Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Kancelaria24 - porady prawne online
ID linku 12187
Tytuł Kancelaria24 - porady prawne online
Url http://kancelaria24.co
Opis KANCELARIA24.co jest serwisem oferującym porady prawne online, doradztwo prawne, pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, stałą obsługę prawną firm, sporządzenie wszelkich pism procesowych, wydanie opinii prawnych, pomoc prawną w zakresie uzyskania odszkodowania.
Kompleksowa obsługa prawna obejmuje dziedziny prawa takie jak: prawo karne, prawo cywilne (prawo własności, naruszenie posiadania, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania z OC sprawcy, ochronę dóbr osobistych, analizę i sporządzenie umów), prawo gospodarcze, prawo rodzinne i spadkowe (rozwody, alimenty, podział majątku), prawo pracy, prawo spółek.
Kancelaria24 ma swoją siedzibę w Rzeszowie i zaprasza również wszystkich klientów do osobistego kontaktu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porady prawne   porady prawne przez internet   porady prawne online   doradztwo prawne   obsługa prawna   prawnik online   kancelaria24
Data Jan 10, 2011
Imię kontaktowe Marta
Email wyślij email do Marta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Legal Solution pomoc prawna dla Polaków w UK
  Kancelaria adwokacka Legal Solutions wyróżnia się swoją ofertą na tle innych ponieważ swoje usługi kieruje do Polaków mieszkających poza granicami kraju. Kancelaria pomaga w rozwiązaniu spraw odbywających się w Polsce, którymi klienci kancelarii nie mogą zająć się osobiście z racji miejsca zamieszkania, kosztów podróży, pracy za granicą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Lex Imprimis - Radca Prawny w Warszawie
  Kancelaria prawnicza Lex Imprimis Warszawa świadczy usługi doradcze tak samo dla klientów indywidualnych, jak i firm. Porady prawne udzielane są w obrębie następujących dziedzin: transport, Internet oraz bazy danych, postępowania rozwodowe, sprawy spadkowe oraz sprawy o podział majątku. Radca prawny zajmuje się również sprawami powiązanymi z nieruchomościami, doradza zarządom wspólnot mieszkaniowych. Prawnik ma doświadczenie z zakresu doradztwa związanego z marketingiem i reklamą. Praca w ramach tej dziedziny wymaga dobrej znajomości prawa autorskiego, z tego względu opłaca się korzystać z porad specjalistycznych jakie świadczą najlepsze kancelarie prawne. Świadectwem profesjonalnych usług są rozliczne referencje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja Łódź
  Jeśli masz dowolny problem istoty prawnej a rezydujesz w pobliżu Łodzi to skorzystaj z posług Kancelarii Prawnej Bartosza Kul. Rzeczowa kancelaria kieruje usługi w obrębie windykacja Łódź jak również odszkodowania Łódź.
Radca prawny Łódź ułatwi Ci rozwiązać kwestie prawne z zakresu prawa spadkowego, frachtowego, rodzinnego lub także prawa pracy. Jeśli Twoja osoba czy też ktoś z Twoich bliźnich ucierpiał w zdarzeniu, Kancelaria załatwi dla Ciebie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za przeżytą krzywdę. Poprowadzi zagadnienia o stwierdzenie zyskania spadku, rozkład spadku i dodatkowo zachowek. Zajmie się zagadnieniami rozwodowymi, alimentacyjnymi a także dotyczącymi władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi. Użyczy rady w obszarze rozwiązania stosunku pracy jak również poprowadzi sprawy o gratyfikację zaległego honorarium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Mecenasi Wyszukiwarka prawników
  Wyszukiwarka prawników (adwokatów i radców prawnych) mecenasi.pl to ogólnopolski rejestr adwokatów i radców prawnych oraz na bieżąco aktualizowany i moderowany rejestr prawników polskojęzycznych za granicą. Ciekawą częścią portalu jest bogata baza z życiorysami sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych. Portal zawiera także rozbudowaną bazę linków do innych portali z orzecznictwem, linki do różnego rodzaju broszur o tematyce prawniczej, poradników i informatorów. Portal nie jest standardowym katalogiem firm ale wysokiej jakości portalem branżowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. porady prawne online
  Porady prawne przez Internet świadczone przez profesjonalną kancelarię prawniczą z Warszawy. Wyczerpujące odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, pomoc w rozwiązywaniu precedensowych spraw w oparciu o konkretne przepisy z kodeksu cywilnego, kodeksu pracy i innych, projekty umów, które w pełni zabezpieczają interesy klienta, oraz pomoc w korekcie umów już sporządzonych: wykreślenie lub zmiany klauzul niedozwolonych, postanowień, które okażą się sprzeczne z obowiązującym prawem lub postanowień szczególnie niekorzystnych dla klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0