Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Tęcza-leczenie uzależnień
ID linku 1214
Tytuł Tęcza-leczenie uzależnień
Url http://www.teczacpt.pl
Opis Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień-alkoholizm,hazard,leki,inne.Terapie prowadzimy w trybie stacjonarnym ( z zamieszkaniem)i ambulatoryjnym ( dochodzącym).Wysoka skuteczność terapii po ukończeniu pełnego kursu terapeutycznego
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe alkoholizm   hazard   lekomania   AA   uzależnienie  
Data Apr 21, 2009
Imię kontaktowe Renata
Email wyślij email do Renata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Badania wenerologiczne - dobrywenerolog.pl
  Chcesz poznać genezę powstawania różnych chorób wenerycznych? Na dobrywenerolog.pl poznasz nie tylko przyczyny ich powstawania, dowiesz się także jakie są objawy chorób takich jak kiła, kłykciny kończyste, HPV, cytomegalia czy kandydoza oraz jakie badania powinieneś wykonać by zdiagnozować jedną z uciążliwych chorób wenerologicznych. Zapoznaj się z lekturą na portalu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. REMEDIUM- gabinet masażu
  Remedium słownikowo znaczy tyle co lekarstwo, środek zaradczy i niewątpliwie wiąże się z medycyną. Remedium to także nazwa poradni rodzinnej z Chorzowa. Poradnia świadczy usługi zarówno refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i odpłatnie. Zajmuje się głównie podstawową opieką zdrowotną dorosłych i dzieci. Założona w 2004 roku poradnia od początku stawiała na wysoką jakość obsługi i na wygodę pacjentów, dlatego też swoją siedzibę przygotowali w sposób fachowy, nie tylko dodając jej koloru, ale także wyposażając ją w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Ale przychodnia to przede wszystkim personel medyczny ten z Poradni rodzinnej Remedium, to nie tylko bardzo dobrze wykształceni lekarze, lecz też pielęgniarki, które posiadają wszystkie kursy pozwalające sprawować opiekę środowiskową i ambulatoryjną. Oprócz gabinetów refundowanych przez NFZ prowadzą również poradnię medycyny pracy, neurologiczną, dietetyczną i medycyny estetycznej. Szczegóły oferty na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Psychotesty Wrocław
  Badania kierowców we Wrocławiu, psychotesty kierowców. Elmed Pracownia Badań Psychologicznych Elżbieta Skowrońska. U nas, w spokojnej i miłej atmosferze wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania psychologiczne, szybko, profesjonalnie oraz niedrogo. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i zalecamy wyłącznie niezbędne badania. Nasz zespół to lekarze specjaliści medycyny pracy i psycholodzy uprawnieni do badań kierowców. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Krem Erazaban
  Jeśli mają Państwo często opryszczkę i mało czasu na jej wyleczenie, to rekomendujemy nowoczesny lek! Specyfik ten przyspiesza czas gojenia się nawet dwukrotnie! Został dokładnie przebadany, dzięki czemu wiemy, że jest w pełni bezpieczny i nie powoduje alergii. Co więcej, nie plami ust na biało, co jest dodatkowo ważne w przypadku pracy czy zajęć. Instrukcja, sposób działania został przedstawiony na stronie www.erazaban.pl. Jesteśmy przekonani, że rekomendowany specyfik będzie pomocny!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Noni
  Dlaczego każdy z nas powinien pić sok z tropikalnego owocu Noni? Ten rewolucyjny dar płynący prosto z natury pomógł już niejednej osobie na świecie. Sok Noni zyskuje coraz większą popularność. Na świecie butelka tego wspaniałego napoju sprzedaje się ponad 60 razy na minutę. To idealny dowód na to, że sok Noni to nie kolejny specyfik na rynku, który jest zachwalany tylko po to, aby zarobić na nim pieniądze, a tak naprawdę bardziej szkodzi niż pomaga. Sok Noni to sprawdzony suplement diety, który jest stosowany już ponad 2000 tysiące lat. Jego dobroczynne działania odkryto już tak dawno temu na Hawajach, gdzie powietrze, woda i gleby zachwycają swą czystością i świeżością.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0