Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
ID linku 1230
Tytuł Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
Url http://www.Kto-Kogo.pl
Opis Serwis z wykazem firm i osób z nimi powiązanych. Zarządy spółek i fundacji, wypisy z KRS. Kto reprezentuje daną firmę i z kim współpracuje. Sprawdzaj firmy i osoby tylko w zaufanym i pewnym miejscu!
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe krs   krajowy rejestr sądowy   wywiadownia gospodarcza   informacja gospodarcza   rejestr przedsiębiorców   baza osób   wykaz firm   zarząd firmy   skład zarządu   fundacje   spółki
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe ktokogo.pl
Email wyślij email do ktokogo.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.60 (z 5)
Ilość ocen: 5 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Narzędzia w outsourcingu księgowości
  Outsourcing w księgowości oferuje zaawansowane metody wspomagania tradycyjnej księgowości. Znaczenie outsourcingu i używanych przez niego narzędzi nieustannie rośnie, w efekcie czego zwiększa się liczba przedsiębiorstw, które go wykorzystują. Narzędzia w outsourcingu księgowości są nie tylko innowacyjne, ale także cechują się dużą elastycznością, w efekcie czego bardzo prosto jest je dopasować do konkretnej branży czy też możliwości danego przedsiębiorstwa. Korzyści z outsourcingu księgowości są ogromne, ponieważ jest to rozwiązanie pozwalające na efektywizację działań przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Wszystkie wartościowe informacje dotyczące outsourcingu w księgowości znajdują się na portalu: outsourcing-ksiegowosci.info .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Butelki szklane - sklep BIMBERHOBB
  Wejdź do naszego sklepu internetowego BIMBER HOBBY z niezbędnym sprzętem do produkcji domowego alkoholu. Nasza strona internetowa . W razie pytań napisz do nas na email czy przez formularz kontaktowy na stronie bądź zadzwoń . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (52-241) na ulicy Zawiszy Czarnego 31.
Jeśli Twoim zamiłowaniem jest domowy wyrób alkoholu to na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Konta bankowe
  Serwis o kontach bankowych. Obecnie konto bankowe jest potrzebne niemal każdemu. Parę lat temu z posiadaniem konta bankowego wiązało się z wiele opłat oraz konieczność stania w długich kolejkach w banku. Założenie i prowadzenie konta nie musi jednak być drogie i wiązać się z żadnym dyskomfortem - wystarczy, że założysz konto internetowe. Prezentujemy zestawienie i porównanie kont pod względem oprocentowania, pobieranych opłat, funkcjonalności i wygody obsługi. Możliwość założenia konta bankowego online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. NIBE-BIAWAR ogrzewanie domu
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. Siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku. Oferujemy usługi z zakresu ogrzewania. Zakupią u nas Państwo ogrzewacze wody, pompy ciepła, kotły c.o., systemy solarne. Proponowane przez nas pompy ciepła są bezpieczne i ekologiczne. Proponujemy montaż i serwis urządzeń. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz zezwolenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji i pełna oferta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Donice betonowe
  Prowadzimy sprzedaż donic. Donice betonowe są trwale i solidne, odporne na akty wandalizmu oraz na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wykonane są z betonu płukanego, do wyboru jest sześć kolorów wykończenia powierzchni. Zalety donic betonowych: Są dostępne w różnych kształtach nowoczesnych i tradycyjnych i dużych rozmiarach, dzięki czemu łatwo jest dopasować się do otoczenia. Są praktycznie niezniszczalne, niepodatne na kradzież, odporne są na mróz i silny wiatr. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0