Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
ID linku 10808
Tytuł Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
Url http://franczyza.org.pl
Opis Rozwijająca się w Polsce franczyza, dotyczy głównie przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz usług pośredników finansowych. Uczestnictwo w spotkaniach podczas Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Organizacji Franczyzodawców otwiera drogę dla franczyzy wszystkim zainteresowanych tą formą partnerstwa biznesowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe franchising   franczyza   firma   warszawa   biznes
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Franchising.pl - portal o franczyzie
  Portal franchising.pl to poradnik dla partnerów biznesowych. Zawarte są w nim wszystkie informacje na temat franczyzy! Informacje przydatne zarówno dla franczyzobiorców jak i franczyzodawców! Portal zawiera same rzetelne informacje na temat franczyzy. Tam każdy dowie się między innymi jak rozwiązywać spory wynikające z franczyzy i jak powinna być skonstruowana umowa o współpracę.
Kategoria:   Aktualności > Inne


2. Własny Biznes Franchising - franczyza.
  Tylko miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING wprowadzi cię w świat biznesu! Jeżeli zastanawiasz się nad otworzeniem działalności na własny rachunek to u nas znajdziesz wiele ciekawych propozycji! U nas znajdziesz informacje na temat funkcjonowania przynoszących zyski działalności! Z nami możesz stać się również franczyzobiorcą albo agentem! Z nami biznes się uda!
Kategoria:   Aktualności > Inne


3. Ogólnopolski Salon Franchisingu - franczyza.
  Firmy zainteresowane szybką ekspansją swojej sieci usługowej lub handlowej organizator Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, firma konsultingowa PROFIT system zaprasza na bezpośrednie spotkania z ewentualnymi franczyzobiorcami. Trwające trzy dni spotkania odbędą się w Warszawie w październiku tego roku! Z doświadczenia wiemy, że spotkania w końcowym efekcie owocują podpisaniem setek umów!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Szkolenia - franczyza, franchising
  Każdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. PROFIT System - franczyza, franchising.
  Działalność firmy PROFIT system oprócz konsultingu w dziedzinie franczyzy i przeprowadzania szkoleń zajmuje się współorganizowaniem tragów dla franczyzobiorców i franczyzodawców. Ułatwia to zawieranie partnerstwa biznesowego w formie franczyzy. Dodatkowo PROFIT system wspiera sieci franczyzowe w procesie rekrutacji na franczyzobiorców i agentów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


6. Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
  Rozwijająca się w Polsce franczyza, dotyczy głównie przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz usług pośredników finansowych. Uczestnictwo w spotkaniach podczas Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Organizacji Franczyzodawców otwiera drogę dla franczyzy wszystkim zainteresowanych tą formą partnerstwa biznesowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Polecamy
  Kancelaria prawna Warszawa - Doradca restrukturyzacyjny. Główna specjalizacja to prawo upadłościowe - upadłość firmy, upadłość spółki, upadłość osoby fizycznej i upadłość konsumencka. Oddłużenie, bankructwo osoby fizycznej, umorzenie długów i umorzenie zobowiązań. Zapraszamy - kancelaria prawna Warszawa. Centralny Rejestr Restrukturyzacji i Upadłości
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Sklep Fototapetyna.pl
  Dzięki sklepowi internetowemu Fototapetyna.pl możecie kupić Państwo najwyższej jakości fototapety - idealnie pasują one do dosłownie każdego pomieszczenia. Zarówno mowa o pomieszczeniach prywatnych, a więc mieszkaniach i domach, ale również tych komercyjnych, publicznych - różnego rodzaju sklepach, szkołach, restauracjach czy powiedzmy salonach kosmetycznych. Wszędzie tam, gdzie są ludzie, tam warto mieć jakąś fototapetę - to po prostu wspaniale wpływa na nie tylko wygląd pomieszczenia, ale również samopoczucie ludzi. Przecież to raczej żadna tajemnica, że uwielbiamy otaczać się wszyscy wspaniałymi dekoracjami. Zachęcamy w takim razie do kupowania fototapet we właśnie naszym sklepie internetowym!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Zarządzanie nieruchomościami Katowice
  Strona internetowa firmy GRAMAT-BIZ sp. z o. o. z Katowic. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Naszą specjalnością jest obsługa w pełnym zakresie wspólnot mieszkaniowych. W zamian za konkurencyjne stawki oferujemy całodobowy dyżur administratora, obsługę prawną i księgową oraz nadzór nad prowadzonymi remontami budynków. Dbamy o szeroki dostęp do mediów, utrzymanie czystości i porządku na terenie nieruchomości. Dodatkowo nasza oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie lokali użytkowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Home | Soft Team Consulting | SAP Business One Partner
  Wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP, w szczególności systemu ERP z prawdziwego zdarzenia jakim jest SAP Business One, to prawdopodobnie jedna z najlepszych inwestycji jaką możesz zrealizować w Twojej firmie. System zintegrowany SAP Business One zapewnia integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie. W odróżnieniu od innych rozwiązań ERP dostępnych na rynku, oprogramowanie SAP Business One jest pojedynczą aplikacją, co eliminuje konieczność przeprowadzania oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Zamiast kupować i wdrażać małe pakiety programów do fakturowania, magazynów, czy księgowości a następnie wraz ze wzrostem wymagań funkcjonalnych i rozwojem firmy, przechodzić przez problemy związane ze zmianą oprogramowania, od razu wybierz pakiet startowy SAP® Business One. Wybierając pakiet startowy SAP® Business One, będziesz mieć natychmiastowy wgląd i kontrolę a także od początku zaczniesz budowanie stabilnego systemu do obsługi zmieniających się potrzeb biznesowych. Firma soft-team realizuje wdrożenia systemów ERP na terenie śląska i całej Polski.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Porównywarka kantorów wymiany walut Quantor
  Planujesz urlop w innym kraju? Masz kredyt w obcej walucie? Chciałbyś z zyskiem wymienić walutę? Ten serwis jest dla Ciebie. Quantor to portal internetowy dosatrczający porównanie kursów znanych walut w punktach wymiany z całej Polski. Pierwsza w Polsce rozbudowana porównywarka kantorów wymiany walut. Quantor agreguje kursy z kilkuset najlepszych kantorów. Chcesz jak najtaniej kupić obcą walutę? Porównywarka podpowie najtańszy kantor w twoim mieście. Jeśli chcesz korzystnie upłynnić pieniądze porównywarka Quantor znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszy kurs. Błyskawicznie znajdziesz tu najbardziej korzystny kantor w swojej miejscowości. kantory w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Opolu. Z łatwością porównasz tu najlepszy kurs Euro, Dolara, Franka szwajcarskiego czy Korony czeskiej w wybranym przez siebie mieście. Kilkanaście walut, również tych mniej znanych jak Korona duńska lub Forint węgierski. Znajdź najkorzystniejszy kantor, zaoszczędź i zyskaj na wymianie waluty. Serwis porówna za Ciebie kursy walut i pomoże odnaleźć najkorzystniejszą ofertę. Sprawdź aktualne kursy i nie daj się wysokim spredom. Kursy walut uaktualniane na bieżąco. Ceny hurtowe i detaliczne dla sprzedaży i kupna walut. Korzystaj ze strony Quantor i oszczędzaj.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0