim doświadczeniem projektuje jako wolny strzelec dzięki czemu oferuje indywidualne i kreatywne podejście do każdego projektu domu, oraz niskie koszty prac projektowych. Indywidualny projekt domu szyty jest praktycznie na miarę i zawsze powstaje w oparciu o szczegółowe wymagania Inwestora w maksymalnym stopniu odpowiadając na jego potrzeby funkcjonalne. Architekturę domów jednorodzinnych warszawskiego architekta cechuje prosta i nowoczesna forma wynikająca z fascynacji modernizmem i współczesną architekturą skandynawską.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Indywidualny projekt domu , adaptacja projektu gotowego domu, projektowanie wnętrz
  Zapraszam do skorzystania z usług biura architektoniczno - konstrukcyjnego z Krakowa. Prace projektowe wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i konstrukcyjnej. Współpracujemy z zaufanymi branżystami. Oferujemy terminowość oraz solidne opracowanie dokumentacji projektowej.

ZAJMUJEMY SIĘ

- projektowaniem domów
- projektowaniem wnętrz
- aranżacją mieszkań
- adaptacją projektów gotowych
- zmianami w projektach powtarzalnych
- nadzorami autorskimi

Inwestorom służymy doradztwem technicznym i pomocą przy wyborze projektu gotowego. Oferujemy sprawdzenie wybranego projektu ze zgodnością z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (działki).
Kategoria:   Dom > Architektura


4. AJS ARCHITEKCI projektowanie budynków użyteczności publicznej Wrocław
  Biuro Projektów Architektonicznych AJS-Architekci zaprasza doza poznania się ze swoją propozycją. Siedziba naszego biura mieści się we Wrocławiu. Wszystkie wykonywane przez nas zlecenia odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz wyjątkową, nowoczesną i przemyślaną estetyką. Nasze projekty nie powstają w oderwaniu od rzeczywistego świata, ale zawsze są dopasowane do otoczenia, w jakim stanąć ma budynek oraz pełnionej przez niego funkcji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Zleceniodawców, w związku z tym zawsze uwzględniamy ich życzenia, marzenia oraz gust. Więcej na naszej stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Projekty indywidualne Poznań
  Pracownia architektoniczna Cendlak Mikołaj - z bogatym doświadczeniem architekt Poznań. Specjalizacja pracowni to kompleksowe projektowanie architektoniczne - nowoczesne projekty indywidualne oraz projekty budynków jednorodzinnych i projekty domów jednorodzinnych w Poznaniu. Architekt wnętrz zaprasza do kontaktu - mieszkalne projekty wnętrz Poznań (wielkopolska).
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0