Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Internet > Inne  

Linki
Sortuj wg :


1. KalendarzKalendarz na Twoją stronę, kalendarz internautów, dokładne daty dni wolnych, dodatki na stronę, święta dziwne i nietypowe, życzenia świąteczne, urodzinowe, imieninowe, walentynkowe, śmieszne, i inne, wszystko na www.kalendarzonline.pl Aktualne daty wszystkich świąt w tym roku jak i na zbliżające się lata. Święta państwowe zwyczajowe, terminy ferii zimowych i przerw świątecznych. Wspaniały darmowy kalendarz online na Twoją stronę, który możesz dopasować wizualnie. Wejdź teraz www.kalendarzonline.pl
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Jan 19, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Konkursy graficzne - Kreatywne.plW naszym serwisie znajdziesz interesujący Cię konkurs lub wydarzenie kreatywne w prosty i szybki sposób. Łatwo też dowiesz się, jak wziąć udział w wybranym przez siebie konkursie oraz sprawdzisz wszystkie potrzebne informacje na jego temat. Naszą ofertę kierujemy do ludzi myślących otwarcie i odważnie, będących profesjonalnymi lub amatorskimi twórcami różnych dziedzin sztuki. Możesz zamieścić w naszym serwisie konkurs organizowany przez Ciebie, Twoją firmę lub instytucję. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Sep 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Porównywarka cen marketówSpecjalnością naszej strony internetowej są promocje ? znajdziesz u nas sporo ciekawych wiadomości związanych z aktualnymi promocjami w sklepach. Możesz zobaczyć gazetki promocyjne, prześledzić ofertę dzięki naszej wyszukiwarce internetowej, która da ci sporo ciekawych informacji. Gdy chcesz kupować taniej, wtedy nasza strona bardzo ci w tym pomoże. Zachęcamy już teraz do zajrzenia na nią i sprawdzenia najnowszych promocji!
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Sep 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Edycja zdjęćZobacz nowiutki program do przerabiania oraz obróbki zdjęć bezpośrednio z komputera! Ta niezwykle ciekawa aplikacja jest dostępna online i nie ma potrzeby instalacji czegokolwiek na swoim komputerze. Obróbka zdjęć dzięki nam staje się niezwykle banalna, bowiem nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Jul 26, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Promocje na spędzanie czasu wolnego na GrouponZapraszamy cię na Groupon - największy portal zakupów grupowych w Polsce. Nie masz pomysłu jak spędzić swój wolny czas? Zajrzyj na naszą stronę internetową i wybierz pasującą Tobie promocję na spędzenie czasu wolnego. Z nami zaoszczedzisz nawet 70 procent pieniezy które wydałbyś na tę samą propozycję bez nas.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Jun 19, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Zainwestuj w firmową stroną Facebook FanpageFacebook fanpage jest to wyraźny profil na facebook’u podarowany specjalnie dla oddzielnego rodzaju struktury i firm, które przeznaczają w łatwy i krystaliczny sposób promować i biadać swoją firmę, aktywność. A możności jest naprawdę wiele ponieważ facebook fanpage posiada kolosalną gloria, która systematycznie wzrasta. Dostęp do reklamy i innego typu aplikacje internetowe na profilu facebook fanpage zostawiają potężne boisko manewru dojścia do jak największej ilości ewentualnych odbiorców. Dlatego warto zadbać do portret swojego facebook fanpage, odziewać w kandydatury internetowe, które nadają funkcjonalności jak i co wybitne uatrakcyjniają nasz profil.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Apr 17, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. LECZYMY.info - choroby, lekiSerwis www.leczymy.info to swoista wyszukiwarka, za pomocą której możemy znaleźć lekarstwa czy sposoby zaproponowane przez internautów na dane choroby i dolegliwości. Jest to jedyne w swoim rodzaju forum o chorobach, dolegliwościach, lekarstwach na nie i domowych sposobach na przypadłości zdrowotne. Serwis jest tworzony przez internautów. Pozwala dzielić się własnymi doświadczeniami, ale też i korzystać z doświadczeń innych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu LECZYMY.info.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 26, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. WyszukajMi - wyszukiwarka aukcji, ebay, allegroSerwis skupiający aukcje internetowe z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych. W swojej ofercie obecnie ma możliwość przeszukiwania w: ebay, allegro, świstak. Jego ewidentną zaletą jest możliwość przeglądania wszystkich aukcji w jednym miejscu w czasie rzeczywistym. Wykonujemy to dzięki zawansowanej wyszukiwarce.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Apr 14, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Skracanie linków, skracacz linków Short4u.plSkracaj swoje linki na short4u.pl. Skracanie linków to bardzo prosta i praktyczna rzecz. Wchodzisz na naszą stronę, wklejasz oryginalny link i klikasz Skróć. Link został skrócony! Twój link ma już skróconą postać.
Dlaczego warto skrócić swój link?
- Skrócony link jest łatwiejszy do zapamiętania. Musisz tylko zapamiętać 4 znaki wygenerowane po znaczniku "/".
- Link bez problemu zmieści się w sms`ie oraz w opisie komunikatora
- Długie adresy wklejane na stronach, forach i programach pocztowych często "łamią się" i trzeba później "sklejać je w całość" aby działały.
Teraz sam możesz sprawdzić jak to działa. Nie masz na co czekać. Skracaj swoje linki z short4u.pl!
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Jul 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. lmsNiezbędnym i ustawowym wymogiem przed podjęciem pracy na stanowisku urzędniczym czy urzędniczym kierowniczym jest służba przygotowawcza. To nic innego jak okres niezbędnych szkoleń, przygotowujących do pracy urzędnika, który podejmuje prace po raz pierwszy. Na pakiet szkoleń, realizowanych na platformie e-learningowej w wymiarze 44 godzin, składają się szkolenia obejmujące ogólne zagadnienia związane z organizacją Jednostki Samorządu Terytorialnego, kurs z zakresu różnych dziedzin prawa oraz szkolenia związane bezpośrednio z pracą urzędnika oraz kontaktami z petentami i klientami. Kurs składający się na służbę przygotowawczą kończy się egzaminami obejmującymi zagadnienia każdego z tematów szkoleń.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Nov 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0