Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Kancelaria24 - porady prawne online
ID linku 12187
Tytuł Kancelaria24 - porady prawne online
Url http://kancelaria24.co
Opis KANCELARIA24.co jest serwisem oferującym porady prawne online, doradztwo prawne, pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, stałą obsługę prawną firm, sporządzenie wszelkich pism procesowych, wydanie opinii prawnych, pomoc prawną w zakresie uzyskania odszkodowania.
Kompleksowa obsługa prawna obejmuje dziedziny prawa takie jak: prawo karne, prawo cywilne (prawo własności, naruszenie posiadania, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania z OC sprawcy, ochronę dóbr osobistych, analizę i sporządzenie umów), prawo gospodarcze, prawo rodzinne i spadkowe (rozwody, alimenty, podział majątku), prawo pracy, prawo spółek.
Kancelaria24 ma swoją siedzibę w Rzeszowie i zaprasza również wszystkich klientów do osobistego kontaktu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porady prawne   porady prawne przez internet   porady prawne online   doradztwo prawne   obsługa prawna   prawnik online   kancelaria24
Data Jan 10, 2011
Imię kontaktowe Marta
Email wyślij email do Marta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawnicza Łódź
  Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna świadczy usługi z zakresu doradztwa ale także prowadzenia spraw związanych z prawem cywilnym, gospodarczym a także podatkowym. Jeżeli uważasz, że należy Ci się odszkodowanie za wypadek to koniecznie zgłoś się do mnie. Olbrzymia wiedza a także doświadczenie zdobyte na wielu salach rozpraw pozwala mi prowadzić i wygrywać nawet najtrudniejsze batalie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro Klienta i jego interes. Zaangażowanie jakim się wykazuję sprawia, że Klienci ufają mi wręcz bezgranicznie. A ja staram się z całych sił nie zawieść tego zaufania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. jwrp.pl
  Tym, co wyróżnia kancelarię Jwrp jest wysoka jakość świadczonych usług prawnych, wśród których nie może zabraknąć prawa pracy czy prawa administracyjnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz również szkolenia z zakresu zamówień publicznych, nieruchomości czy podatków, które prowadzone są przez doświadczone osoby będące certyfikowanymi trenerami. To kancelaria radców prawnych, która jest gwarancją skuteczności, a także efektywności na każdej płaszczyźnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawo karne
  Kancelariaadwokackalancut.pl jest wizytówką kancelarii adwokackiej należącej do mecenasa Pawła Ciska. To on zatrudnia doświadczonych i przede wszystkim wykwalifikowanych prawników, którzy służą swoją pomocą w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Reprezentują wierzycieli i dłużników w postępowaniu egzekucyjnym. Swoje porady i pomoc oferują głównie klientom indywidualnym, instytucjom i przedsiębiorstwom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat sprawy spadkowe
  Kancelaria Adwokacka prowadzona pod kierunkiem Zbigniewa Romana mieści się w Warszawie. Biuro tworzy zespół prawników specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym i rodzinnym. Oferta obejmuje porady prawne, przygotowywanie pism procesowych, reprezentowanie Klientów przed sądami i wymiarami organów ścigania. Specjalnością kancelarii są sprawy karne ze szczególnym uwzględnieniem obrony interesów oskarżonego. Kancelaria prowadzi sprawy na etapie przygotowawczym, sądowym i wykonawczym. Adwokaci posiadają również doświadczenie w sprawach rozwodowych, spadkowych, odszkodowawczych, rodzinnych oraz związanych z własnością prywatną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Kraków - Sylwia Bartoszuk
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Sylwii Bartoszuk obejmuje porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami i administracją państwową, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, analizę umów oraz dokumentacji. Biuro kancelarii usytuowane jest w Krakowie. Obsługujemy osoby fizyczne oraz prawne. Zajmujemy się prowadzeniem spraw rozwodowych, spadkowych, związanych z nieruchomościami, prawem pracy, odszkodowaniami. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa własności intelektualnej, konkurencji, handlowego oraz karnego i skarbowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0