Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ślub i wesele
ID linku 1194
Tytuł ślub i wesele
Url http://www.imagine.net.pl
Opis Nasza firma oferuje Państwu kompleksową organizację ślubów i wesel. Konsultanci ślubni i weselni są dla państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zorganizuj ślub i wesele swoich marzeń. Zaufaj nam, a my zajmiemy się wszystkim. Zapoznaj się z naszą ofertą, wypełnij formularz, my skontaktujemy się z Tobą!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ślub i wesele   ślub i wesele Kraków   kompleksowa organizacja ślubów i wesel   konsultanci ślubni i weselni   oprawa artystyczna   konsultanci ślubni   konsultanci weselni   wesela kraków
Data Apr 21, 2009
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Biura rachunkowe
  Szukasz biura rachunkowego a może księgowego? Dzięki serwisowi doradcydlabiznesu.pl znajdziesz idealnego specjalistę który usprawni twoją firmę księgowo, nie będziesz musiał martwić się o podatki płace zrobimy to za ciebie. Najlepsze biura rachunkowe w twojej okolicy. Oprócz biur rachunkowych znajdziesz również doradców finansowych oraz firmy zajmujące się audytem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wycena nieruchomości - Kraków
  Wycena wszelkiego typu nieruchomości i ich części składowych:
- mieszkań, domów;
- lokali użytkowych, obiektów komercyjnych;
- budynków, budowli, zabudowań;
- działek gruntu o różnym przeznaczeniu;
- parcel budowlanych;
- terenów rolnych, upraw, zasiewów;
- lasów, zadrzewień, zakrzewień;
- inwentaryzacje dla potrzeb oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
- wycena praw do nieruchomości.

Analiza, doradztwo i opracowania dotyczące rynku nieruchomości:
- efektywności inwestowania i rozwoju wybranej nieruchomości (opłacalności inwestycji);
- trendów rynku;
- skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych;
- określenie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora;
- oszacowanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
- inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. H. Zbrzeżna-Cąkała, K. Kalińska notariusz warszawa ursynów
  W Warszawie mieści się kancelaria, świadcząca pełen wachlarz usług powiązanych z czynnościami notarialnymi. Pośród usług wykonywanych przez notariuszy mieści się sporządzanie aktów oraz poświadczeń. Dokonują oni również wpisów do księgi wieczystej, potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem i oryginalności podpisu. Mogą tu Państwo uzyskać oprócz tego wyciąg dokumentów oraz projekt umowy, aktu czy innych dokumentów. Kancelaria przyjmuje na przechowanie pieniądze, dokumenty oraz papiery wartościowe, a także dostarcza oświadczenia. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii, gdzie umieszczony jest pełen wachlarz oferowanych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. POLOPTYK Dobór okularów Opole
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Poloptyk, jaka oferuje swoje usługi od 1990 roku. Obsługujemy osoby dorosłe i dzieci. Proponujemy okulary: korekcyjne dla dzieci, progresywne, do komputera, dla kierowców i dla sportowców. Mamy w sprzedaży również okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i lupy. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja każdego klienta nawiązującego z nami współpracę, dlatego bezustannie poszerzamy nasz asortyment oraz gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełna propozycję i więcej wiadomości o naszej firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. RETAIL SYSTEMS
  RETAIL SYSTEMS jest firmą doradczą, która rozwija zarządzanie firmą. Pomagamy w zarządzaniu siecią, organizujemy sprzedaż nowych produktów i marek, doradzamy w procesach organizacji firmy i zarządzaniu przedsiębiorstwem, szczególnie w zarządzaniu siecią sprzedaży. Nasze szkolenia sprzedaży są dopracowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Organizacja zarządzania, którą wspólnie dla Ciebie dopracujemy będzie miała przemyślane procesy organizacyjne firmy dzięki, którym będziesz miał więcej czasu na organizowanie przyszłości a nie na walkę z problemami teraźniejszości. Najlepszy personel, dla którego przeprowadzimy szkolenia sprzedażowe będzie w tym czasie pracował efektywnie nad wynikami Twojej firmy. Aby zarządzanie firmą było skuteczne wprowadzamy sprawdzone strategie zarządzania firmą.

RETAIL SYSTEMS to firma, która zarządzanie przedsiębiorstwem opiera ma sprawdzonych doświadczeniach stosowanych w dużych sieciach sprzedaży. Organizacja sprzedaży nowej marki lub nowego produktu to złożone procesy zarządzania, które służą poprawie wydajności pracy i redukcji kosztów. Dobrze opracowane zarządzanie siecią sprzedaży rozwija firmę i pracujący nad rozwojem firmy – zespół.

Oferujemy swoje usługi organizacji zarządzania we wszystkich procesach zarządzania sprzedażą - od krótkoterminowych konsultacji, poprzez szkolenia sprzedaży po długoterminowe projekty poprawiające zarządzanie firmą.

Zamiast kilkunastu sklepów możesz mieć sprawnie zarządzaną własną sieć sprzedaży, nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw posiadające od jednego do kilkudziesięciu oddziałów sprzedaży, zwłaszcza sprzedaży detalicznej. Dostarczamy kompletne i trwałe rozwiązania od A do Z.

Swoją doskonałą reputację w zakresie doradztwa budowaliśmy całymi latami. To, co wyróżnia nas to konkretne i sprawdzone rozwiązania poparte osobistym doświadczeniem i wiedzą opartą na polskim rynku detalicznym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0