Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
ID linku 1230
Tytuł Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
Url http://www.Kto-Kogo.pl
Opis Serwis z wykazem firm i osób z nimi powiązanych. Zarządy spółek i fundacji, wypisy z KRS. Kto reprezentuje daną firmę i z kim współpracuje. Sprawdzaj firmy i osoby tylko w zaufanym i pewnym miejscu!
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe krs   krajowy rejestr sądowy   wywiadownia gospodarcza   informacja gospodarcza   rejestr przedsiębiorców   baza osób   wykaz firm   zarząd firmy   skład zarządu   fundacje   spółki
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe ktokogo.pl
Email wyślij email do ktokogo.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.60 (z 5)
Ilość ocen: 5 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Brandy - sklep FORFITER exclusive
  Chciałbyś spróbować ekskluzywnej brandy? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego FORFITER exclusive, który znajduje się na stronie : http://www.forfiterexclusive.pl/ oraz do sklepu stacjonarnego, który znajduje się pod adresem : ul. Rędzińska 14, 42-209 Częstochowa. Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 536 407 970, mailowo : biuro@forfiterexclusive.pl oraz przez formularz kontaktowy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z różnymi alkoholami !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
  Serwis z wykazem firm i osób z nimi powiązanych. Zarządy spółek i fundacji, wypisy z KRS. Kto reprezentuje daną firmę i z kim współpracuje. Sprawdzaj firmy i osoby tylko w zaufanym i pewnym miejscu!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Tanie kasy fiskalne
  Firma Netrix IT, to przedsiębiorstwo informatyczne posiadające oddziały w różnych polskich miastach. Jeden z nich działa w Lublinie, a jego strona internetowa kasy.lublin.pl zawiera informacje na temat jego oferty. Klienci tej firmy mogą dokonać zakupu kas i drukarek fiskalnych oraz czytników kodów kreskowych i cen. Przedsiębiorstwo zajmuje się również dystrybucją i wdrażaniem oprogramowania, które ułatwi obsługę wspomnianych wyżej urządzeń.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Agencja Mienia Wojskowego
  AMW została stworzona w 1996 roku. Jest jednostką państwową kontrolowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Prowadzi działalność w granicach Polski, głównie w zakresie zagospodarowania mienia resortu Obrony Narodowej a także zaopatrywania Sił Zbrojnych RP w sprzęt i materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla Ministerstwa Obrony Narodowej i MSW działek i budynków wojskowych.
Agencja Mienia Wojskowego posiada w swym zasobie obszerny wybór rzeczy ruchomych (głównie używane samochody ciężarowe i osobowe), nieużywanych przez jednostki organizacyjne podlegające Ministerstwu Obrony Narodowej jak również Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Sprzedaż rzeczy ruchomych przebiega w trybie przetargowym lub bezprzetargowym. Przetargowa sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych występuje w formie publicznych przetargów ustnych. Przetargi urządzają oddziały terenowe Biura Agencji Mienia Wojskowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Centrum handlowe
  Katalog galerii handlowych w całej Polsce. Godziny otwarcia i opis dojazdu. Aktualne informacje, wydarzenia, promocje dla klientów. Nowe kolekcje odzieży i obuwia. Wiadomości B2B o firmach z branży handlowej. Centra handlowe w budowie. Powierzchnie do wynajęcia w centrach handlowych. Oferty pracy w sprzedaży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0