Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
wyja.pl - wylicytuj sobie znajomego!
ID linku 11416
Tytuł wyja.pl - wylicytuj sobie znajomego!
Url http://www.wyja.pl
Opis Wyja i facebook teraz razem. Wyja pomaga dzielić się swoim wolnym czasem oraz kontaktować z innymi osobami. Masz możliwość założenia aukcji - napisać propozycję spędzenia wolnego czasu a znajomi lub inni użytkownicy ją zlicytować. W tym celu każdy użytkownik ma do dyspozycj takie narzędzia jak:
Zakładanie licytacji - opcja umożliwia zakładnanie licytacji, dodatkowo istnieje możliwość wyboru przedziału wiekowego jak i drupy docelowej.
Znajomi - możliwość dodawania znajomych ze środowiska zarejstrowanych użytkowników wyja.pl.
Wiadomości - opcja ta ma za zadanie ułatwić kontakt pomiędzy użytkownikami wyja.pl.
Intrygi - są to ikonki, które przedstawiają różne propozycje takie jak: wyjście do kina, restauracji, zabawę itp. Opcja ta ma za zadanie ułatwić kontakt pomiędzy użytkownikami bez używania słów.
Galeria - funkcja ta umożliwia dodawanie zdjęć do galerii wraz z komentarzami. Inni zarejstrowani użytkownicy również mogą dodawać komentarze. Wyja to inne aukcje.
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe facebook   wyja   aukcje   aukcje internetowe   spotkania   rozrywka
Data Nov 1, 2010
Imię kontaktowe Marian
Email wyślij email do Marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. Poziom7 centrale PBX
  Firma Poziom7 to gwarancja uzyskania wszystkiego co najlepsze kiedy mowa o działaniach zmierzających do uzyskania najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych w swoim biznesie. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność oraz liczne realizacje. Poziom7 kreuje, projektuje oraz integruje systemy komunikacyjne. Zapraszamy do kontaktu, polecam sprawdzenie usług firmy w ramach centrali IP lub też VoIP
Kategoria:   Internet > Inne


2. Studio reklamy Brown Sugar
  Relacje live z wydarzeń oraz produkcja filmowa oto dwie główne dziedziny w których działa firma BROWN SUGAR. Nasz przedmiot działania to głównie relacje eventowe oraz spoty reklamowe. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży możemy tworzyć oryginalne animacje, teledyski oraz filmy korporacyjne, spersonalizowane pod każdego klienta. Oferujemy także filmy szkoleniowe, videorelacje, filmy promocyjne oraz produkcje internetowe.
Kategoria:   Internet > Inne


3. Recenzje e-papierosów
  Odwiedzając naszą stronę internetową możemy zapoznać się z szeroką skalą poruszanych tematów skupiających się na zagadnieniach dotyczących e-papierosa. Artykuły pomagają zrozumieć nam właściwy sposób korzystania z urządzenia, jego specjalnych funkcji, oddziaływania na organizm oraz sposobów na jego odpowiednią konserwację. Osoby zafrapowane własnym zdrowiem mogą przyjrzeć się tekstom dotyczącym wpływu jaki e-papierosy mają na nasz organizm (albo jak się ostatecznie okazuje – jakiego nie mają). Poza wiedzą czysto teoretyczną zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi na stronie rankingami. Oceniamy liquidy do e-papierosa, a także same elektroniczne papierosy. Waperzy dowiedzą się jak oceniamy poszczególne produkty w oparciu o smak, wygląd, funkcjonalność, wytrzymałość i oczywiście – cenę. To wszystko praktycznie przetestowane i zrecenzowane. Takie informacje pozwolą nam na dobranie odpowiedniego dla swoich potrzeb i budżetu sprzętu.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Wynajem rusztowań
  Portal internetowy E-rusztowania.pl zajmuje się branżą budowlaną, a konkretnie rusztowaniami. Prezentujemy najświeższe informację dotyczące branży rusztowań. Oprócz tego posiadamy bardzo rozbudowaną bazę firm zajmującą się między innymi wynajmem rusztowań i doradztwem w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu internetowego.
Kategoria:   Internet > Inne


5. Portal motoryzacyjny
  Na naszym portalu umieszczamy wszelkie nowinki motoryzacyjne napływające do nas z kraju i ze świata. Tylko tu możecie odnaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania. Nowości motoryzacyjne to nie tylko moto ciekawostki ,felietony, testy czy porównania. To również bardzo cenne informacje o warsztatach i serwisach samochodowych, samochodach nowych i używanych, usterkach czy gadżetach. Zapraszamy wszystkich auto-maniaków i wszystkich których interesuje wszystko to co z motoryzacja jest związane.
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0