Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
ID linku 1230
Tytuł Kto-kogo.pl - wywiadownia gospodarcza, rejestr przedsiębiorców
Url http://www.Kto-Kogo.pl
Opis Serwis z wykazem firm i osób z nimi powiązanych. Zarządy spółek i fundacji, wypisy z KRS. Kto reprezentuje daną firmę i z kim współpracuje. Sprawdzaj firmy i osoby tylko w zaufanym i pewnym miejscu!
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe krs   krajowy rejestr sądowy   wywiadownia gospodarcza   informacja gospodarcza   rejestr przedsiębiorców   baza osób   wykaz firm   zarząd firmy   skład zarządu   fundacje   spółki
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe ktokogo.pl
Email wyślij email do ktokogo.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.60 (z 5)
Ilość ocen: 5 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. PALBOX Nadstawka na paletę
  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Palbox. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Zbiersku a działalność prowadzimy już od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją profesjonalnych pojemników techniczno-magazynowych. U nas nabyć można w atrakcyjnej cenie pojemniki siatkowe, blaszane, nadstawki paletowe jak też produkty nietypowe. Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem, zarówno wśród Klientów krajowych jak również w państwach Unii Europejskiej. Zapewniamy ich najwyższą trwałość, atrakcyjny wygląd jak również konkurencyjne ceny. W celu uzyskania szczegółów oferty wystarczy wejść na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Restauracja Wrocław
  Zajazd Azyl to ceniona restauracja Wrocław oferująca wyszukane potrawy tak samo dla osób przyjeżdżających do nas na indywidualny posiłek, jak i dla stałych gości hotelowych. Oferujemy szerokie menu, w którym każdy znajdzie coś smacznego. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Biuro Rachunkowe
  Priorytetem naszego biura jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rejestry i deklaracje VAT, VAT UE,CIT,PIT, AKC, bilans i sprawozdania finansowe, wyprowadzanie zaległości podatkowych, audyt, doradztwo podatkowe. Ponadto prowadzimy usługi kadrowo-płacowe: naliczanie składek ZUS, podatek dochodowy PIT-4, zasiłki w ZUS, i dokumentacja do ZUS, deklaracje roczne dla pracowników PIT-11, umowy o pracę, świadectwa pracy, urlopy, prowadzimy akta osobowe, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty menedżerskie. Zapewniamy konsultacje i pomoc w bieżących sprawach, np.: rejestracje firm w GUS, KRS, US, kontakty z Urzędami, zaświadczenia o nie zaleganiu, inne nietypowe zlecenia w zależności od potrzeb. Prowadzimy windykację należności. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Skup akumulatorów Łódź - http://tap-surowce.com/skup-akumulatorow/
  Powstaliśmy na początku lat 90-tych. Firma TAP z Łodzi zajmuje się skupem surowców wtórnych. Na tle konkurencji wyróżnia nas doświadczenie, dojazd do klienta, atrakcyjne ceny, dbałość o środowisko. Prowadzimy punkt sprzedaży przy ulicy Siewnej 3 w Łodzi. Ponadto posiadamy własne auto, które umożliwiają nam odbiór złomu od klienta pomagamy w rozbiórce urządzeń, budynków oraz załadunku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. ABI w praktyce - administrator bezpieczeństwa informacji
  Na stronie internetowej tudzież w trakcie bezpłatnych szkoleń uzyskasz drobiazgowe informacje z obszaru ochrony danych osobowych, szkoleń i bezpieczeństwa danych.
Strona internetowa firmy zajmującej się doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych oraz pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania danych. W nowoczesnych korporacjach bezpieczeństwo informacji przekłada się częstokroć na wiarygodność projektu stąd ważne jest posiadanie wiedzy na temat norm prawnych oraz ich przestrzeganie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0