Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Odszkodowanie
ID linku 11411
Tytuł Odszkodowanie
Url http://www.meditor.net.pl
Opis Zapewniamy obsługę prawną - Meditor Wrocław - najwyższe odszkodowania powypadkowe. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Odszkodowanie powypadkowe, szkody osobowe, Z tytułu uszkodzonego lub skradzionego mienia, błędy medyczne - przejrzyste zasady współpracy. Sprawy wynikające z zaniedbań obowiązków - zabezpiecz dowody i informacje. Odszkodowania Wałbrzych, zadośćuczynienie, wypadek za granicą, odszkodowania Opole - dochodzenie odszkodowań. Sprawy z terenu całego kraj, pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach. Komfortowa Komunikacja - prowadzimy postępowania w całej Polsce - Katowice i inne miasta.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Dochodzenie odszkodowań   Odszkodowania Wałbrzych   Odszkodowania Opole   Odszkodowanie   Wypadek   Dochodzenie odszkodowań   Meditor Wrocław   Odszkodowania   Roszczenie
Data Nov 1, 2010
Imię kontaktowe Meditor
Email wyślij email do Meditor
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. 4C Future
  Zarówno w dużych jak i małych firmach spotykamy profesjonalnych menadżerów, którym brakuje łatwo i szybko dostępnych, zaawansowanych analiz ekonomicznych i biznesowych niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwem. 4C Future opracowuje potrzebne im rozwiązania, które przyczyniają się m.in. do lepszej kontroli nad kosztami i przynoszą firmom w krótkim czasie bardzo wymierne korzyści.
Doświadczenie w tworzeniu dostosowanych do indywidualnych wymogów danej firmy rozwiązań pozwala analitykom z 4C Future dostarczać rozwiązania spełniające faktyczne potrzeby klientów. Nasze narzędzia umożliwiają m.in.:
• monitoring marż produktów,
• planowanie budżetu,
• prognozowanie sprzedaży,
• sprawdzanie odchyleń kosztów,
• wskazywanie źródeł oszczędności.
Naszą ofertę kierujemy w szczególności do:
• Firm produkcyjnych
• Firm z branży spożywczej
• Firm medycznych
• Firm motoryzacyjnych
• Organizacji oraz instytucji pozarządowych
Nasza oferta uwzględnia potrzeby firm na różnym poziomie rozwoju i różnej wielkości.
Sprawiamy, że kontrola kosztów w firmie staje się prosta i efektywna. Nie tworzymy skomplikowanych, kosztownych w obsłudze i wdrożeniu rozwiązań. Nasze systemy są łatwe w użytkowaniu, bazujemy na najnowocześniejszych trendach w zarządzaniu. Nie zostawiamy też firmy z jednorazowym raportem. Nasze rozwiązania pozwalają na bieżący, stały monitoring, co pozwala na wychwytywanie w porę istotnych zdarzeń i odchyleń kosztów, przekładając się na wymierne korzyści finansowe. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w realizacji takich systemów, a najlepszym dowodem ich skuteczności są opinie naszych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Capital Access finansowanie firm
  Nasza firma powstała po to, żeby pomagać osobom stawiającym pierwsze kroki w biznesie w pozyskiwaniu źródeł finansowania na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Dzięki naszym usługom można mieć pewność, że wybiera się najlepsze rozwiązanie spełniające wszystkie potrzeby firmy. Zachęcamy byś dowiedział się więcej o naszej ofercie i możliwościach jakie Ci dajemy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. WĘGLO SMYK sprzedaż węgla
  Węglo Smyk Sp. z o.o., należy do nielicznych firm z całkowicie polskim kapitałem, którenależą do hurtowników węgla kamiennego na terenie Polski. W ofercie naszej firmy znajduje się wysokiej klasy węgiel kamienny, jaki jest przeznas sortowany. Aktualnieposiadamy węgiel w typie kostka, orzech I, orzech II, groszek a także floty, miały i muły. Dzięki dużej różnorodności węgla, któryposiadamy w swojej ofercie, każdynasz kontrahentmożewybraćproduktstosowny dla siebie. Węgiel kamienny sprzedawanypoprzez naszą firmępochodzi z kopalni Kompanii. Nasz węgiel wyznacza się wysoką kalorycznością. Zapraszamy na witrynę po szczegółypropozycji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. KWARC szkło
  Piaskowanie szkła wymaga pełnego skupienia oraz pewnej ręki. Kwarc Jerzy Siwiński zaprasza do wykorzystania z wieloletniego przeżycia i ciekawych cen. Jesteśmy profesjonalistami i w następstwie tego też przyrządzone przez nas projekty odznaczają się wysoką próbą, którą mogą poświadczyć nasi aktualni Klienci. Piaskowanie szkła to technika, dzięki jakiej możliwe jest komponowanie specjalnych i niepowtarzalnych kanonów. Dzięki takiemu zdobieniu, każda powierzchnia zyskuje nową wartość. Dobrze utwierdzona pozycja, przeżycie i liczne rekomendacje to tylko nieliczne z naszych pozytywów. Możemy poszczycić się kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podwyższają swoje kwalifikacje. Więcej niuansów o naszej aktywności odnaleźć można na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zachęcamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Windykacja należności Łódź
  Zajmujemy się windykacją należności, oferujemy usługi takie jak faktoring i ubezpieczenie transakcji, zarządzanie wierzytelnościami, a także pieczęć prewencyjna czy też monitoring płatności. Zajmujemy się kompleksową obsługą wierzytelności firm i instytucji, a także osób fizycznych. Bogata oferta usług pozwala nam zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, sprawiając że klient zleca nam wykonanie całego pakietu usług oszczędzając swój czas i pieniądze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0